Skocz do zawartości

Impreza z białymi felgami


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za fotki, Domestos666 rozgląda się powoli za felgami, narazie nie może zdecydowac się na kolor, złote są za bardzo oklepane. :roll: :twisted:

 

A coś na czarno??tzn. czarne felgi :smile: :cool: Tym razem coś dla mnie :cool:

 

Pozdrawiam

 

WRCfan wow masz moje auto w swojej kolekcji :mrgreen:

 

A co do niebialych to zastanowil bym sie ewentualnie nad grafitem tez ladne wyglada :)

 

PS. Juz niedlugo bedzie foto SilverShadow'a na bialych 18" czekam na oponki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
i jeszcze to, ze specjalną dedykacją dla WRCfana, znanego również jako POLEROWANY RANT fan :mrgreen:

 

A feee nienawidzę polerowanych rantów :roll: :mrgreen:

 

Moim zdaniem z polerowanym rantem felgi sa swietne. Idealnie podkreslaja charakter auta ale fakt, ze nie pasuja do wszystkich marek. Z checia sam bym sobie cos w tym stylu kupil. Na Subaru wygladaja calkiem niezle ale jakos tak troche dziwnie. Impreza wrzucona przez Matiego ta pierwsza na samych czarnych wyglada jakby stala na stalowkach. Do Imprezy felgi to jak dla mnie tylko 3 kolory: zlote, gunmetal i normalne srebrne. No i jeszcze widzialem brazowe na WRXie - takze niezle sie prezentowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie sprzedać alu z R i kupić 15 calowe stalówki i machnąć je na biało...

 

Stalówki mają jedną zajebistą ceche, nie jest ich w ogóle szkoda. Co do malowania to ja sam maluje alusy, i tak musze je malować co sezon jakościowo wygląda podobnie, a mam z tego satysfakcje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, czad fota. Duzo wyjasnia.

 

BTW czy ktos poleci jakis dobry sklep gdzie mozna taniej kupic te Superleggery? Ja zanazlem jedynie to: http://www.felgi-opony.com/product_info ... s_id=25792

 

Kiedys widzialem tez jakis sklep reklamujacy sie na Allegro ale teraz ani widu ani slychu.

 

Mnie udało się znaleźć w dość dobrej cenie w zwykłym stacjonarnym sklepie. Przez rozpoczęciem sezonu zimowego była promocja, wszystkie felgi i opony -30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do malowania to ja sam maluje alusy, i tak musze je malować co sezon jakościowo wygląda podobnie, a mam z tego satysfakcje

W Krakowie jesteśmy jednak rozrzutni dając felgi do lakierowania :shock:

 

No widocznie. Nie macie też pojęcia co to znaczy i jaka radość/satysfakcja z tego idzie jak coś można samemu zrobić... Dzieci też za Ciebie ktoś robi? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...