Skocz do zawartości

UŁĘŻ Wielki Piątek, 06.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to Warszawiaki cvoby sie nie spinac i nie marnowac bez sensu paliwa spotykamy si ena Shellu (z makiem) na ostrobramskiej ok 8.20 w piatek - czekamy 10 minut az sie wszyscy zbiora i lecim na szcz... sorry na ulez ;)

 

Moze mnie ktos oswiecic, ktory to Shell jest? Ja zawsze jezdzilem przez G. Kalwarie, ale chyba milej bedzie jechac w kupie.

 

Mam tylko jedna watpliwosc. Jak widze wszyscy potwierdzili, wiec tych samochodow robi sie sporo. Jak dluga bedzie proba (czasowo)? Bo moze nie ma sensu ciagnac sie kawal, zeby raz sie przejechac. Ostatnio jak bylem w Ulezu, to bylo jakies 10 samochodow i to juz bylo sporo.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Warszawiaki cvoby sie nie spinac i nie marnowac bez sensu paliwa spotykamy si ena Shellu (z makiem) na ostrobramskiej ok 8.20 w piatek - czekamy 10 minut az sie wszyscy zbiora i lecim na szcz... sorry na ulez ;)

 

Moze mnie ktos oswiecic, ktory to Shell jest? Ja zawsze jezdzilem przez G. Kalwarie, ale chyba milej bedzie jechac w kupie.

 

Mam tylko jedna watpliwosc. Jak widze wszyscy potwierdzili, wiec tych samochodow robi sie sporo. Jak dluga bedzie proba (czasowo)? Bo moze nie ma sensu ciagnac sie kawal, zeby raz sie przejechac. Ostatnio jak bylem w Ulezu, to bylo jakies 10 samochodow i to juz bylo sporo.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

Dzwoniłem przed chwilą do Piotra i postaramy się tak rozstawic próby oraz zorganizować całość, żeby każdy uczestnik wyjeździł sie do woli, zdarł oponki do drutów oraz wypalił cały bak paliwa. Czy się uda - zobaczymy, ewentualne "baty" przyjmuję od jutra, od godz. 16.00.

Pozdrawiam i do miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Rallymen (upalający organizator) 100%

2. Abt 100% (na chwile obecna) Kadra - obecnośc obowiązkowa!

3. korwin (100%)

4. Ad 100%

5. Łosiu 100%

6. Rezerwacja

7. Rezerwacja

8. Rezerwacja

9. adamusmax 100%

10. samochodzik 100%

11. roli 100%

12. lemon 99%+1%

13. Jurek P. na 70%+30%

14. wojczek 100%

15. Michalis (na mój ryzyk-fizyk, w nagrodę za założenie oponek )

 

Lista rezerwowa:

 

1. Dowolny (z dopingiem) - na 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzilbym wam jechac tzw. nadwislanka ze wzgledu na duzy ruch na trasie lubelskiej w okresie swiat

 

Szczerze mowiac ja tez bylbym za.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

ale jedziemy spokojnie bo ja sie nie bede stresowal ;) poza tym bez sensu jest zapierniczac i schochowac pelen bak i potem znowu tankowac ;)

 

dobra gdzie proponujecie sie spotkac coby nadwislanka pojechac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wam stacje benzynowa przy rondzie krzyzujacym drogi nr 801 i 50 (dorga z karczewa oraz z gory kalwarii)

 

Bedzie to dogodne dla was miejsce bo Ci ktorzy jada przez gore kalwaria nic nie nadrobia a reszta tez bedzie miala po drodze.

 

z wawy mamy razem wyjechac a nie sie gdzies krzyzowac :mrgreen:

 

kolejna propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje o 7:45 z Shell'a. Ze mna jedzie 2 kumpli na motorach, jako obstawa wyjazdu.

O 9 planujemy sniadanie w cegielni (czerwony komin tuz przed Rykami) i o 10 bedziemy w Ułężu.

