Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie widziałem na tym wątku, że kilka dni przed rozpoczęciem zlotu, pokazały się nogi w bandażach lub inne sytuacje, gdzie ludzie nie mogli jechać.
3 tura ma tą zaletę że można już po 1 kwietnia szukać jak najbliżej szukać noclegu.
2 kwietnia już wszystko w okolicy jest porezerwowane :) ale da się znaleźć coś ciekawego :)

Ja bym bardzo chciał w tym roku zrobić pole namiotowe :)

To była by super opcja, baaardzo integracyjna :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku miałem opcję na pole namiotowe, ale w drodze dorwała nas taka ulewa (i perspektywy były podobne - ulewa za ulewą), że zacząłem szukać innych opcji.
Po rejestracji w biurze zlotu, w drodze na pole namiotowe znalazłem gospodarstwo agroturystyczne z wolnym pokojem i tam zostaliśmy.

Taki fart :)

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 17.02.2020 o 08:46, chojny napisał:

SIP w tej kwestii jest bardzo podstępny i prowadzi politykę dezinformacji zakrojoną na szeroką skalę.

Uznaję powyższe stwierdzenie za podstępne pomówienie :toobad:

Z całą stanowczością stwierdzam, że politykę dezinformacji prowadzimy na małą skalę :thumbup:

Ostatnio nawet podczas objazdu tras specjalnie robię zdjęcia mogące służyć za podpowiedź przyszłym Zlotowiczom.

Tym razem umieszczam nawet dwa ( ! ) zdjęcia .... ale ostrzegam przed przedwczesnym wyciąganiem wniosków co do lokalizacji : tylko jedno z nich jest na trasie Zlotu 2020 :hi:  

 

zdjecie2.JPG

IMG_7156.jpg

  • Super! 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaję ten słup - w drodze do Mosiny taki sam stoi (ale dla bezpieczeństwa nie napiszę skąd ta droga), a więc Wlkp. I ma takie same kable do prądu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznaję powyższe stwierdzenie za podstępne pomówienie :toobad:
Z całą stanowczością stwierdzam, że politykę dezinformacji prowadzimy na małą skalę :thumbup:
Ostatnio nawet podczas objazdu tras specjalnie robię zdjęcia mogące służyć za podpowiedź przyszłym Zlotowiczom.
Tym razem umieszczam nawet dwa ( ! ) zdjęcia .... ale ostrzegam przed przedwczesnym wyciąganiem wniosków co do lokalizacji : tylko jedno z nich jest na trasie Zlotu 2020 :hi:  
 
zdjecie2.thumb.JPG.485fa40660e3c19115cbb47660fcdfa1.JPG
IMG_7156.thumb.jpg.aa407eb8b09e72f0046d34155ab56f73.jpg

Drugie zdjęcie to droga z Borku Wlkp. Do Dolska poznaje po układzie słupów
@guma się ociąga z otwarciem nowego tematu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie wkręcam. Po prostu widziałem w niedalekich krzakach jeżdżące zabłocone Subaru i mieli ze sobą CB radio z anteną do nieba  i coś zapisywali ......

 

PS to było tu:

https://www.google.pl/maps/place/Krajkowo/@52.1858232,16.9244809

 

PS  ale to podobno tajemnica

PS2 zapiszcie szybko bo pewnie zaraz ktoś usunie mój wpis

 

Edytowane przez rutek111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rutek111 napisał:

Ja nikogo nie wkręcam. Po prostu widziałem w niedalekich krzakach jeżdżące zabłocone Subaru i mieli ze sobą CB radio z anteną do nieba  i coś zapisywali ......

 

PS to było tu:

https://www.google.pl/maps/place/Krajkowo/@52.1858232,16.9244809

 

PS  ale to podobno tajemnica

PS2 zapiszcie szybko bo pewnie zaraz ktoś usunie mój wpis

 

hahahahah elegancko, zobaczymy czy to się potwierdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak WSZYSTKO  ,,oficjalnie" wyszło na jaw to pewnie przeniosą zlot w inny rejon PL, szkoda lepiej było siedzieć cicho, a było blisko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rutek111 napisał:

Teraz jak WSZYSTKO  ,,oficjalnie" wyszło na jaw to pewnie przeniosą zlot w inny rejon PL, szkoda lepiej było siedzieć cicho, a było blisko.....

A nie lepiej jak właśnie jest daleko, nie znasz terenu, nie znasz okolicy, zabawa lepsza... nie wszyscy muszą wygrać:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pianchi napisał:

A nie lepiej jak właśnie jest daleko, nie znasz terenu, nie znasz okolicy, zabawa lepsza... nie wszyscy muszą wygrać:)

A kto tam jedzie żeby wygrać?? :P przecież to tylko dla zabawy... Wygina się amorki, łamie wahacze, traci plastiki :D.  Just for fun 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tommi1 napisał:

A kto tam jedzie żeby wygrać?? :P przecież to tylko dla zabawy... Wygina się amorki, łamie wahacze, traci plastiki :D.  Just for fun 

no to jak się załapię to faktycznie na tur ter będzie fun :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...