Skocz do zawartości

LEGACY OUTBACK IV (BL, BP) 2.0 DIESEL, 1998 ccm, 150 KM (110 KW) 2010 manual - swap lub rozsądna naprawa ?


PiotrekM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. 

Temat wszystkim szeroko znany. Moje auto po wymianie silnika jeździło rok. postanowiło jednak się skończyć. Nadal jeździ , wał nie pękł ale kopci i  chlapie olejem z wydechu. Wyeliminowałem możliwe przyczyny i ostatecznie wiem , że konieczny będzie remont silnika. Szczerze nie chcę sprzedawać tego za bezcen w tym stanie co jest,  tyle co stracę wolę wydać na przeróbkę na benzynę lub solidną regenerację tego diesla.

Dlatego prośba do Was o pomoc :

1. Może wiecie , że gdzieś jest do odkupienia jakiś Legacy benzynowy z całym silnikiem z potencjałem do przekładki całości. Np coś mocno uderzone w tył lub w bok.

2. Opcja jeden dałaby mi frajdę z wydanych pieniędzy, tak sobie myślę, że po takiej przekładce miałbym fajne mocne niezawodne auto, jeśli źle myślę to może znacie dobre sprawdzone rozwiązanie na generalkę tego diesla.

 

Na całą operację mam 10 tys. ale w rozsądnej opcji przełknę wyższy koszt.

 

Z góry dziękuję za podpowiedź .  Od razu powiem, że auto jestem w stanie podprowadzić gdziekolwiek byleby w Polsce :) . Bez problemu dojadę na "kołach".

 

Pzd

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle wiec przepraszam ale wydaje mi sie ze najlepiej zakupic anglika w calosci. Pamietaj ze przekladasz wszystko bo tak najbespieczniej. Czyli nie tylko motor ze skrzynia ale tez naped tylu. Po co ma sie okazac ze mialo cos pasowac a jednak znowu trzeba gdzies czegos szukac

Warczy trąbi Gacek kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać że zakup auta się zwróci :biglol:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...