Skocz do zawartości

VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza - 3 sierpnia 2019


MDsuperstar

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend mimo wszystko udany, sporo km nakręcone na koła, tempo było wystarczające i z tego jestem zadowolony.
Gdyby ktoś miał jakieś filmiki nie tylko z momentu kiedy przednie kolo zaczyna żyć swoim życiem to wrzućcie tu lub na priv. Widziałem ze sporo osób kręciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beben napisał:

Weekend mimo wszystko udany, sporo km nakręcone na koła, tempo było wystarczające i z tego jestem zadowolony.
Gdyby ktoś miał jakieś filmiki nie tylko z momentu kiedy przednie kolo zaczyna żyć swoim życiem to wrzućcie tu lub na priv. Widziałem ze sporo osób kręciło

Jak będziesz się ładnie uśmiechał to mam coś dla ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beben napisał:

Weekend mimo wszystko udany, sporo km nakręcone na koła, tempo było wystarczające i z tego jestem zadowolony.
Gdyby ktoś miał jakieś filmiki nie tylko z momentu kiedy przednie kolo zaczyna żyć swoim życiem to wrzućcie tu lub na priv. Widziałem ze sporo osób kręciło

 

Pani Grażyna ma link do filmu na YT ;) niestety film nie jest publiczny, więc musisz wydębić od niej linka... :)

 

edit: a już widzę, ze jest film w poście o yetim ;)

Edytowane przez yowisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FilipeK napisał:

Jeszcze raz gratulacje @marcinwrxsti :) Młodsza córa chyba najbardziej się cieszyła z pucharu ;) 

Tak, to prawda. Bardzo się Jej podobało:) Zresztą starszej też. 

 

No , mi też się podobało:-) szkoda mi Arka i Marka. Ich czasy były dla mnie pewnym punktem odniesienia:)

Ale sam nieraz wyleciałem z drogi więc mam świadomość , ze to się po prostu zdarza.

trasa była moim zdaniem za szybka. I brakowało mi beczek....

 

@rosaskc i @tanak dziękuję Wam za pomoc przy zmianie kół:-) bez Was bym nie dał rady:)

 

onboardy we wtorek.

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcinwrxsti napisał:

@rosaskc i @tanak dziękuję Wam za pomoc przy zmianie kół:-) bez Was bym nie dał rady:)

 

Nie ma za co, sama przyjemność. Przynajmniej człowiek się nie nudził między przejazdami :biglol: No i praca nie poszła na marne, bo puchar do Łodzi jedzie :P

 

Ze swojej strony dziękuję jeszcze raz za możliwość podpatrzenia Twojej jazdy z prawego. W szoku byłem, że można tak szybko tu jechać, więc nie dziwne, że wygrałeś ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinwrxsti napisał:

@rosaskc i @tanak dziękuję Wam za pomoc przy zmianie kół:-) bez Was bym nie dał rady:)

 

Polecam się na przyszłość :D. Tak jak @rosaskc wyżej napisał, przynajmniej nie było nudy pomiędzy przejazdami a po drugie była to sama przyjemność. Najważniejsze, że praca się opłaciła i udało się zdobyć puchar :D. Jeszcze raz gratulacje :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinwrxsti napisał:

Tak, to prawda. Bardzo się Jej podobało:) Zresztą starszej też. 

 

No , mi też się podobało:-) szkoda mi Arka i Marka. Ich czasy były dla mnie pewnym punktem odniesienia:)

Ale sam nieraz wyleciałem z drogi więc mam świadomość , ze to się po prostu zdarza.

trasa była moim zdaniem za szybka. I brakowało mi beczek....

 

@rosaskc i @tanak dziękuję Wam za pomoc przy zmianie kół:-) bez Was bym nie dał rady:)

 

onboardy we wtorek.

 

 

 

@marcinwrxsti no co mam Ci powiedzieć , ....... :) gratuluję i się bardzo cieszę :) , a prawdę mówiąc kopara mi odpada że wszystko wygrywasz , a silnik dalej żyje ..... Gratki !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mage napisał:

O kurde, nie spodziewałem się takiego miejsca. Pierwszy raz na torze z 10 letnimi rainsportami :-)

Takiego, czyli jakiego? ;)

 

Ja 25 miejsce na 50 załóg na liście startowej. Lepiej niż w zeszłym roku, ale jest jeszcze wiele do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...