Jump to content

Cieknaca polos

Dracula
 Share

Recommended Posts

Czesc, jak w temacie, cieknie lewa przednia polos, narazie jest zapocona i plam nie zostawia ale problem jest. Moje pytanie czy do wymiany uszczelnienia wystarczy zdemontowac polos i mozna wymienic uszczelniacz czy to gruby temat z demontazem skrzyni bo uszczelniacz jest od srodka montowany?

Pacjent legacy iv 2003r 2.0 138km.

Warczy trąbi Gacek kombi

• 4 weeks later...

Odkopuje temat. Czy ktos moze mi podac wymiary tego uszczelniacza? Legacy iv kombi 2.0 sohc 138hp. Lewa przednia polos. Vin: JF1BP5LK44G002604.

Z gory dziekuje

Warczy trąbi Gacek kombi

35x50x9 

Tylko warto kupić dedykowany, bo u mnie kiedyś wylądował dopasowany od jakiegoś innego auta i lało się strasznie. 
Dopiero kupiłem w ASO nówki sztuki i mam spokój. No i pamiętaj o prawej i lewej stonie :)

Edited by przemowrc

3 godziny temu, Dracula napisał:

Odkopuje temat. Czy ktos moze mi podac wymiary tego uszczelniacza? Legacy iv kombi 2.0 sohc 138hp. Lewa przednia polos. Vin: JF1BP5LK44G002604.

806735230/806735300 - prawa strona

806735240/806735290 - lewa strona

Edited by WOJO

21 godzin temu, Dracula napisał:

Dziekuje. Juz aso w zielonej gorze odwiedzone. Nie mogli znalezsc, potem magazyn sie zwiesil. Czekam na telefon za ile i na kiedy

Ty do Nich zadzwoń i podpowiedz:

https://allegro.pl/listing?string=806735300&order=m&bmatch=baseline-var-cl-n-aut-1-5-0313

https://allegro.pl/listing?string=806735290&order=m&bmatch=baseline-var-cl-n-dict-sort-sqm-uni-1-3-0312

:biglol:

Edited by WOJO

aż wszedłem gwoli edukacji, co za polos... ;)
No sorry jestem starej daty informatykiem i nie przywyklem do polskich kshaczkow. Jesze raz przepraszam

Warczy trąbi Gacek kombi

11 godzin temu, Dracula napisał:

No sorry jestem starej daty informatykiem i nie przywyklem do polskich kshaczkow. Jesze raz przepraszam emoji4.png

Warczy trąbi Gacek kombi emoji16.png

Ale w stopce się dało... :applause:

Zamówione z alledrogo bo było taniej niż w ASO. Na allegro wszyscy widzą ile w ASO ten sam uszczelniacz w Zielonej Górze kosztuje 50zł + 2 dni oczekiwania

Warczy trąbi Gacek kombi