Skocz do zawartości

Ekran (wyświetlacz) do kamery cofania


tadkier

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Subaru Tribeca 3,6 auto z USA, 2008r. produkcja, wersja bez fabrycznej nawigacji, można podłączyć dedykowaną do tego modelu auta kamerę cofania pod fabryczny ekran

(czarno-biały wyświetlacz)?

Dodam, że fabryczny wyświetlacz posiada jedno (szerokie) gniazdo 22 pinowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lutek, no tak, znaczy nie da się, szkoda.

OK rozumiem.

Pytanie Lutek do Ciebie, czy pod moją instalacje w aucie dałoby radę podłączyć taki kolorowy wyświetlacz? Bardzo trudno go kupić, jak już coś podobnego w Łodzi (przez neta w Katamaran) znalazłem, to sprzedający mi tak na gg, .... szok, że instalacja nie będzie pasowała i nastraszył tylko.

Z tyłu za moim wyświetlaczem jest np. "wolna" wtyczka, biała o przekroju 11,2mm na 7,3mm z  8 pin, do czegoś ona musi być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tadkier napisał:

czy pod moją instalacje w aucie dałoby radę podłączyć taki kolorowy wyświetlacz?

 

ja tego nie przerabiałem i nie zagwarantuje że kupując ekran i kamerę wszystko zadziała.

s-l1600.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na yt widziałem jak Rusek wsadził w to miejsce radio 2din. z Windowsem, DVD, nawigacją itd... 

Ja osobiście jestem zwolennikiem oryginałów (mam to co tadkier chcesz włożyć, oryg kamerę cofania z nawigacją itd), ale jak wiadomo są gusta i guściki. Żeby tylko weszło w miejsce a kostkę to można przerobić. 

Jako ciekawostkę dodam, że gdy kupiłem kiedyś grand Voyager miał wsadzone nowoczesne mp3 na pendrive. Strasznie mnie to razilo w oczy i od razu zakupiłem oryginalne radio CD, które tam powinno być a tamto mimo, że "fajniejsze" sprzedałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem, to mądry "techniczny" gość z Ukrainy, niestety podobno "za chlebem"  wyjechał do .... Chorwacji, PIĘKNIE to zrobił, nowy sprzęt chodzi na Androidzie (Windows to .... NIE jest jest to). Wiem to dokładnie z ich subaru-forum.

Zainteresowany byłbym Twoja ofertą, ale potrzebuję dużo więcej szczegółów (najlepiej na forum PW), dokładne fotki, opis sprzętu, czy jest sprawny?, w jakim stanie jest to, z jakiego modelu auta, może też wtyczki jakieś zostały?, może jest też panel z przyciskami do navi? oczywiście cena, nr telefonu- bez problemu mogę zadzwonić, itp.

Dużo tych pytań, więc jak pisałem, najlepiej na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...