Jump to content

Prodrive czy Hayward

gustlik
 Share

Recommended Posts

Witam, panowie czy mógłby mi ktoś doradzić, wiem że było milion razy, chcę doprowadzić gt-ka do stanu prawie standart. Potrzebuję wymienić cały układ wydechowy z przelotu na oryginał down pipe, który już posiadam i resztę. Chciałbym założyć środkowy 2,5 prosty bez kata i tera moje pytanie, który będzie lepiej brzmiał w całości oryginał Prodrive końcowy czy Hayward ? Chciałbym żeby było jak najbardziej basowo tak jak powinno :D

ja mam dokładnie taką taką konfigurację o jakiej piszesz z H&S właśnie - gada to tak:

z Prodrivem osobiście nie miałem do czynienia ale z tego wiem to brzmi nieco bardziej łagodnie od H&S-a. to też kwestia gusty i subiektywnej oceny pewnie. 

niemniej życzę trafnego wyboru!

• Like 4

Też jestem ciekaw, mam do kupienia 2.5, 2.75 albo 3 calowy, bo nie pamiętam już cały wydech z downpip'em za 1350. Nie wiem też jaka marka, ale najbardziej ogólnie po ile takowy stoi? 

Impreza GT

14 godzin temu, dominikon napisał:

ja mam dokładnie taką taką konfigurację o jakiej piszesz z H&S właśnie - gada to tak:

z Prodrivem osobiście nie miałem do czynienia ale z tego wiem to brzmi nieco bardziej łagodnie od H&S-a. to też kwestia gusty i subiektywnej oceny pewnie. 

niemniej życzę trafnego wyboru!

dominikon no super u ciebie to brzmi, też właśnie chodzi za mną h&s i jestem raczej za tą opcją, tylko ja chcę zostawić ori down pipe, dzięki za filmik ;)

2 godziny temu, tedimy99 napisał:

Zapytam , ile trzeba wydać na tego H&S i gdzie szukać, dźwięk pierwsza klasa . Ulter mnie męczy w środku.

tedimy99 ja jak się zdecyduję to będę zamawiał nowy z oficjalnej strony Hayward & Scott z UK, cena za końcowy to 264 funty plus przesyłka, środkowy to jeszcze się zastanowię bo prosta rura to rura, cena za centre pipe 123 funciaki, gdzie używkę w dobrym stanie idzie wyrwać za 45 funtów na ebayu. Gorzej właśnie z końcowymi puchami z drugiej ręki, rzadko się trafiają :mellow:

5 minut temu, gustlik napisał:

Gorzej właśnie z końcowymi puchami z drugiej ręki, rzadko się trafiają

Przeglądam i nic nie ma w PL. Ja potrzebuję właśnie końcowy , ewentualnie Prodrive . Coś co na zewnątrz podkreśli boksera i nie jest tak męczące w środku jak mój ulter. 

No to jeszcze rozważ Racebox.

U mnie na 2,5 calowej konfiguracji brzmiał o tak. Mam nawet go jeszcze razem z centerpipe.

Obecnie siedzi u mnie a-grupowy backbox Hayward&Scott 2,5cala, ktory to do Twoich zastosowan sie kompletnie nie nadaje bo kąsa uszy.

9 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Caly uklad jest od H&S od DP do konca.

Tak jakos sie 2,5 skompletowalo przez lata.

Dirk,Twoje auto...:wub:

Co za pompa u Ciebie siedzi ze tak głośno "chodzi"?? Fajny efekt ;)

3 minuty temu, dirkdiggler napisał:

Walbro 255, faktycznie chodzi jak zazbrajający się transformers. :)

Kuźwa chyba trza zmienić u siebie :D

• 7 months later...
W dniu 10.03.2019 o 07:51, dirkdiggler napisał:

Obecnie siedzi u mnie a-grupowy backbox Hayward&Scott 2,5cala,

Właśnie... i jak po pewnym czasie? Robi robotę? 

Bo to to chyba to samo i jestem zakochany!!

W dniu 10.03.2019 o 08:51, dirkdiggler napisał:

Obecnie siedzi u mnie a-grupowy backbox Hayward&Scott 2,5cala, ktory to do Twoich zastosowan sie kompletnie nie nadaje bo kąsa uszy.

not bad :thumbup:

ale to tego bandziora troszke mu brakuje... ;)

dsc0484248pc0.jpg

6 godzin temu, chojny napisał:

Właśnie... i jak po pewnym czasie? Robi robotę? 

Bo to to chyba to samo i jestem zakochany!!

A bardzo dobrze - ten wydech jest kropką nad i.

Fantastycznie sie prezentuje i brzmi po męsku.

Polecam każdemu :)

• Like 1
  • Upvote 1