Skocz do zawartości

UŁĘŻ Wielki Piątek, 06.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jak zwykle w jajo zrobiony zostalem przez fotomena :roll:

samochodzik powiedz fotomenowi ze przy najblizszej okazji uchla mu poobrywam jak sie nie poprawi :evil:

 

ja po 6 przejezdzie zostalem bez hamulca :mrgreen:

jak zdjalem kolka u wulkanizatora to tarcze mam fioletowe :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo miłego spota, tego mi brakowało od jakiegoś czasu... spotkać się, pośmiać, pogadać. Zapisałem się na 14.04 i dołączę do rywalizacji :twisted: Ten wyjazd potraktowałem czysto rozrywkowo :wink:

 

 

A teraz indywidualnie :twisted: :

 

Rallymen & sons gratki, fajna impreza, dobra organizacja, myślę że jakiś catering by się przydał np. typu uczestnicy przywożą "co kto lubi" a wy grill & węgiel (koszty grilla i węgla można podzielić), jak zasmakowało evo? :wink:

 

Łosiu & kolega moto (sorki nie pamiętam imienia :roll: ) dzięki za podróż, wspólne jedzonko oraz cenne uwagi, STi+Yamaha+Evo razem na trasie musiały robić wrażenie :twisted:

 

akrool a to znasz? zapraszamy :cool:

 

maciekSubru fajnie było się znowu spotkać :grin: , zapisuj się na 14.04 i przyjedź autem, to się wymienimy na chwilę :cool:

 

adamusmax extra było poznać :cool: :cool: :cool:

 

 

 

Całej reszczcie dzięki jeszcze raz. Sorki, że nie wszyscy chętni załapali się na przejażdżkę na lewym/prawym, macie powód by przyjechać 14. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze spotkanie z torem mam za soba...

a to dzieki Rallymen'owi, ktory pomimo braku zapisu na liscie i spoznienia nadal mi startowy ;)

Jurek P przejazd, mimo ze zapoznawczy zrobil na mnie wieeelkie wrazenie (wraz z zapinaniem jedynki na nawrocie ;)

Łosiu dzieki za pierwsze wskazowki, mam nadzieje ze dobrze sie ze mna "na trawie" bawiles ;)

Wszystkim obecnym za mile towarzystwo i dobra zabawe! Do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak spytam, dlaczego adamusa nie ma na żadnej fotce jako człowiek upalający... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zbyt szybko skutecznie "upalił" tarcze hamulcowe... :mrgreen:

 

czy to aby nie przez ta zajebista tube ?

 

raczej przez polaczenie seryjnej tarczy i pagida niebieskiego :roll: tuba dala rade i trzymala pedal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za super dzien. Wg mnie 15 aut to dobra ilosc - ja sie wyjezdzilem na max'a na obu fotelach :mrgreen:

 

Hmm ... Mam pytanie Łosiu to Twoje czarne STi na blachach DB (pierwszy STi z DB)? Bo widze je na kolejnej pojezdzawce. Mam nadzieje z ebedie kiedys okazja pogadac na zywo, na pojezdzawce albo w DB choc tam chyba rzadko bywasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...