Jump to content
guma

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019

Recommended Posts

Jako nowicjusz w temacie zlotu plejad pozwolę sobie zadać pytanie czy z żoną i córka 3,5 letnią lepiej próbować zapisać się na terenowo-turystyczną trasę czy jako apacz?

Pierwsze próby namowy żony na taki wypadł dają nadzieję że się zgodzi, a uwierzcie mi że to może być trudniejsze niż złapanie się jako uczestnik default_biggrin.png

A nas chyba pierwszy raz od wieeeelu lat nie będzie na plejadach :(

• Sad 1

24 minuty temu, sztarno napisał:

Jako nowicjusz w temacie zlotu plejad pozwolę sobie zadać pytanie czy z żoną i córka 3,5 letnią lepiej próbować zapisać się na terenowo-turystyczną trasę czy jako apacz?

Pierwsze próby namowy żony na taki wypadł dają nadzieję że się zgodzi, a uwierzcie mi że to może być trudniejsze niż złapanie się jako uczestnik default_biggrin.png

Turystyk zdecydowanie i nie nastawiać się na wyniki a na czerpanie radości ze zwiedzania. 

21 minut temu, beben napisał:

Ja rozumiem wigilię odpuścić, Wielkanoc, ślub jakiś (nawet swój), ale Plejady? :mrgreen:

@sztarno na zeszłorocznych plejadach moja córa miała trochę ponad 3,5 roku. Debiutowaliśmy :)

Jechaliśmy trasę turystyczno-szosową. Pewne elementy musieliśmy odpuścić ale i tak było fajnie.

A nas chyba pierwszy raz od wieeeelu lat nie będzie na plejadach default_sad.png

Ej no, ja juz kasę szykowałem na obstawianie wyników

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A nas chyba pierwszy raz od wieeeelu lat nie będzie na plejadach default_sad.png

No i na kogo w tym roku mam obstawiać Pozdrawiam

43 minuty temu, beben napisał:

No co Ty, kurna?!?

Jedynym dla Ciebie wytłumaczeniem może być start w ERC Rally Poland. He? :blink:

9 godzin temu, Beavis napisał:

Jedynym dla Ciebie wytłumaczeniem może być start w ERC Rally Poland. He? :blink:

@Beavisi tutaj może jest coś na rzeczy. :coffee:

[mention=10124]Beavis[/mention]i tutaj może jest coś na rzeczy. :coffee:

Powód dość prozaiczny. Wakacje z dzieciakami. Okazuje się ze przerwa w szkole jest zbyt krótka żeby swobodnie tasować datami. Pogodzenie obozów dwóch córek które rozjeżdżają się w różnych kierunkach bo mają różne zainteresowania oraz terminów dziadków którzy muszą podczas naszych wyjazdów zająć się psem (tzn mopsem, na wyrost kwalifikowanym jako pies ), to niezła logistyczna gimnastyka. Musimy chyba rozpocząć urlopowanie w czerwcu.

10 godzin temu, Beavis napisał:

No co Ty, kurna?!?

Tydzień odstępu, do ogarnięcia ;)

37 minut temu, beben napisał:

Powód dość prozaiczny. Wakacje z dzieciakami.

Są rzeczy ważne i ważniejsze... oraz jak się ostatnio zorientowałem najważniejsze. 

Szkoda że was nie będzie, Kasię to zawsze bardzo miło zobaczyć i wyściskać. ;)

Może jednak się jakoś ogarniecie. 

Nic jeszcze nie jest na 100 % postanowione dlatego napisałem ze „chyba nas nie będzie” .
Zobaczymy ...

• Upvote 1

Bęben tyle lat się znamy , a Ty nie masz odwagi powiedzieć wprost , ze mi użyczasz Yetiego :)

• Haha 3

Posted (edited)

chyba strona zlot.subrau.pl sie zesrała :)

/edit - nie działa z www :) certyfikaty bezpieczenstwa sie wysypują :)

Edited by _akir_

2 godziny temu, _akir_ napisał:

edit - nie działa z www :) certyfikaty bezpieczenstwa sie wysypują :)

Dziękuję za sygnał - skorygowane :)

A czy zapisy będą przebiegać tak, jak zwykle - czyli z możliwością rezerwacji 350 pokoi przez jedną osobę i zarazem tak, że podczas procesu rejestracji miejsce, które "kliknąłeś" na samym początku znika w międzyczasie bo inne osoby mają możliwość kliknięcia równolegle?

Czym może tym razem w sposób cywilizowany i normalny?

9 minut temu, B-52 napisał:

A czy zapisy będą przebiegać tak, jak zwykle - czyli z możliwością rezerwacji 350 pokoi przez jedną osobę i zarazem tak, że podczas procesu rejestracji miejsce, które "kliknąłeś" na samym początku znika w międzyczasie bo inne osoby mają możliwość kliknięcia równolegle?

W rym roku jest inaczej.

Generalnie to pokoi już nie ma, została jedna dwójka i jedna jedynka. Zapisy były w nielegalu, na ostatniej stronie. 

Przeoczyłeś? 

• Haha 4

Świnkę już mam, to i na zlocie mam nadzieje, że się pojawię. B) Tylko ekipy remontowej brak... Solo chyba ogarnę? :thumbup:

Posted (edited)
2 godziny temu, chojny napisał:

W rym roku jest inaczej.

Generalnie to pokoi już nie ma, została jedna dwójka i jedna jedynka. Zapisy były w nielegalu, na ostatniej stronie. 

Przeoczyłeś? 

A gdzie ta jedynka została? Jako legalista nie czytuję nielegala, a poza tem hasła nie znam.

;) 

Sposób zgłaszania się i rejestracji na zlot i tak nie wytrzymuje krytyki, więc się nie ma co wyzłośliwiać. 

Edited by B-52

@chojny  myślę że miał na myśli toi toi , tam każdy ran o idzie na dwójkę i jedynkę ;)

3 godziny temu, B-52 napisał:

Kto ma być w bazie zlotu ten będzie ;) , takie są odwieczne prawa natury :)

• Haha 1

43 minuty temu, kowal napisał:

Kto ma być w bazie zlotu ten będzie ;) , takie są odwieczne prawa natury :)

Amen :biglol:

11 godzin temu, B-52 napisał:

A gdzie ta jedynka została? Jako legalista nie czytuję nielegala, a poza tem hasła nie znam.

;) 

Sposób zgłaszania się i rejestracji na zlot i tak nie wytrzymuje krytyki, więc się nie ma co wyzłośliwiać. 

15 lat wytrzymał to i kolejne 15 wytrzyma a prawdziwa cnota krytyk się nie boi. 

Co roku płaczki i co roku kto chce to jedzie, chyba że chce albo nie może, to nie jedzie, albo zaspał i przeoczył zapisy w nielegalu, to też nie jedzie. 

Ale jeśli się nie uda zarezerwować pokoju, to można spać w samochodzie? (Przepraszam za tzw. lamerskie pytanie, ale można debiutantom wybaczyć?)

Wszystko można, nawet wparować kamperem czy przyczepom :D

Ale jeśli się nie uda zarezerwować pokoju, to można spać w samochodzie? (Przepraszam za tzw. lamerskie pytanie, ale można debiutantom wybaczyć?)
To się wykupuje całą okolicę na booking Airbnb itd :) aczkolwiek też rozważam namiot żeby dzieciak miał fun. Zobaczymy gdzie będzie :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka