Skocz do zawartości

VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza - 3 sierpnia 2019


MDsuperstar

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2019 o 10:08, rosaskc napisał:

Właśnie zadzwoniłem do hotelu i usłyszałem, że grilla nie udostępniają tak o, można za to zamówić kolację grillową. Trzeba wcześniej się umówić, powiedzieć, ile osób i jaki budżet. Wtedy przygotują menu.

Halo, ekipa!!

Nie wiem, kto w zeszłym roku organizował tego grilla, bo dojechałem, jak już jedzenie wyszło :P Jakby co, to mogę to zamówić. Zrobią jedzenie i każdy, kto będzie chciał zjeść, to wrzuci do puszki coś od siebie i tego rodzaju zrzuta będzie. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MDsuperstar napisał:

Dam znać jutro/pojutrze, ale wstępnie chętny.

Będę pewnie 19/20 na miejscu (piątkowe korki na wyjeździe z miasta :angry:)

W zeszłym roku jakieś 20-30 osób pod tą wiatką było, więc pewnie bym zamówił wstępnie jakieś 20 kiełbas i 20 karkówek. Jedna osoba zje jedną porcję, inna dwie, więc spodziewałbym się, że zejdzie. Nie mniej jednak, jeśli ktoś już wie, że jest chętny, niech da znać, bo szkoda, żeby się jedzenie zmarnowało. 

Zamówię na jakąś 20:00 tego grilla, tak żeby 20-21 każdy mógł coś ciepłego wciągnąć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem menu grillowe z hotelu. W sumie, to nic z tego mi nie pasuje w 100%. Myślałem, że zamówię kiełbaski, mięso, trochę ziemniaków, pieczywo, keczup i musztardę i będzie po robocie. A tu bardziej gotowe zestawy na 3-4 dania... Jutro zadzwonię ponownie i zobaczymy, co da się zrobić. Co myślicie?

 

Menu grill

90,00 zł/os.

(4 dania gorące, 6 dodatków)

60,00 zł/os.

(3 dania gorące, 4 dodatki)

 

Dania gorące

v Marynowane szaszłyki z udka kurczaka

v Rumiane kiełbaski

v Stek z karkówki w ziołach

v Kaszanka z cebulką

v Chrupiący boczek glazurowany miodem

v Szaszłyki wieprzowe z cebulką

Dodatki

v Sałatka z młodych ziemniaków

v Wiejski chleb na zakwasie

v Surówki sezonowe

v Zestaw sosów domowych

v Sałatka z ogórków małosolnych

v Sałatka ze świeżych warzyw

 

Sok, woda

 

OPCJE DODATKOWE:

Gorący bufet
- Zalewajka Świętokrzyska z kociołka – 10zł/os
- Pieczone żeberka w słodkiej glazurze – 16zł/os
- Kapusta parzybroda z wędzonką – 8zł / os
- Rumiane golonki w miodzie – 14zł /os

Zimne przystawki  
- Półmisek wyrobów wiejskich – 14zł/os
- Deska serów zagrodowych – 16zł /os
- Sałatka z grillowanych warzyw - 12zł /os
- Kruche sałaty z dressingiem czosnkowym -10zł/os
- Bar sałatkowy – 14zł osoba

Dania wegetariańskie z grilla
- Filet z pstrąga z czosnkiem i koprem – 18zł/os
- Filet z łososia z masełkiem ziołowym – 20zł/os
- Szaszłyki z marynowanym tofu – 10zł/ os
- Grillowana cukinia z serem dojrzewającym – 10zł/os
- Ser wędzony z grilla z żurawiną – 14zł/os

Inne
- bufet z kawą i herbatą – 8zł / osoba
- bufet z ciastem – 10zł / osoba
- napoje gazowane – 10zł / osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga! Ważny komunikat, więc wywołuje wszystkich zadeklarowanych @MDsuperstar, @LukaszRzyy, @kowal, @pegi, @FilipeK, @beben, @-=nikon=-, @dzioba, @lukaswoj, @Urabus, @yowisz, @marcinwrxsti, @woyt

Niestety, menu nie jest elastyczne :huh: Myślałem, że zamówimy po kiełbasie i karkówce i coś zdegustujemy płynów. Okazuje się, że z tego menu trzeba wybrać opcję. Zatem proponuję 3 dania plus 4 dodatki (60 zł za osobę). Z tym, że je też trzeba wybrać.

