Skocz do zawartości

Legacy V wieksze hamulce


pysiek2247

Rekomendowane odpowiedzi

No u ciebie sprawa jasna bo jest podpisane OFFSET :) U mnie też pewnie będzie to 55. Tutaj jest dobre info https://www.wheel-size.com/size/subaru/legacy/ Można wybrać rok, rynek (EU/US/JDM), wersję silnika itp. Nie jest w 100% dokładne, bo u mnie np szerokość felgi się nie zgadza, ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

wczoraj zamontowałem felgi letnie + dzisiaj zmieniłem zaciski od WRX'a + tarcze od PizzaBrakes _ klocki mintext 1155 ( sprawdzenie bicia piast, mega czyszczenie piast przed montażem, dokręcenie śrub kluczem dynamometrycznym - 116 nM), dzisiaj je dotarłem wedle procedury, jutro im odpuszczę, weekend czeka mnie trasa 800 km (też odpuszczę) i w poniedziałek je skatuje na maxa a wtedy zdam relację czy jestem zadowolony czy też nie.

 

Pozdrawiam

57661036884--A83C9E88-F48B-4808-83D0-A7B54A963601.JPG

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry wybór klocka, sam na takich upalałem Czterotłoczek, aktualnie mam brembo i takie same pod kątem mieszanki i nie chcę innego klocka. Daje w pełni kontrolę nad blokadą koła modulacją pedałem. Jak trzeba jest delikatny a jak trzeba staje dęba. Nacinana tarcza pomoże aby się nie szkolił. Wybrałeś dobry zestaw :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

a tez masz taka sytuacje ze na zimnych hamulcach pierwsze hamowanie z dużej predkosci (powiedzmy 160) to hamuje tempo a jak się rozgrzeje szatan ?

 

Się chyba wyjaśniło, Pizza Brakes powiedział że przy pierwszym ostrym hamowaniu pójdzie dym więc jako że hamowałem i hamowałem z różnych prędkości a nie było tego, to w poniedziałek Wielkanocny zmusiłem  zestaw w końcu do tego po co został stworzony od tego czasu hamulec bierze od razu a opony płaczą jak docisnę bez "tołku".

Polecam tarcze od tego Pana, fachowa porada, nie pozostawia samego po zakupie - perfekt, a co najważniejsze cena BOMBA

Edytowane przez pysiek2247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...