Skocz do zawartości

Wyciszenie OBK III


brunon

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Knurek1111 napisał:

Niezupełnie. 'Kreskę' na drodze miałem zarówno w legacu (zwykłe HID) jak i w XV (xenony). W obu przypadkach serwis zadziałał i kreska zniknęła.

 

Co chcesz powiedzieć przez "kreska zniknęła"? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28 lutego 2019 o 08:39, Knurek1111 napisał:

 

Niezupełnie. 'Kreskę' na drodze miałem zarówno w legacu (zwykłe HID) jak i w XV (xenony). W obu przypadkach serwis zadziałał i kreska zniknęła.

Moim zdaniem odcięcie jasne/ciemne jest charakterystyczne dla tego rodzaju oświetlenia. Nie ma tego co występowało w starszym oświetleniu typu H4, gdzie "na końcu" występował moment "rozmycia"...

aktualnie mam jedno auto na xenonach a drugie na ledach i w obu jest dość zdecydowany moment odcięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem OBK 08r. i moim zdaniem jest dość głośny. Chociaż cichszy od np. Imprezy GD i Forestera SG ( wszystkimi jeździłem jakiś rok). Teraz posiadam Lexusa LS 400 i jest mega ciszej ale brak mi w nim napędu 4x4 i trochę wyższego auta i też myślę na zmianie na OBK IV lub Volvo XC 70.

Może ma ktoś wiedzę czy np. OBK IV jest cichszy od poprzednika?

Do III nie chciałbym wracać... i tak właśnie zależy czego oczekujesz od auta i jakim do tej pory jeździłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 22:00, Harnaś napisał:

Miałem OBK 08r. i moim zdaniem jest dość głośny. Chociaż cichszy od np. Imprezy GD i Forestera SG ( wszystkimi jeździłem jakiś rok). Teraz posiadam Lexusa LS 400 i jest mega ciszej ale brak mi w nim napędu 4x4 i trochę wyższego auta i też myślę na zmianie na OBK IV lub Volvo XC 70.

Może ma ktoś wiedzę czy np. OBK IV jest cichszy od poprzednika?

Do III nie chciałbym wracać... i tak właśnie zależy czego oczekujesz od auta i jakim do tej pory jeździłeś. 

Ja mam OBK IV i porównując do poprzedniego auta Mazda 3 BK jest dużo ciszej, nie latalem OBK III ani LS400 ale powiedział bym że nie będzie tak cichy jak LS400. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Przemek Chudzik napisał:

Ja mam OBK IV i porównując do poprzedniego auta Mazda 3 BK jest dużo ciszej, nie latalem OBK III ani LS400 ale powiedział bym że nie będzie tak cichy jak LS400. 

Dzięki kolego. LS w sumie jest raczej bezkonkurencyjny, jego podałem raczej jako przykład tego, że każde auto po nim będzie głośne. Obk III też był cichszy od Mazdy 6 02'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...