Skocz do zawartości

Funkcje Coming/Leaving Home oraz klakson przy zamknięciu/otwarciu


Aoi

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, lutek34 napisał:

Alvar, ta naklejka to logo dealera który sprzedał samochód a nie żadne oznaczenie opcji wyposażenia.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

 

23 minuty temu, lutek34 napisał:

Alvar, ta naklejka to logo dealera który sprzedał samochód a nie żadne oznaczenie opcji wyposażenia.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Może i tak, nie wnikam w to, ważne że oryginalna i nie jest tam napisane po murzyńsku mały siurek :) bo wtedy bym musiał zerwać jak znaczek V6, który nakleił poprzedni właściciel na tylnej klapie :P

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lutek34 napisał:

 

oryginalna w jakim znaczeniu?

A ten jakie ma wyposażenie? ;)

s-l1600.jpg

Szyby na korbe i skrzynki zamiast foteli! :)

Daj spokój, nie bądź złośliwy :) gdyby każdy posiadacz auta wiedział wszystko, to forum nie miało by sensu :) na pocieszenie dla Ciebie jest to moje pierwsze i ostatnie Subaru, więc będziesz musiał komuś innemu pstryczki w nos serwować :P

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ALVAR napisał:

Daj spokój, nie bądź złośliwy :)

nie przesadzaj, naprawdę nie jestem złośliwy, staram się każdemu pomóc jak tylko potrafię. 

 

5 minut temu, ALVAR napisał:

jest to moje pierwsze i ostatnie Subaru

tak się zawiodłeś na tym samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lutek34 napisał:

nie przesadzaj, naprawdę nie jestem złośliwy, staram się każdemu pomóc jak tylko potrafię. 

 

tak się zawiodłeś na tym samochodzie?

Nie, nie zawiodłem się i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Kupiłem go po sporym przeglądzie .... Jeżdżę nim dopiero od sierpnia 2018, auto serwisowane do końca, znam obu jedynych właścicieli, napiszę nawet, że mam jedyną Tribecę w obrębie ok 30 km z każdej strony, myślę że auto mam zadbane i rzuca się w oczy, ale czegoś mi brakuje. Może nie sprzedam od razu, zobaczę jak po powrocie z wakacji będzie się sprawował ... Szukałbym czegoś większego... Może Mazda CX9, może ponownie vana. Brakuje mi klapy podnoszonej elektrycznie hehe żartuję oczywiście. Generalnie jeżdżę mało bo do pracy blisko, ok 7-8000 km rocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...