Skocz do zawartości

Subaru impreza GH 2010 diesel 2.0 150km


Pavlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko ile trzeba finansowo dołożyć aby uzbroić taki model w około 50-70 koni więcej i jaki jest koszt zrobienia całego wydechu ( chodzi mi o ten piękny brzmiący basowy dźwięk z subaru ) ? 

Podam przykładowy link do autka o jaki mi chodzi :

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-pakiet-sport-4x4-serwisowany-w-aso-z-polskiego-salonu-ID6Bl9Il.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pavlos napisał:

i jaki jest koszt zrobienia całego wydechu ( chodzi mi o ten piękny brzmiący basowy dźwięk z subaru ) ?

To raczej benzynę musisz kupić :) Nie wiem czy ktoś przerabiał klekot na bulgot.

20 minut temu, Pavlos napisał:

Witam mam pytanko ile trzeba finansowo dołożyć aby uzbroić taki model w około 50-70 koni więcej

Najlepiej poszukaj WRX - będzie miał trochę więcej mocy i będzie bulgotał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pavlos napisał:

tylko mnie finansowo interesuję czy to 2000zl czy 10000zl dodatkowo trzeba dac :)

A nie interesuję Cię przypadkiem ile finansowo trzeba będzie dać za remont tego silnika na nowym short-block'u ? ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pavlos napisał:

Czyli warto kupić odrazu wrx i wtedy można się bawić. Benzyna niezawodna i tania w eksploatacja. Ok dzięki za odp:)

 

tego nie napisałem ;) (że tani i niezawodny) ale tak - zabawa na pewno będzie lepsza, od razu tyle koni ile Cię interesuje i bulgot w pakiecie

 

2 minuty temu, Pavlos napisał:

Tak tylko Z czystej ciekawości chciałem wiedzieć 

 

miałeś szczęście - niektórzy pierwszy post zaczynają od "kupiłem diesla, coś stuknęło i silnik się nie kręci" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie ten diesel i tak nieźle się zwija. Ja się tylko zastanawiam czy można nim długo jechać 160-180km/h bo przez długą 6-stkę bardzo przyjemnie się nim przemieszcza. Na taki wyjazd na targi w Monachium to w niektórych miejscach i po 200+ się jedzie ale przy tych obrotach to już jest poniżej nominalnego momentu więc niezbyt optymalnie. Na pewno dla 3 litrowego diesla w BMW to pikuś, na pewno przeżywają firmowe oktawie z cegłówką na gazie (nie wiem czy to są 2.0 czy 1.6 TDI)

 

a co do bulgotania, to wg mnie diesel bulgocze ale ostatni tłumik ładnie tłumi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha na szczęście nic nie kupowałem, ale nie ukrywam że chciałbym spełnić swoje marzenie ,niestety mieszkam narazie za granicą i żeby kupić wrx muszę dużo dużo więcej wydać A tego nie chce ,ale chce mieć subaru :))

I tak się tylko narazie zastanawiam czy to nie zła opcja . Mam passata 1.9 tdi i jak przez Niemcy jadę 5h non stop 150-200 to działa idealnie, więc mam nadzieję że taki boxer tez będzie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pavlos napisał:

Mam passata 1.9 tdi i jak przez Niemcy jadę 5h non stop 150-200 to działa idealnie, więc mam nadzieję że taki boxer tez będzie:)

Jak ten SBD siedzi tam oryginalnie bez remontu od 2010 roku.... to różnie może być. Ale trafiają się i tacy co przebiegi robili zacne. Jak już koniecznie chcesz diesla Subaru to szukałbym nieco młodszego. Ogólnie Diesel w Subaru to rozdział zamknięty i niespecjalnie szczęśliwy - szczególnie w dwóch pierwszych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie dość, że w mojej ocenie mam najfajniejszego forka czyli XT my06 to jeszcze najfajniejszą imprezę my09 SBD w pakiecie WRX z silnikiem z 2015. Nie dość, że ładna, fajnie wygląda to jeszcze jeździ tanio, szybko i jak na razie bez awaryjnie (nie licząc samodzielnie zniszczonej skrzyni :)) Z nowym OBK MY17 mi nie wyszło, używany bym chciał ale nie wiem po co, żona woli imprezę, ja wolę forka

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...