Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

czesc,

niestety w ostatniej chwili musialem zrezygnowac z udzialu w Zlocie, ale teraz zamierzam to sobie odbic i skonczyc na pare dni do janowa z familia.

czy szanowni forumowicze podziela sie ze mna rekomendacja co warto zobaczyc w okolicy ?

z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ayo napisał:

czesc,

niestety w ostatniej chwili musialem zrezygnowac z udzialu w Zlocie, ale teraz zamierzam to sobie odbic i skonczyc na pare dni do janowa z familia.

czy szanowni forumowicze podziela sie ze mna rekomendacja co warto zobaczyc w okolicy ?

z gory dzieki !

Może po prostu roadbooka chcesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Proszę o pomoc.

Chciałbym pojechać w tym roku ale...

Przeczytałem cały wątek zloty 2019 roku, dowiedziałem się prawie wszystkiego.

Proszę tylko o potwierdzenie, czy ja ze swoim 10 latkiem musze poczekać na  3 termin rejestracji, czy mogę już 1 kwietnia i czekać czy będzie wolne miejsce.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pianchi napisał:

Proszę o pomoc.

Chciałbym pojechać w tym roku ale...

Przeczytałem cały wątek zloty 2019 roku, dowiedziałem się prawie wszystkiego.

Proszę tylko o potwierdzenie, czy ja ze swoim 10 latkiem musze poczekać na  3 termin rejestracji, czy mogę już 1 kwietnia i czekać czy będzie wolne miejsce.

Dziękuję

Raczej musisz poczekać na trzecią turę. Auto masz sprowadzone z zagranicy czy z polskiej sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Raczej musisz poczekać na trzecią turę. Auto masz sprowadzone z zagranicy czy z polskiej sieci?

Cześć, auto kupione w Polsce ale pochodzi z Niemiec... więc trzecia tura.

Widziałem, że w zeszłym roku jeszcze 20 kilka miejsc było wolnych więc może i teraz się uda, albo organizatorzy zrobią większą ilość na daną trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pianchi napisał:

Dziękuję za info, będę czekał, mam nadzieję, że się uda:)

 

Trzeba być czujnym jak ważka i się uda. 

 

A z Wlkp. to się tak bardzo nie przywiązuj, bo to że my na bank wiemy że w tym roku w Wlkp. to nie znaczy że Plejad nie będzie w Szczecinie, Białymstoku, Bielsku-Białej albo innym Rzeszowie. 

 

SIP w tej kwestii jest bardzo podstępny i prowadzi politykę dezinformacji zakrojoną na szeroką skalę. 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GonzoWZ napisał:

To zależy też od tego na którą trasę się wybierasz. W ubiegłym roku zostały wolne miejsca na trasach turystycznych, np na tur-terenowej było chyba ponad 10 (a nawet 20?) pustych numerów.

Taki mam plan, choć nie wiem czy dam radę na pierwszy raz, ale chciałem turystyczno terenową tak mówi serce, rozum mówi turystyczno szosową:)

Zobaczymy na początku kwietnia jaka będzie sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy będzie gęsto na listach to obserwuj forum , będzie licznik z wolnymi miejscami i przede wszystkim są komunikaty o zwolnionych miejscach . Z doświadczenia wiem jak jesteś w 3 turze to noclegi na własną rękę  bo w bazie zlotu zostaną najdroższe noclegi. 

Edytowane przez witoldj
Złe słowo kieszeń - ręka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem na tym wątku, że kilka dni przed rozpoczęciem zlotu, pokazały się nogi w bandażach lub inne sytuacje, gdzie ludzie nie mogli jechać.

3 tura ma tą zaletę że można już po 1 kwietnia szukać jak najbliżej szukać noclegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 08:46, chojny napisał:

 

Trzeba być czujnym jak ważka i się uda. 

 

A z Wlkp. to się tak bardzo nie przywiązuj, bo to że my na bank wiemy że w tym roku w Wlkp. to nie znaczy że Plejad nie będzie w Szczecinie, Białymstoku, Bielsku-Białej albo innym Rzeszowie. 

 

SIP w tej kwestii jest bardzo podstępny i prowadzi politykę dezinformacji zakrojoną na szeroką skalę. 

 

 

Czyli Pomorze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...