Jump to content
Nargond

Jak to pojechałem/poszedłem na skróty

Recommended Posts

20 godzin temu, chojny napisał:

Oberwanie chmury było to się zebrało. Normalnie tam po kostki i to dosłownie. Lokalesi potwierdzali.

Przyjechał po naszej akcji buldożer i zrobił odpływ wody ;) 

Ładnie ! 

Mimo że zdjęcia i film Dyrektora naczelnego mnie w jakiś sposób przerażają tak tym bardziej korci mnie sprawdzenie własnych sił na Plejadach... :-) 
Więc pewnie do zobaczenia na miejscu ! 

• Upvote 1

2 godziny temu, Nargond napisał:

Mimo że zdjęcia i film Dyrektora naczelnego mnie w jakiś sposób przerażają

Niepotrzebnie. Sprawdzanie trasy służy między innymi temu, aby miejsca ewidentnie nieprzejezdne ( jak ta kałuża ) ominąć. A oberwania chmury tak często się nie zdarzają :) ( a nawet jeżeli, to zwykle bez aż takich konsekwencji - najwyżej nie da się przejechać - wtedy ...... Patrol :) )

26 minut temu, Dyrekcja napisał:

Niepotrzebnie. Sprawdzanie trasy służy między innymi temu, aby miejsca ewidentnie nieprzejezdne ( jak ta kałuża ) ominąć. A oberwania chmury tak często się nie zdarzają :) ( a nawet jeżeli, to zwykle bez aż takich konsekwencji - najwyżej nie da się przejechać - wtedy ...... Patrol :) )

Dobrze zachęcacie teraz na pewno się zjawie - jeśli czas pozwoli (tzn zależne od terminu Plejad) 

Z tego co widziałem to pewnie zapisze się na trasę pośrednią bo pewnie bez dobrych opon w teren na trasie terenowej nie dam rady :-) 

Grunt to dobra zabawa :-) 

4 minuty temu, Nargond napisał:

zapisze się na trasę pośrednią bo pewnie bez dobrych opon w teren na trasie terenowej nie dam rady :-) 

Grunt to dobra zabawa :-) 

Ależ dobra zabawa jest właśnie wtedy, gdy się nie da rady :thumbup: 

• Upvote 3

6 minut temu, Dyrekcja napisał:

Ależ dobra zabawa jest właśnie wtedy, gdy się nie da rady :thumbup: 

Należę do tego typu ludzi którzy uparcie brną do przodu i nie lubią się cofać - więc proszę nie podpuszczać bo będziesz jednego forestera ciągnąć przez cały poligon doświadczalny :-) 

W dniu 8.03.2019 o 15:06, Nargond napisał:

Należę do tego typu ludzi którzy uparcie brną do przodu i nie lubią się cofać - więc proszę nie podpuszczać bo będziesz jednego forestera ciągnąć przez cały poligon doświadczalny :-) 

Nie ma się co martwić na zapas, zawsze się ktoś pomocny z linką znajdzie a  zazwyczaj wystarczy tylko pomocna dłoń żeby pchnąć z miejsca  ;)

Nie wiem co jest w tych autach ale doposażone terenowo/wyprawowo wyglądają obłędnie!! 

53660900_1255834887926167_8036876596801437696_n.jpg

Zawsze mi się marzył prawdziwy offroad - np coś takiego jak ma Dyrektor...
I już oglądałem możliwości SH w terenie jak i ewentualne przeróbki : i np. to jest ciekawa przeróbka 

Ale uważam że póki on służy jako zwykłe auto miejskie zostaje w standardzie...
Z okazji że jest to SBD - pewnie nie będzie chętnych na zakup tego auta za 3-5lat a wtedy się pobawię w coś ciekawego :-)