Skocz do zawartości

Forester vs kierownica sportowa Sparco/Momo


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna lata mi po głowie zamysł zainstalowania w swoim Foresterze 2.5XT 2007 kierownicy sportowej. Raz, że moja obecna już zaczyna się przecierać , dwa nie korzystam z przycisków na kierownicy do radia, trzy podoba mi się rajdowy wygląd fajery, cztery ciągle szukam co by tu zmienić ... I teraz moje pytanie, czy może mi ktoś podpowiedzieć jaką nabę nabyć, jakiej średnicy, wymiarów powinny być naba, osadzenie, sama kierownica, tak aby wszystko pasowało do powyższego modelu forestera bez większego modzenia czy kombinowania, oraz poproszę o odpowiedź, czy instalując kierownicę sportową tracę poduszkę powietrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi też problem z odbijaniem kierunkowskazów i klaksonem.

Musisz zmierzyć odsadzenie kierownicy i takiej długości dokupić nabę, biorąc oczywiście czy bierzesz fajerę płaską czy typu talerz.

Za dużego wyboru w nabach nie ma, więc kupujesz nabę pasującą na wieloklin i dobierasz do tego kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby sprawdzić, to muszę zmierzyć długość i zdjąć osłonę za kierownicą oraz zmierzyć średnicę wieloklinu. A celuję w kierownicę typu talerz, nie płaską. Problem z kierunkami jakoś przełknę, sporo czasu jeździłem busami gdzie o odbijaniu nie było mowy więc idzie się przyzwyczaić.

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, The_Sickness napisał:

Problem z kierunkami jakoś przełknę, sporo czasu jeździłem busami gdzie o odbijaniu nie było mowy więc idzie się przyzwyczaić.

mam w s-turbo nabe od imprezy i kiere sportową, nie ma problemu z odbijaniem kierunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...