Skocz do zawartości

Nowe lampy przednie SF po lifcie


klev

Rekomendowane odpowiedzi

do ściągnięcia - 886zł netto 1szt.

 

Celuję raczej na jakieś zamienniki w jakimś landzie czy partsie..... w "ludzkich" cenach ale nie mogę znaleźć

 

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, klev napisał:

Plastik ten przezroczysty jest ze starosci popekany w struktorze. Ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Zmeczenie materialu, nie da sie tego wypolerowac ani nic.

 

Jeśli masz odbłyśniki w dobrym stanie, to szukałbym zadbanych używek od Anglika i przekleił sam klosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosz go nie uratuje z Anglika. Ma lamele, które jak założy odbłyśnik swój, zrobi lampę która świecić będzie jak US.

Przerabiałem temat w innym samochodzie.

Swego czasu chciałem sobie soczewki wstawić zn ale w tym celu musi być czysty klosz.

Na tym filmie facet robi taki w domu

 

 

Partyzantka jaka nie wiem, ale nie wyszło to źle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nowe (nawet chińskie zamienniki) wchodzą w grę.

inne patenty albo używki odpadają

 

 

hmmm

 

znalazłem coś takiego

 

https://www.ebay.com/itm/Fits-2001-2002-Subaru-Forester-Headlight-Pair-NSF-SU2502107/222724898350?hash=item33db703e2e:g:amoAAOSwC-taERD~:rk:11:pf:0&LH_ItemCondition=1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, klev napisał:

tylko nowe (nawet chińskie zamienniki) wchodzą w grę.

inne patenty albo używki odpadają

 

 

hmmm

 

znalazłem coś takiego

 

https://www.ebay.com/itm/Fits-2001-2002-Subaru-Forester-Headlight-Pair-NSF-SU2502107/222724898350?hash=item33db703e2e:g:amoAAOSwC-taERD~:rk:11:pf:0&LH_ItemCondition=1000

To "amerykany" i bez postojówek.

Edit: w sumie to się pogubiłem która wersja (przed, czy po) ma postojówki w głównym kloszu.

Edytowane przez elmot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewemarkam napisał:

Sądząc po tym że samochody US mają często obrysowki. To lampa nie będzie miała postojowej żarówki.

 

Tam chyba kierunkowskaz pełnił funkcję postojówki i obrysówki w jednym (wersje US nie miały bocznego kierunkowskazu na błotniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też nie musi być bocznego kierunkowskazu. Ale samochód musi mieć chyba mniej niż 4 metry. A już napewno musi mieć gdy jest hak. Diagnosta mi się kiedyś doczepił bo w Audi 80 Kombi miałem hak a nie miałem bocznych kierunkowskazów.

Małżonka dzis wypatrzyła
https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-subaru-forester-2001-2-0b-g-125km-szczery-opis-sprzedam-zamienie-CID5-IDyKhXv.html

Może Ci lampy sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem zamienników lamp do innego auta i TYC miał bardzo słabą opinię. Nie wiem jak teraz. Niestety trzeba się pogodzić, że coraz częściej będzie problem z zakupem części do SF. Z mechaniką jako tako nie ma problemów ale z resztą części... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...