Propozycja to szaszłyki z kurczaka, kiełbasa i karkówka. Do tego młode ziemniaki, surówki sezonowe, ogórki i sosy. 

 

Zapytałem o alkohol mówiąc, że chcielibyśmy spróbować własnej domowej nalewki. Usłyszałem, że to tak średnio i wypada zamówić jakiś alkohol z hotelu, to nie będzie im przeszkadzać nasze alko. Jak weźmiemy trochę piw, to i naszej nalewki dziabniemy. I tak dużo nie będziemy spożywać, bo w sobotę jazda...

 

Do jutra do 12:00 mam zamówić ostatecznie. Niech kto może, to się podzieli swoim zdaniem. Ja jestem trochę zawiedziony, ale dla mnie grill w piątek to obligo ;)

 

Ile porcji zamówić?

 

 

 

 

Poniżej menu alko:

ALKOHOLE
PIWO:
- TYSKIE – 7,00 zł
- KSIĄŻĘCE – 9,00 zł
WINO:
- REGIONALNE: BIAŁE, CZERWONE, RÓŻÓWE – 85,00 zł
WÓDKA:
- WYBOROWA -  60,00 zł
- FINLANDIA -  80,00 zł
- STRUMBRAS – 70,00 zł
WHISKY:
- JIM BEAM – 270,00 zł
- BALLANTINE’S – 250,00 zł
- JACK DANIEL’S – 310,00 zł
- RED LABEL – 240,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam teraz z Grażynką która organizuje grilla dla piątkowych Sjsowców. Do jutra do 12 potwierdzę ale stawiam ze nasza 21 osobowa grupa będzie chętna również na piątkowe grillowanie, chyba ze w czwartek się zatrujemy ;)

Jesli ktoś na forum wie ze jest w gej 21 os grupie na Sjs to dajcie znać żeby nie zdublować zestawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beben napisał:

Jesli ktoś na forum wie ze jest w tej 21 os grupie na Sjs to dajcie znać żeby nie zdublować zestawów

 

Ja wiem i jestem zapisany :D

 

btw. @beben ja też się chętnie na prawy piszę ;)

Edytowane przez yowisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy identycznego grilla w czwartek wieczorem przed piątkowym SJSem. Tu jak rozumiem mówimy o grillu piątkowym przed sobotnim zlotem? :)

 

Mam potwierdzenie że 30 os (jednak 30 osób a nie 21 jak pisałem wcześniej) z czwartkowego grilla jest chętnych również na piątek. Dwóch (Filipek i yowisz) zrobili coming out więc proszę o dopisanie 28 osób :). Ponawiam prośbę o ujawnienie się ewentualnie innych osób z grupy MTS które są w tej "30" 

 

Alkohol proponuję zakupić od hotelu na miejscu, decyzja na żywo będzie imho łatwiejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będę żałował bycia tam "tylko" w sobotę.

Ale na osłodę będzie wreszcie poznanie innych forumowiczów :D

 

Mam pytanko do osób, które brały udział w poprzednich edycjach.

 

Czy ekstra trening na dzień przed zlotem to jakaś normalna sprawa?

Jakbym wiedział o tym z wyprzedzeniem to chętnie bym na dwa dni sobie wszystko zorganizował no i forumowa biesiada by mnie wtedy nie ominęła, ehhh

 

Za rok będę sprytniejszy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urabus no szkoda.

 

@Herostrates nie ma w okolicach Kielc fajniej Imprezy na sprzedaż? :mrgreen:

 

@beben kto organizuje czwartkową biesiadę? MTS? Czy ktoś personalnie? 

 

W sumie to już nie wiem, ile porcji zamówić. 30 z czwartku plus 10 extra chyba damy. W zeszłym roku raczej więcej osób nie było. Z drugiej strony, późno dotarłem i nie wiem, ile mnie ominęło... :rolleyes:

Mam tylko nadzieję, że wszystko zejdzie i każdy grzecznie się rozliczy. Nie chciałbym założyć 2400 i potem tego nie odzyskać. Wolałbym to wydać na nowe semi-slicki :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...