Skocz do zawartości

Subaru Outback [BT] (MY20/MY21=>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od priorytetów, oczekiwań i osobistych preferencji oraz tego gdzie i w jaki sposób używa się samochodu. Poza tym, często życie weryfikuje wyobrażenia. Warto jeden i drugi model zabrać na weekend - takie testy w realnych warunkach dużo dają i pomagają wyrobić sobie w miarę obiektywne zdanie. I wybrać ten bardziej pasujący... albo szukać dalej.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda CX-60 wydaje się fajną propozycją na rynku, ale...zawsze obok będą Highlandery, Lexusy, BMW X itd.

 

Natomiast Subaru to auta bez kompleksów...nieważne wolne czy szybkie, duże czy małe, stare czy nowe...Subaru to Subaru ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Guliwer napisał:

Powiedział ten, co ma Stingera zamiast Imprezy :biglol:

 HAHA...jest OBK (polecam jest na otomoto - Oborniki Wlkp), będzie OBK

 

Stinger ...wypadek przy pracy ;) ....tak na serio...miał być szybki i wygodny na codzień.....ale Subaru miał wpływ na wybór, do aut bez 4x4 nie podchodzę ;)

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emdzy napisał:

Koleżanki  i koledzy poradzcie mi czy iść w OBK czy jednak w Mazde CX-60? mam zgryza z tym. pomijając kase. Mazdę zamowiłem i będzie w październiku ale OBK mnie kusi....i jest dostępny od ręki...

Subaru fajniejsze, bo Subaru. 

Mazda szybsza, zrywna dużo nowocześniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dirkdiggler napisał:

Za chwilę może się okazać że takie auta jak outback nie bedą już sprzedawane w Europie więc bieżący, przyszły rok to być może ostatnia okazja by wyjechać nowym obkiem z salonu.

To też nie bez znaczenia.

 

 

Jak ktoś chce Subaru które ma czym się odpychać, już nie ma w EU nic dla siebie. 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MarcinW napisał:

HAHA...jest OBK (polecam jest na otomoto - Oborniki Wlkp), będzie OBK

Miałem i raczej nie wrócę po zapoznawaniu się z Legacy. Niby jest odpowiedni model w US, ale...

21 godzin temu, MarcinW napisał:

Stinger ...wypadek przy pracy ;) ....tak na serio...miał być szybki i wygodny na codzień

Znam osoby, które przesiały się z Imprezy do Stingera i sobie chwalą ;) Stinger i Sorento robią robotę.

21 godzin temu, MarcinW napisał:

do aut bez 4x4 nie podchodzę

Też tak mieliśmy, ale e w wersji 4x4 to kosmos cenowy się zrobił.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rafcio84 napisał:

Na wskroś trendom zamówiłem w kwietniu nowego Outbacka, macie jakieś swoje doświadczenia z tym nowym modelem dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Macie, macie.

Miesiąc upalam nowego outbacka. 

Poniżej mój wątek

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 20:14, franek-b napisał:

Przyznam się, że nie rozumiem ludzi, którzy kupują auto a potem narzekają na jego osiągi. Ktoś zmuszał do kupna? Nie bardzo ograniam, jak można kupić auto bez jazdy próbnej, bez sprawdzenia podstawowyc parametrów? 
 


Volvo robi niezłą ściemę marketingową, poniważ chodzi o dodawanie do aut systemu KERS (kinetic energy recovery system), obok silnika spalinowego jest mały kilka kW silnik elektryczny. Podobnie robi to równiez audi z nowym a6. Na tym tle nowa hybryda forester wcale nie wygląda słabo. XC90 będzie też plug-in hybrydą w topowej wersji. Nie da się ukryć, że branża poważnie idzie w elektrykę

Odnośnie Outbacka - to w nim osiągi nie są najważniejsze, to tak jakby "mieć ciastko i zjeść ciastko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafcio84 napisał:

Odnośnie Outbacka - to w nim osiągi nie są najważniejsze

Muszę przyznać, że to chyba najprzyjemniejsze auto jakie miałem ze wszystkich. Bardzo przyjemnie się go prowadzi. Na moje potrzeby mocy ma wystarczająco.

Niestety swojego będę musiał odstąpić (cesja leasingu). Rocznik 2021, wersja Active, przebieg na ten moment 20.000 km. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt. Lada dzień wrzucę ogłoszenie w odpowiednim dziale.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mechanik napisał:

Napisz lepiej jak Twój Jimny? 

Zweryfikowałeś swoje zdanie na temat możliwości terenowych? ;)

Wspaniale :D Cały podziarany od krzaczorów ;-) Stwierdziłem, że albo będę uważał i nie miał fanu a i tak gdzieś zarysuje, albo będzie dzida. No i jest dzida :D

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

mógłbyś doprecyzować o co chodzi z tą "automatyczną roletą" w MY22?

W MY22 jak otwieram klapę to podnosi się roleta. w MY21 jest tak samo? Nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...