Skocz do zawartości

VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza - 3 sierpnia 2019


MDsuperstar

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=31362]Waldek Woźny[/mention] wszystko zależy od godziny... Zlot niby 8:30-16:00

Rozumiem. My ślub mamy o 17stej a przejazd z domu Panny Młodej na salę gdzie będzie ślub odbędzie się okolo 16:30 także jeśli komuś chciałoby się zostać do tej 17 to super :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 19:52, Waldek Woźny napisał:

Rozumiem. My ślub mamy o 17stej a przejazd z domu Panny Młodej na salę gdzie będzie ślub odbędzie się okolo 16:30 także jeśli komuś chciałoby się zostać do tej 17 to super :)

 

Czyli potrzebujesz obstawy w godzinach 16:30-17:00? Czy chcesz narobić hałasu po 17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Czyli potrzebujesz obstawy w godzinach 16:30-17:00? Czy chcesz narobić hałasu po 17?

Najlepiej by było to i to oczywiście ale nie chciał bym nadwyrężać czasu i życzliwości :)

O 17 będzie ceremonia zaślubin i jeśli komuś o 17:15 jeszcze będzie się chciało zostać i wtedy narobić hałasu to super!:)

A wczesniej, około godziniy 16:30 plan dnia zaklada przejazd miedź wsią Chyby (gmina Mniów) a Dworkiem Bobrza. Jeśli znajdą się chętni żeby eskortować nas o tej 16:30 pod Dworek Bobrza to byłoby super. My jedziemy moim autem więc jakby Subaru było więcej w tym przejeździe to kozak!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z toru do Chyb... Chybów(?)... jest 15 minut jazdy. Po zawodach jeszcze będzie zmienianie kapci, itd, więc możemy się nie wyrobić. Ale co do hałasu pod Dworkiem, to raczej do zrobienia  

Super! W takim razie byłoby nam bardzo miło posłuchać dźwięków boxerów zamiast marszu weselnego
Jeśli natomiast znaleźli by się tacy którzy dali by radę nas eskortować to i oczywiście zapraszamy!:)

Fajnie jakby się jakaś lista już pojawiła, żebym mniej więcej wiedział na co się szykować:)

Także jeśli mogę, to proszę uzupełniającie w miarę możliwości:)

"Orkiestra" pod Dworkiem Bobrza:
1.


Defilada z Chyb do Dworku Bobrza:
1.


Z gór dziękujemy i procenty gwarantujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MDsuperstar napisał:

Grill jest we własnym zakresie (w sensie mam coś przywieźć) czy "hotelowy"?

 

Właśnie zadzwoniłem do hotelu i usłyszałem, że grilla nie udostępniają tak o, można za to zamówić kolację grillową. Trzeba wcześniej się umówić, powiedzieć, ile osób i jaki budżet. Wtedy przygotują menu.

 

W dniu 11.07.2019 o 14:28, Waldek Woźny napisał:

Także jeśli mogę, to proszę uzupełniającie w miarę możliwości:)

 

"Orkiestra" pod Dworkiem Bobrza:
1. @rosaskc i @tanak

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się SJS o jakieś pierdoły w związku ze zlotem i przy okazji dostałem info, że mam wziąć ze sobą kask.

Jadę pierwszy raz więc chciałem zapytać czy zawsze tak było? Przyzwyczaiłem się, że na Plejadach kaski były zapewnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...