Jump to content

II runda na Torze Biała Podlaska - Rallysprint Challenge


Recommended Posts

Automobilklub Bydgoski zaprasza do udziału w II rundzie Rallysprint Challenge, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia – na lotnisku w miejscowości Biała Podlaska. To nowa lokalizacja do rywalizacji dla naszych kierowców. Planujemy wykorzystać maksymalnie ten teren – odcinek będzie miał ok. 10 km. 
 

Podczas II Rundy Rallysprint Challenge dopuszcza się start samochodów bez klatki bezpieczeństwa – taki samochód powinien być wyposażony w oryginalny fotel i pasy bezpieczeństwa lub odpowiednio zamocowany sportowy fotel i sportowe pasy bezpieczeństwa. Reszta wymogów dot. wyposażenia samochodu bez zmian. Samochody, w których zamontowana jest klatka bezpieczeństwa, powinny być wyposażone w min. 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel.


Formularz zgłoszeniowy:
http://www.irally.pl/index.php?id=entry


Lista zgłoszeń:
http://www.irally.pl/index.php?id=zawodnicy


I termin przesyłania zgłoszeń mija 15.04.2019 o godz. 23.59 – wpisowe wynosi 350 zł.
II termin przesyłania zgłoszeń trwa od 16.04.2019 do dnia zawodów – wpisowe wynosi 500 zł. 


Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać II runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika). Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.
 

Uwaga:  Cały czas pracujemy nad nową stroną cyklu. Nowy system zgłoszeniowy nie jest jeszcze aktywny, dlatego prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stary formularz, znajdujący się powyżej. Należy wypełnić wszystkie pozycje w zgłoszeniu – jeżeli nie chcecie czegoś wpisywać, należy tam wstawić znak X. Jeśli ktoś ma problem z załączeniem potwierdzenia przelewu, w zamian można załączyć zdjęcie swojego samochodu.


Informujemy, że 26 kwietnia na tym samym obiekcie odbędzie się trening.  Opłata to 150 zł – płatność na miejscu. Rozpoczynamy o 15:45 – kończymy o 19:00.


Dodatkowo zapewniamy:
- profesjonalny pomiar czasu z wynikami online,
- rywalizację z najszybszymi kierowcami rallysprintu w Polsce,
- zawody dla zawodników
- jak najwięcej jazdy i jak najmniej postojów,
- brak limitów głośności.
 

Promocyjne wpisowe - każdego roku wychodzimy na przeciw młodym kierowcom, urodzonym po 1 stycznia 1997 roku i proponujemy im niższe wpisowe, wynoszące 100 zł / 1 runda. Warunek: uczestnictwo w klasie BMW Sport.


Szczegóły: www.abcup.com.pl 

Edited by Agniess
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...