Skocz do zawartości

Dodanie kierunkowskazu do lusterek ?


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , ktoś próbował ? Udało się ?

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zmodernizowanie poprzez dodanie kierunkowskazów do lusterek które nigdy tego nie miały. Tylko chciał bym aby to miało "rączki i nóżki" bo estetyka w subarynkach najważniejsza. Widziałem dwa rozwiązanie jedne to naklejane na tafle lustra a druga to robienie dziur w obudowie pod diody i wsadzanie polutowanych ze sobą diod co dla mnie jest druciarstwem nie godnym uwagi , ale może spotkaliście się z jakimś innym rozwiązaniem . Zastanawiam się nad wycięciem otworu w obudowie pod gotowy kierunkowskaz tego typu : https://allegro.pl/oferta/subaru-outback-12-legacy-10-kier-lusterku-nowy-l-7453598138  ale powstrzymuje mnie obawa czy aby na pewno się zmieści i czy linia krzywizny będzie pasować pomiędzy kierunkowskazem a lusterkiem. Nie musi być koniecznie od subaru ten kierunkowskaz , może wiecie gdzie są płaskie w innych modelach aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw czy po lekkiej rzeźbie nie podejdzie Ci lusterko z jakiegoś Legacy IV powiedzmy... A to naklejane na taflę lusterka to moim zdaniem strzał w kolano. Ciekawy jestem co widać w tym lusterku podczas skręcania czy zmiany pasa w nocy kiedy spoglądając w lusterko miga Ci w oczy rząd światełek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi ,  po wczorajszej akcji jaka mnie spotkała mocno będę się zastanawiać czy aby na pewno montować te oświetlenie na lusterku. Bo gdybym naruszył konstrukcję obudowy to prawdopodobnie dziś bym szukał nowego lusterka po tym jak z jakimś kretynem stuknąłem się na jakiejś wiejskiej uliczce lusterkami gdzie jego odpadło a moje się zamknęło nie uszkadzając wkładu i obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...