Jump to content
Marek106

Impreza GT po lifcie, VIN

Recommended Posts

Cześć

Czy ktoś z Was mógłby mi podać VIN Imprezy Gt po lifcie. Czasem coś tam szukam w ASO do mojego Type R i niektóre rzeczy pasują z Gt,ale prościej jakbym miał odpowiedni VIN.

W necie na szybko znalazłem z Nardi Torino,ale nawet nie mam pewności czy to ten.

Z góry dziękuję

Są różne wersje, warto to mieć na uwadze. Akurat Nardi Torino jest wersją odchudzoną, brak abs klimy etc, taki europejski typera wrx (nie sti)

4 godziny temu, 133699 napisał:

Są różne wersje, warto to mieć na uwadze. Akurat Nardi Torino jest wersją odchudzoną, brak abs klimy etc, taki europejski typera wrx (nie sti)

Z tym porownywaniem nardi do wrx type ra to bym sie nie rozpedzal. To zupelnie, zupelnie inne auta.

W sumie to masz racje. Niemniej większość miała zwykle 2 tłoki, maskę Alu i brak wypasu czy  Samo w sobie tez miało zawieszenie bardzo podobne do GT. Poza lepszym silnikiem i turbawką japoński wrx wcale nie był cudowny. Zabawa zaczynala sie od STi... 

Silnik i osprzęt to juz śmietanka wiadomo.

wycieraczek z tylu, chlapaczy anten nie liczę bo odchudzone tego nie miały. 

Ja do swojego dużo pierdół kupiłem bazując na Vinie od GT. Oczywiście była tez weryfikacja, aczkowiek po przekładce kompatybilność części idzie w kierunku GT. Korzystam ze strony japancars.ru.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk