Skocz do zawartości

VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza - 3 sierpnia 2019


MDsuperstar

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, próbuję policzyć.

- 30 osób ze szkolenia MTS

- ja plus @tanak

- @marcinwrxsti plus żona jego

- @woyt (sam czy z kimś?)

 

Czy ktoś z grona @MDsuperstar @LukaszRzyy @kowal @pegi @-=nikon=- @dzioba @lukaswoj deklaruje udział w grillu w piątek? Może ktoś jeszcze inny?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem, że masz dziś do 12 potwierdzić liczbę osób. To w takim razie mnie nie licz, żeby nie robić zamieszania.

Jeśli uda mi się przyjechać na zlot to albo się dorzucę (o ile będzie taka możliwość) albo ogarnę jedzenie na własną rękę.

 

No niestety przez obsuwę w warsztacie nie do końca wiem na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1196]Urabus[/mention] no szkoda.
 
[mention=6782]Herostrates[/mention] nie ma w okolicach Kielc fajniej Imprezy na sprzedaż? :mrgreen:
 
[mention=74]beben[/mention] kto organizuje czwartkową biesiadę? MTS? Czy ktoś personalnie? 
 
W sumie to już nie wiem, ile porcji zamówić. 30 z czwartku plus 10 extra chyba damy. W zeszłym roku raczej więcej osób nie było. Z drugiej strony, późno dotarłem i nie wiem, ile mnie ominęło... :rolleyes:
Mam tylko nadzieję, że wszystko zejdzie i każdy grzecznie się rozliczy. Nie chciałbym założyć 2400 i potem tego nie odzyskać. Wolałbym to wydać na nowe semi-slicki :biglol:


Dowiedziałem się od Grażyny (Mts) Grilla organizuje Dezyk z grupy czwartkowej . Nie płac z góry, rozliczymy się w piątek. Myśle ze grupa w całej swej niepowadze jest poważna jesli chodzi o deklaracje wiążące się z kosztami. Nic się nie bój :)

Drobny update, wykruszył mi się kumpel z którym miałem jechać wiec zmniejszam liczbę do 29.

Poza tym myślę że lepiej zamówić ze 2-3 zestawy mniej na okoliczność zdarzeń losowych niż więcej bo może ktoś dołączy. Myśle ze zawsze bez problemu będzie możliwość odmówienia zestawu na miejscu. Nie sadze żeby mieli kiełbas na styk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jeszcze na stronie wydarzenia Zlotu na fb, ale nikt się nie odezwał. Wezmę na styk. Nie chciałbym potem słuchać pretensji, że dla kogoś brakło, bo za mało zamówiłem.

 

Zatem obecnie 29x MTS + ja + @tanak + 2x @marcinwrxsti + 2x @woyt = 35 TOTAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKLEPANE

 

Liczba osób: 36

 

Menu

60,00 zł/os.

(3 dania gorące, 4 dodatki)

Dania gorące

v Marynowane szaszłyki z udka kurczaka

v Rumiane kiełbaski

v Stek z karkówki w ziołach

Dodatki

v Sałatka z młodych ziemniaków

v Surówki sezonowe

v Zestaw sosów domowych

v Sałatka z ogórków małosolnych

 

Z alkoholi piwo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

Czy ktoś chciałby może odkupić ode mnie komplet nowiuśkich EXTREME VR2 R9A 235/40 R18 ?

Sam przyjadę na R7A a R9A wziąłem trochę na wyrost i chyba spróbuję je upłynnić a będzie dobra okazja na przekazanie towaru w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...