Skocz do zawartości

UŁĘŻ Wielki Piątek, 06.04.2007 r. godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

tez juz wrocilem - rudzielec przezyl ;)

hamulce skonczone

i jedna opona nie przeyla porzadnego zhamowania na pierwszym prawym - placek sie zrobil :mrgreen:

Rallymen dzieki i tak jak Ci mowilem wpisuj mnie na 28-04-2007 ;) bo wczesniej nie ogarne

 

pozdro dla wszystkich upalajacych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajna pojeżdżawka. długość próby okej, choć moje heble pod koniec nie zbyt chciały hamować za to bardzo chciały dymić :wink: . efekty również są, w postaci coraz lepszych czasów :). dzieki wszystkim za miłą atmosfere, rallymen & spółka dzięki za organizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZSS własnie zakończył burzliwe obrady, wynikiem czego niniejszym ogłaszam klasyfikacje końcowe: Celem obejrzenia powiększonej tabelki proszę o klikniecie w nią:

 

1. Klasyfikacja łączna - suma z 3 prób konkursowych:

 

 

klcznagn2.jpg

 

 

 

2. Klasyfikacja najlepszych przejazdów 1 próby z 3 prób konkursowych:

 

 

 

klprbyuw4.jpg

 

 

 

Na życzenie wyniki prób nie klasyfikowanych:

 

 

 

treningitf2.jpg

 

 

 

 

Niestety, obiecane przeze mnie nagrody, z powodów ich osobistego charakteru nie będa wysłane pocztą, ale zostana wręczone osobiście przy najblizszym spotkaniu. Korwin-przepraszam za literówkę, ale ja nie potrafię tego poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję wszystkim uczestnikom za uczestnictwo w zorganizowanym przeze mnie razem z Piotrem spotkaniu, frekwencja nieco przerosła moje oczekiwania, ale było to miłe zaskoczenie. 15 samochodów, łącznie z moim, dało okragłą kwote 100 zł za samochód, do dyskusji jest ustalenie maksymalnej ilosci upalaczy na następnych Meetingach, moim zdaniem optimum jest w okolicach 12 samochodów, ale nawet przy 15 autach raczej wszyscy wyjeździli sie do woli, do granic wytrzymałości samochodów, pojemności zbiornika paliwa lub wysokości bieżnika w oponach.

Podziekowania dla: Piotra Wróblewskiego - za przygotowanie profesjonalne wspaniałej próby oraz nieocenione wskazówki płynace z prawego fotela, a ode mnie, moich synów Tomasza i Łukasza oraz Adiego -dodatkowo za udzielenie lekcji przed spotkaniem. Dla Łosia - za jazdę z upalaczami na prawym i udzielanie wskazówek, dla moich synów - za pomoc w organizacji oraz za opracowanie wyników końcowych w postaci tabelarycznej, dla Adiego - za pomoc w organizacji, dla korwina - ode mnie i od Łukasza - za możliwość zaprzyjaźnienia sie z lewym fotelem Jego EVO-9, dla kolegi Łosia - motocyklisty, za udostępnienie sterów motocykla - ścigacza (ale to zapyla, na dokręconej 4 ponad 180 km/h!), oraz OGÓLNIE WSZYSTKIM za stworzenie cudownej, przyjacielskiej atmosfery na Meetingu oraz tolerancję dla uchybień organizacyjnych. Do zobaczenia na następnych Meetingach! Do dyskusji pozostaje ewentualna forma cateringu, ale może nastepnym razem coś zaproponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen widzialem ze ktos robil zdjecia, czy to ktos od Ciebie byl :?:

to byl kolega samochodzika

 

Moja "drużyna" miała aparat i 10 Memory Sticków, ale zajeta "ogarnianiem tematu" oraz chęcią zapoznania się z lewym, prawym fotelem bolidów, a takze szatańskiego jednośladu, po prostu.... zapomniała wyjąć to cyfrowe cudo techniki i uwiecznić w wersji oficjalnej I Rallymen Meeting... To nie powinno sie powtórzyć, w nastepnych imprezach precyzyjnie określę zadania poszczególnych członków Teamu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman - a moze by tak nastepnym razem brac do wynikow 3 najlepsze czasy z ustalonej ilosci okrazen

(chyba wiekszosci by pasowalo :roll: ) :?: albo odrzucac najgorszy (pierwszy :wink: przejazd) :?:

oferta cenowa (tak samo jak wlaczanie stopera za 2 lukiem :razz: ) jak zwykle na pw :lol::mrgreen:

 

dzieki wszystkim za mile spotkanie.

korwin - dzieki za uzyczenie evo. ciekawe jak byloby na probie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman - a moze by tak nastepnym razem brac do wynikow 3 najlepsze czasy z ustalonej ilosci okrazen

(chyba wiekszosci by pasowalo :roll: ) :?: albo odrzucac najgorszy (pierwszy :wink: przejazd) :?:

 

Wszystkie sugestie organizacyjno-regulaminowo-cenowo-porządkowo.... i inne owo bedą

skrupulatnie analizowane, rozpatrywane. Jednak po podjęciu decyzji o sposobie klasyfikacji będzie ona obowiązywała na całym Meetingu, choćby obiektywnie lub subiektywnie nie była optymalna. Po prostu nie zmienia sie reguł w trakcie gry i tego bedę bronił, jakem Rallymen :mrgreen: Dlatego prosze wszelkich aktualnych i potencjalnych uczestików Meetingów o wypowiadanie się na każdy temat zwiazany z organizacją, regułami etc. Gwarantuję rozpatrzenie i analizę każdego wniosku, nie gwarantuję zaś (bo to logicznie niemozliwe) uwzglednienia każdego wniosku. Cele nadrzędnie to: 1/Bezpieczeństwo 2/ Korzystny wskaźnik jakość/cena 3/ Maksymalne zadowolenie uczestników, przy spełnieniu 2 pierwszych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman - moje propozycje odnosily sie oczywiscie do nastepnych spotkan :idea: :smile:

zreszta jakbysmy nie kombinowali, to i tak wszedzie jestem na tym samym miejscu

i nawet najgrubsza koperta (tym razem :razz: :lol: ) nic a nic nie pomoze :???:

samochodzik - przykro mi, ze cie zasmucilem :neutral: .

 

 

:twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman - moje propozycje odnosily sie oczywiscie do nastepnych spotkan :idea: :smile:

zreszta jakbysmy nie kombinowali, to i tak wszedzie jestem na tym samym miejscu

i nawet najgrubsza koperta (tym razem :razz: :lol: ) nic a nic nie pomoze :???:

samochodzik - przykro mi, ze cie zasmucilem :neutral: .

 

 

:twisted: :wink:

 

A co to za sugestie z tą kopertą??? Przecież wiesz, że ja nie przyjmuję... poniżej .....0000$ :mrgreen: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznież wszystkim dziękuję za wspólną zabawę. Było naprawdę fajnie, organizacja też cool :grin: Żałowałem tylko, że musiałem wcześniej wyjechać - może bym jeszcze czas poprawił, chociać to co "wykręcił" Jurek jest naprawdę imponujące - czapki z głów - super czas. Chętnie z Wami pojeżdżę przy następnych okazjach (nawet się dzisiaj dołączyłem do forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...