Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Dyrekcja napisał:

Jakby to powiedzieć ... nie było takiej potrzeby, bo czasy były podane dla spokojnego przejazdu. A i chwalić nie bardzo jest się czym :P

Nie no wszystko było tip top z wyliczeniem tras i czasu dojazdu ale ułańska fantazja się załączyła. ;)

 

P. S. To nie chwalenie się bo można było szybciej ale po co :P skoro i tak już było fajnie.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 15:07, Tommi1 napisał:

Szedłem tam 140, ale ograniczenia nie widziałem

 

Myślę, że powinieneś pomyśleć o sporcie wyczynowym, olimpiadzie jakiejś, maratonach. Krótki, długi dystans, sztafety, maratony... wszystkie rekordy Twoje. 

 

 

 

MV5BMjI1MDAwNDM4OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjUwNDIxNjM@._V1_UY268_CR16,0,182,268_AL_.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chojny napisał:

 

Myślę, że powinieneś pomyśleć o sporcie wyczynowym, olimpiadzie jakiejś, maratonach. Krótki, długi dystans, sztafety, maratony... wszystkie rekordy Twoje. 

 

 

 

MV5BMjI1MDAwNDM4OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjUwNDIxNjM@._V1_UY268_CR16,0,182,268_AL_.jpg

No to się zdecyduj, bo albo krótki dystans albo długi bo to zupełnie inna specyfika zawodów, maraton przede mna (nie omieszkam Cię o wyniku poinformować) 

 

A jak progi dalej na 

 

71PHKBVUOYL._SX425_.jpg

 

poskładane?? :P

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

No to się zdecyduj, bo albo krótki dystans albo długi bo to zupełnie inna specyfika zawodów, maraton przede mna (nie omieszkam Cię o wyniku poinformować) 

 

Prawdziwy Flash nie widzi różnicy. 

 

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

A jak progi dalej na 

 

Tak, nadal, dobra taśma od SPRT, naklejek zlotowych nie miałem czasu zdjąć ani nawet opłukać z błota. Tak jak wstawiłem do garażu po Plejadach tak stoi. Czyli jak zwykle w sumie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Than_Junior napisał:

Moj niby umyty pare dni po zlocie... a jednak wciaz nowe kupy blota  sie pojawiaja na moim miejscu w garazu podziemnym :mrgreen:  Zapewne ktos zlosliwie podrzuca!

Ja pogodziłem się już z tym, że bez zdjęcia nadkoli się nie obejdzie. Wizyty na myjni niewiele poradziły na tą ubitą glinę, którą w tym roku przytargałem z Plejad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym. Błotko pięknie konserwuje podwozie. My jeszcze parę tygodni temu traciliśmy resztki błota z mołdawskich pól zebrany sprzed dwóch lat: wnęka tylnego zderzaka i przednie fragmenty tylnych nadkoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, GonzoWZ napisał:

bez zdjęcia nadkoli się nie obejdzie

 

Kiedy ja nadkola jeszcze podczas zlotu zdjąłem :mrgreen:

 

33 minuty temu, Izotom napisał:

My jeszcze parę tygodni temu traciliśmy resztki błota z mołdawskich pól zebrany sprzed dwóch lat: 

 

To niech będzie niespodzianka dla następnego właściciela :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Than_Junior napisał:

 

Plis, postaw go w stodole i mow na niego "Fryderyk Szopen" :mrgreen:

 

Nawet wiem gdzie taka stodoła stoi ale niestety jest zajęta przez Henryka a dwóch facetów pod jednym dachem, razem... nieprzyjazny klimat obecnie na takie akcje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Nawet wiem gdzie taka stodoła stoi ale niestety jest zajęta przez Henryka a dwóch facetów pod jednym dachem, razem... nieprzyjazny klimat obecnie na takie akcje.  

 

brokeback2.jpg

 

e84a06ef9c85877afad72f7d34cd4533cf0f5c18

Edytowane przez Than_Junior
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku do list wcześniaków zostanie dołączony regulamin by uniknąć bezsensownych dyskusji.

Publikowanie zdjęć z imprezy wcześniaków jest zabronione. Sa przewidziane w tej kwestii bardzo srogie kary.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dzioba napisał:

W przyszłym roku do list wcześniaków zostanie dołączony regulamin by uniknąć bezsensownych dyskusji.

Publikowanie zdjęć z imprezy wcześniaków jest zabronione. Sa przewidziane w tej kwestii bardzo srogie kary.

 

A to te dwa powyższe zdjęcia z owej imprezy wcześniaków.na zamku są ? W zaborku było bardziej lajtowo ale może to i lepiej :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dzioba napisał:

W przyszłym roku do list wcześniaków zostanie dołączony regulamin by uniknąć bezsensownych dyskusji.

Publikowanie zdjęć z imprezy wcześniaków jest zabronione. Sa przewidziane w tej kwestii bardzo srogie kary.

 

A jakie są regulaminy w kwestii kto się łapie do wcześniaków - oczywiście oprócz wymogu czaso/przestrzennego
- zameldowania się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze   :mrgreen:

Jest jest jakaś selekcja ? - dres in or out itp ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...