Skocz do zawartości

Pomocy ele. Regulacja fotela niedziala


Szmielo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowym właścicielem outbecka 2010. Zaczynam przygodę z Subaru opisze co się stało.

Podnoszenie i opuszczanie siedzenia  niedziala , wczoraj żonka odsunęła na maxa fotel do tyłu i już niemożna wrócić dodam że inne funkcje działają wraz z ogrzewaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki posprawdzałeś? może podczas przesuwania fotela, w kostce kabel od pinu się urwał (powinno być solidnie zaprawione,ale jak ktoś wymontowywał "na ostro" fotele to może coś pusciło. drugie co mi przychodzi do głowy, to kostka nie była zapięta porządnie. sprawdź bezpieczniki (od fotela) bo od grzania powinien być osobny bezpiecznik-niezależny. Może chłopacy się wypowiedzą co do rocznika 2010 ,bo ja teraz strzelam,ale powinny być osobne kostki tj od kabla grzania i od regulacji fotela (dlatego dwa bezpieczniki) . Kolejny motyw to coś przy silniku regulacji (albo odlutowany kabel,albo silnik padł -wersja niewesoła) . Reasumując to sprawdz kolejno: bezpieczniki, sprawdz kable,kostki pod fotelem,no i dalej ja takie tematy sprawdzam z zasilania "na krótko" z pominięciem wiązki samochodu ,żeby sprawdzić ,czy  fotel w ogóle "ożyje" i regulacja jest możliwa,silniki sprawne itp itd. Ps sam trochę przy bryczce grzebiesz? jak tak to myślę,że dojdziesz do sedna. Jak nie majstrujesz, to nie zrażaj się ,bo na prawdę może być "pierda",a przynajmniej jakbyś jechał do fachury, to będzie wiedział,że coś tam wiesz o samochodzie i łatwiej się gada. Ps. Powodzenia w rozwiązaniu tematu i  koniecznie napisz co było przyczyną usterki

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu kabli kostek bezpieczników na moje oko to przełącznik, coś jest z przyciskiem do regulacji brak charakterystycznego dźwięku przycisku (góra i dół do tyłu działa a do przodu się czasem blokuje )   i przycisk trochę luźnie lata . Teraz pytanie jak się do niego dostać. Jak ściągnąć ten plastikowy policzek fotela a i jak wyciągnąć same przyciski żeby czegoś nie urwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...