Skocz do zawartości

VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza - 3 sierpnia 2019


MDsuperstar

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pojedynczego przejazdu, w podglądzie komórki, są zaokrąglone.

Suma jest bez zaokrąglenia i wydaje mi się, że teraz jest poprawnie...

9 minut temu, FilipeK napisał:

ze Ci sie chciało :) 

Za drugim razem już się nie chciało :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55 r16 Uniroyal Rainsport2 rocznik 2009. Jednym słowem jeden wielki pisk, a na winklach miałem wrażenie że zaraz je pościągam z felg :biglol:

I mam pytanie od razu bo zielony w tym jestem, gdzie mogę znaleźć jakies fotki albo filmy?

 

 

 

Edytowane przez mage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pierwszy zlot imprez uważam za udany :) Co prawda spektakularnych wyników nie było... ale auto dało radę trzem kierowcom więc nie ma powodu do narzekań. Miło było zobaczyć ponownie znajome twarze i poznać kilka nowych. Do następnego roku postaramy się trochę poćwiczyć aby zmniejszyć choć odrobinę dystans do podium. Trzeba będzie też pomyśleć o innych oponach bo te Federale, które nabyłem na okoliczność zlotu, może są i fajne ale odniosłem wrażenie że za dużo nie dają. Zaobserwowałem ponadto, że przydałby się drugi komplet opon na deszcz oraz przyczepa albo laweta aby to wszystko przywieść... czy te wydatki mają koniec? :mrgreen: 

Gratulacje dla zwycięzców :applause: i podziękowania dla organizatorów :thx:

@Waldek Woźny, jeszcze raz wszystkiego dobrego... mam nadzieję, że weselnicy nie narzekali na swąd spalin ;)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem tak zaaferowany jeżdzeniem, że połowę pomiarowych rundek w sobotę jeździłem z włączonym ESP a z kolei w sobote dwa pierwsze przejazdy jeździłem na "Intelligent" ;-) Taki to zdolniacha ze mnie... ale i tak jestem bardzo zadowolony, szczególnie że moje auto to kompletna seria, a tor w Kielcach widziałem drugi raz w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, yowisz napisał:

A ja byłem tak zaaferowany jeżdzeniem, że połowę pomiarowych rundek w sobotę jeździłem z włączonym ESP a z kolei w sobote dwa pierwsze przejazdy jeździłem na "Intelligent" ;-) Taki to zdolniacha ze mnie... ale i tak jestem bardzo zadowolony, szczególnie że moje auto to kompletna seria, a tor w Kielcach widziałem drugi raz w życiu :)

Ja na szczęście takich bajerów jak esp, absy czy inne elektroniczne ustrojstwa nie posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend mega: piątkowy trening i sobotni zlot:thumbup:

Gratulacje dla driverów z pudła Marcina, Pawła i Przemka, dla reszty z top ten i pozostałym uczestnikom z jedenastego miejsca ex aequo:applause:

Liczę jeszcze na nowe galerie bo foto i video operatorów było wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się tutaj na chwilę żeby podziękować wszystkim przybyłym na nasz Ślub ! Nawet nie udało mi się wszystkim osobiście podziękować ale wiem ze @Rafaello wręczył Wam co nieco w moim imieniu.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za chęci i rewelacyjny akompaniament który zastąpił nam oklepany już marsz weselny. Niesłychanie fajne to uczucie widzieć Was było tam wszystkich. Na prawdę miło jest wiedzieć że to forum to nie tylko auta ale i wspólnota ludzi dla ludzi!

 

Tych którzy przyjechali pod dom Panny młodej przepraszam ale musieliśmy wyjechać wcześniej niestety a nie miałem jak się z Wami skontaktować, przepraszam za kłopot!

 

Aa i wybaczcie że dopiero teraz piszę te podziękowania ale czasu zabrakło na forum i dopiero się teraz otrząsam z pozostałych obowiązków default_smile.png

 

 

 

@Waldek Woźny, jeszcze raz wszystkiego dobrego... mam nadzieję, że weselnicy nie narzekali na swąd spalin 

 

 

 

Dziękujemy

A gdzie!default_smile.png To było tak miłe i zaskakujące dla wszystkich że przez cały wieczór słyszałem od różnych ludzi jak im się to podobało. Parę osób w ogóle wyjawiło swoją zajawkę z dzieciństwa do subaru i jak dostawali gęsiej skórki na dźwięk tych wszystkich aut! Rewelacja !!!

 

Jeszcze raz! Wielkie dzięki dla wszystkich przybyłych !!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MDsuperstar napisał:

@Urabus Wasz to w ogóle nie miał szans odpocząć :biglol:

 

No nie miał... taki był spragniony, że wychłeptał cały zbiornik paliwa i rundy a la Daytona robiliśmy już na rezerwie ;) 

 

13 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Nawet nie udało mi się wszystkim osobiście podziękować

 

Jest kilka dni w życiu kiedy koledzy z forum nie są najważniejsi... to był właśnie taki dzień :mrgreen:

 

15 minut temu, Waldek Woźny napisał:

wiem ze @Rafaello wręczył Wam co nieco w moim imieniu.

 

Tak było, dziękujemy... wieczorem, po powrocie wypiliśmy wasze zdrowie :D

 

16 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Jeszcze raz! Wielkie dzięki dla wszystkich przybyłych !!!

 

Cała przyjemność po naszej stronie :) 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 14:40, rosaskc napisał:

Hamulcy niet. Pedał hamulca wpadł przy dohamowaniu z ponad 160... Z resztą sam więcej powie

 

No niestety awaria hamulców na jazdach treningowych, pierwszy raz przydarzyło mi się coś takiego.

Prędkość ok 150km/h, ostatnia długa prosta przed wjazdem w las i pedał hamulca wpadł w podłogę. Mogło być nieprzyjemnie, gdyby taka sytuacja zdarzyła się na prostej w lesie.

Tu na szczęście miałem kawałek asfaltu na wyhamowanie auta.

Jednocześnie serdeczne podziękowania dla kolegów za próbę ratowania mojego auta, wielki szacun za chęć pomocy tak wielu osób, za próby odpowietrzenia układu - @rosaskc& @tanak oraz mój laweciarz, za odstąpienie płynu hamulcowego dla @Maras i największe dla @Pancin który zorganizował mechanika w sąsiedniej wiosce! :)

Niestety awaria była poważniejsza i zakończyłem swój udział w zawodach.

 

Pozdro dla wszystkich spotkanych i do zobaczenia za rok!!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...