Skocz do zawartości

Galeria felg Outback


555marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tożsamego tematu więc zakładam.

Sam obecnie jestem na kupnie zestawu felg do swojego Outbacka, stąd pomysł na temat.

Wiadomo, że zdjęcia felg na aukcjach nie dają do końca wyobrażenia, jak dany model będzie wyglądał na aucie :)

Stąd prośba do użytkowników Outbacków na nieseryjnych felgach o wrzucanie w tym temacie zdjęć swoich zabawek na tychże felgach.

Pochwalić się można a i przy okazji może ktoś skorzysta z czyjegoś know-how.

Mile widziane ET, szerokość, marka, model, otwór centrujący, rozmiar opony, itp

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiłeś bo właśnie niedawno zmieniłem na felgi 17" z zimowymi Nokianami 215/50

IMG_2384.JPG

Praktyczna uwaga, przy feldze która ma tak rzadkie ramiona jak te sporo błota dostaje się na jej wew stronę. Powoduje to drgania przy wyższych prędkościach i pewnie nie jest bez negatywnego wpływu na stan układu kierowniczego i zawieszenia.

 

Wiedziałem o tym i po prostu pamiętam żeby się przyłożyć na myjce i dobrze wymyć felgi od wew.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KaiM napisał:

To trafiłeś bo właśnie niedawno zmieniłem na felgi 17" z zimowymi Nokianami 215/50

IMG_2384.JPG

Praktyczna uwaga, przy feldze która ma tak rzadkie ramiona jak te sporo błota dostaje się na jej wew stronę. Powoduje to drgania przy wyższych prędkościach i pewnie nie jest bez negatywnego wpływu na stan układu kierowniczego i zawieszenia.

 

Wiedziałem o tym i po prostu pamiętam żeby się przyłożyć na myjce i dobrze wymyć felgi od wew.

 

Jaki to model felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Genialnie wygląda ten nowy Outback z nakładkami na nadkola! No i @Eryk świetne masz te felgi.

Dzieki - the nakladki sa originalne Subaru od wersji EU (choc chyba JDM sa takie same ale znacznie drozsze), nakladki do wersji US sa jednoczesciowe i znacznie wezsze, no i maja kompletnie inna fakture od reszty plastikow.  Pasuja p&p do amerykanskiego OBK.  Zapomnialem dodac ze felgi maja ET 45mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...