 

Zapraszam wszystkich ktorzy maja ochote sie przyłączyć.

 

 

Fiu, fiu, Łosiu, Ty prawie jak Król Przedmieścia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje o 7:45 z Shell'a. Ze mna jedzie 2 kumpli na motorach, jako obstawa wyjazdu.

O 9 planujemy sniadanie w cegielni (czerwony komin tuz przed Rykami) i o 10 bedziemy w Ułężu.

 

Zapraszam wszystkich ktorzy maja ochote sie przyłączyć.

 

 

Rozumiem, że z Shell'a na Ostrobramskiej? Jeżeli tak, to się piszę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA OSTATECZNA (stan na 05.04.2007 godz. 22.25)

 

1.Rallymen (upalający organizator) 100%

2. Abt 100% (na chwile obecna) Kadra - obecnośc obowiązkowa!

3. korwin (100%)

4. Ad 100%

5. Łosiu 100%

6. Rezerwacja

7. Rezerwacja

8. Rezerwacja

9. adamusmax 100%

10. samochodzik 100%

11. roli 100%

12. lemon 99%+1%

13. Jurek P. na 70%+30%

14. wojczek 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje o 7:45 z Shell'a. Ze mna jedzie 2 kumpli na motorach, jako obstawa wyjazdu.

O 9 planujemy sniadanie w cegielni (czerwony komin tuz przed Rykami) i o 10 bedziemy w Ułężu.

 

Zapraszam wszystkich ktorzy maja ochote sie przyłączyć.

 

 

Rozumiem, że z Shell'a na Ostrobramskiej? Jeżeli tak, to się piszę :cool:

 

OK czyli ruszamy z szela na ostrobramskiej - spot o 8.20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzilbym wam jechac tzw. nadwislanka ze wzgledu na duzy ruch na trasie lubelskiej w okresie swiat

 

Adam ma racje-zawsze tamtedy jezdze jest luzno i fajne zakręty, zresztą ja tam mam blizej ta trasa.a mozna naprawde szybko jechac.

Wczoraj wieczorem zrobilem jeszcze maly upgrade samochodu wiec jest co sprawdzac na torze :smile:

Jakbyscie zmielnili trase przejazdu dajcie znac to spotkamy sie na stacji benzynowej na rondzie o który pisze Adam.

 

proponuje wam stacje benzynowa przy rondzie krzyzujacym drogi nr 801 i 50 (dorga z karczewa oraz z gory kalwarii)

 

Bedzie to dogodne dla was miejsce bo Ci ktorzy jada przez gore kalwaria nic nie nadrobia a reszta tez bedzie miala po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrocielm.. :smile:

Dzieki obecnym za super zabawe-naprawde poziom umiejetnosci wzrasta.Organizator stanal na wysokosci zadania - kto chcial to sie wyjezdzil.Byl co prawda maly balagan przez chwile ale wspolnymi silami udalo sie zdyscyplinowac upalaczy :razz: :wink: :smile:

Serdecznie dziekuje w szczegolnosci Jurkowi_P za naprawde szybki przejazd jego monsterem-skrzynia biegow zajebiste robi wrazenie, oraz koledze ze srebrnego EVO340 (przepraszam nie pamietam imienia :oops: ) ktorego auta po prostu fruwa a w polaczeniu ze swietnym kierowca pozostawia usmiech na dlugo po przejazdzce :grin:

Jacek, Roli wasze wskazowki naprawde cenne.Wielkie dziex.

Moje opony moze na jeszcze jeden Ulez starcza a wyjezdzilem caly bak ze srednim spalaniem 23litry.To chyba nie najgorzej :roll: Nowe zwieszenie zdalo egzamin na 5+ tak samo jak kierownica.

Prosze wpisac mnie na kolejne upalanie :cool:

Ad nic nie zmieniaj jest naprawde git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...