Skocz do zawartości

Rdza na karoserii


lutek34

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, artu-44 napisał:

Zła diagnoza !! Bo wszystkie beki na to cierpią , kwestia czasu kiedy wylezie rudy w tym miejscu i powie (jak mój 10 cio letni syn) helo mordo !!! 

Na szczęście mój ma brązowy kolor i może ruda będzie mniej widoczna :-P

Poza tym do tego czasu chyba pogodnie bo trochę za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ALVAR napisał:

Na szczęście mój ma brązowy kolor i może ruda będzie mniej widoczna :-P

 

Jak wyjdzie na wierzch to już jest troszkę późno. Zapewne jakbyś zdemontował zderzak i te uchwyty, to możesz się niemiło zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, lutek34 napisał:

 

Jak wyjdzie na wierzch to już jest troszkę późno. Zapewne jakbyś zdemontował zderzak i te uchwyty, to możesz się niemiło zdziwić.

Pewnie tak skoro tak piszecie znacie się lepiej na tej marce, ja kupiłem zupełnie przypadkiem Subaru jeżdżąc za jakimś suvem ten mi się spodobał bo był Perfect 

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lutek34 napisał:

Korzystając z wolnego piątku, poskładane.

 

53439753_396183701198897_7248781361052385280_n.thumb.jpg.c86f85d5bc5a65cdd8b1e3cfcc816dd4.jpg

53101724_1221752404644565_4644548707289661440_n.jpg.1e1dba5c002a6627f735c4c651c8bfbe.jpg

53233381_2648101015403147_3501909582022705152_n.thumb.jpg.72241abd2c11c3c7856b283ac2ee48d8.jpg

 

 

Podziwiam Wasze możliwości, chęci i umiejętności. Chciałbym tak umieć sobie pogrzebać w swoich autach, bo póki co, ja tylko mogę (potrafię) odkurzyć i umyć :) a resztę zostawiam zawodowcom :/

P. S. Ale żeby nie było, że nic nie potrafię to umiem za to grać na basie, gitarze elektrycznej, pianinie, instr. klawiszowych i perkusji :) :P

Pozdrawiam 

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ALVAR napisał:

Podziwiam Wasze możliwości, chęci i umiejętności. Chciałbym tak umieć sobie pogrzebać w swoich autach, bo póki co, ja tylko mogę (potrafię) odkurzyć i umyć :) a resztę zostawiam zawodowcom :/

P. S. Ale żeby nie było, że nic nie potrafię to umiem za to grać na basie, gitarze elektrycznej, pianinie, instr. klawiszowych i perkusji :) :P

Pozdrawiam 

No to musimy zrobić jakiś zlot, ALVAR nam pogra i będzie miło !!! :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lutek34 napisał:

Korzystając z wolnego piątku, poskładane.

Dobra robota :respect:

47 minut temu, ALVAR napisał:

a resztę zostawiam zawodowcom :/

Też unikam roboty przy aucie. Wolę się dowiedzieć i podpowiedzieć swojemu mechaniorowi żeby on się w to bawił.

A jak już chodzi o ściąganie plastykowych elementów ...to mnie trafia nigdy nie mogę tego ogarnąć zawsze jakaś spinka poleci :facepalm:

 

Chętnie na zlocik :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, artu-44 napisał:

No to musimy zrobić jakiś zlot, ALVAR nam pogra i będzie miło !!! :dance:

Heh jak mówi krzykacz że zlomowisko. pl "a jak" :)

39 minut temu, Kamis napisał:

Dobra robota :respect:

Też unikam roboty przy aucie. Wolę się dowiedzieć i podpowiedzieć swojemu mechaniorowi żeby on się w to bawił.

A jak już chodzi o ściąganie plastykowych elementów ...to mnie trafia nigdy nie mogę tego ogarnąć zawsze jakaś spinka poleci :facepalm:

 

Chętnie na zlocik :)

 

 

Tia, spinki są jednorazowe praktycznie :) muszę dokupić z garstke i powciskać tu i ówdzie bo są braki małe :)

Edytowane przez ALVAR
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...