Skocz do zawartości

Tylny zderzak przedlift vs. polift


Jan Ruman

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Czy tylny zderzak ze światłami przeciwmgielnymi od poliftowego Subaru Legacy IV Sedan będzie będzie pasował do rocznika 2006? 

I druga sprawa. Jeśli tak, czy do wersji USA też?

Czy tylne zderzaki USA są inne od Europejskich?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Usa mają dłuższe. Wiąże się to ze zmianą nie tylko skórki ale np tłumików. Polift przedlift różnią się przy lampach. Więc da się założyć ale w komplecie z lampami, wzmocnieniem i tłumikami końcowymi. Te ostatnie można przerobić.

Jeśli chcesz to zrobić dla światła przeciwmgielnego taniej kupić europejskie lampy. Jeśli chcesz przerobić na polifta to jeszcze przód. Potrzebujesz lampy razem z mocowaniami, wzmocnienie i zderzak od danego modelu (usa, reszta świata, lift)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo mam tylny zderzak do wymiany. Myślałem że wstawię sobie od razu z polifta, bo te lampy w zderzaku mi się podobają. Jeśli możliwe jest to tylko w komplecie z tylnymi lampami poliftowymi to odpada.

 

Tylne lampy mam już europejskie, zrobiłem to od razu po zakupie. Miałem taką rzeźbę z ledem jako przeciwmgielne że aż wstyd, a do tego żółte ledy na kierunkach które przebijały czerwone lampy. Lampy poszły szybko na allegro.

 

12 godzin temu, Farmer napisał:

W Usa mają dłuższe. Wiąże się to ze zmianą nie tylko skórki ale np tłumików. 

 

O jaką skórkę chodzi?

 

Kiedyś stanąłem obok sedana UE, też przedlifta, i nie zauważyłem różnicy w tylnym zderzaku. Ale nie zwracałem wtedy uwagi pod tym kątem. Muszę jeszcze raz wypatrzeć kogoś na mieście.

 

Przód mam ładny i nie zamierzam go przerabiać. Zdjęcie poniżej już nie aktualne bo doszły przednie halogeny z ramkami od spec-b.

 

20180320_152854.thumb.jpg.cf8f04c854b93b73a72e99f00e06f0c1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odkopię temat i do tego trochę nie na temat no ale przynajmniej o zderzaku.

 

Czy do Legacy IV przedlifta kombi można założyć inny przedni zderzak? Np. z polifta?

 

tutaj takie Legacy:
dd0e36a6a355c76af42dcf29fb1ba574.jpg

 

przedlift a zderzak polift? Niby nie jest to wielka różnica ale ten zderzak mi się jakoś bardziej podoba :)

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tinuviel napisał:

Czy do Legacy IV przedelifta kombi można założyć inny przedni zderzak? Np. z polifta?

 

tutaj takie Legacy:
dd0e36a6a355c76af42dcf29fb1ba574.jpg

 

przedlift a zderzak polift? Niby nie jest to wielka różnica ale ten zderzak mi się jakoś bardziej podoba

Ten zderzak jest z wersji przed liftem, a konkretniej z Legacy Spec B JDM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oczkoo15 napisał:

Ten zderzak jest z wersji przed liftem, a konkretniej z Legacy Spec B JDM ;)

 

Naprawdę? Nie dość że nie dali STI, nie dali żadnych super wypasionych limitowanych wersji Legacy to nawet jak rzucili łaskawie Speca to jeszcze zabrali zderzak? Ile można się gniewać :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...