Jump to content

Nowe lampy przednie SF po lifcie

klev
 Share

Recommended Posts

do ściągnięcia - 886zł netto 1szt.

Celuję raczej na jakieś zamienniki w jakimś landzie czy partsie..... w "ludzkich" cenach ale nie mogę znaleźć

Edited by klev

Plastik ten przezroczysty jest ze starosci popekany w struktorze. Ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Zmeczenie materialu, nie da sie tego wypolerowac ani nic.

17 minut temu, klev napisał:

Plastik ten przezroczysty jest ze starosci popekany w struktorze. Ani z zewnatrz ani od wewnatrz. Zmeczenie materialu, nie da sie tego wypolerowac ani nic.

Jeśli masz odbłyśniki w dobrym stanie, to szukałbym zadbanych używek od Anglika i przekleił sam klosz.

Klosz go nie uratuje z Anglika. Ma lamele, które jak założy odbłyśnik swój, zrobi lampę która świecić będzie jak US.

Przerabiałem temat w innym samochodzie.

Swego czasu chciałem sobie soczewki wstawić zn ale w tym celu musi być czysty klosz.

Na tym filmie facet robi taki w domu

Partyzantka jaka nie wiem, ale nie wyszło to źle.

tylko nowe (nawet chińskie zamienniki) wchodzą w grę.

inne patenty albo używki odpadają

hmmm

znalazłem coś takiego

https://www.ebay.com/itm/Fits-2001-2002-Subaru-Forester-Headlight-Pair-NSF-SU2502107/222724898350?hash=item33db703e2e:g:amoAAOSwC-taERD~:rk:11:pf:0&LH_ItemCondition=1000

48 minut temu, klev napisał:

tylko nowe (nawet chińskie zamienniki) wchodzą w grę.

inne patenty albo używki odpadają

hmmm

znalazłem coś takiego

https://www.ebay.com/itm/Fits-2001-2002-Subaru-Forester-Headlight-Pair-NSF-SU2502107/222724898350?hash=item33db703e2e:g:amoAAOSwC-taERD~:rk:11:pf:0&LH_ItemCondition=1000

To "amerykany" i bez postojówek.

Edit: w sumie to się pogubiłem która wersja (przed, czy po) ma postojówki w głównym kloszu.

Edited by elmot

4 minuty temu, ewemarkam napisał:

Sądząc po tym że samochody US mają często obrysowki. To lampa nie będzie miała postojowej żarówki.

Tam chyba kierunkowskaz pełnił funkcję postojówki i obrysówki w jednym (wersje US nie miały bocznego kierunkowskazu na błotniku).

W Polsce też nie musi być bocznego kierunkowskazu. Ale samochód musi mieć chyba mniej niż 4 metry. A już napewno musi mieć gdy jest hak. Diagnosta mi się kiedyś doczepił bo w Audi 80 Kombi miałem hak a nie miałem bocznych kierunkowskazów.

Małżonka dzis wypatrzyła
https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-subaru-forester-2001-2-0b-g-125km-szczery-opis-sprzedam-zamienie-CID5-IDyKhXv.html

Może Ci lampy sprzeda.

Kiedyś szukałem zamienników lamp do innego auta i TYC miał bardzo słabą opinię. Nie wiem jak teraz. Niestety trzeba się pogodzić, że coraz częściej będzie problem z zakupem części do SF. Z mechaniką jako tako nie ma problemów ale z resztą części... :(

• 1 year later...
W dniu 23.02.2019 o 07:52, klev napisał:

Niestety szklane lampy z przedlifta nie pasuja do polifta :(

Odgrzeję kotleta klev.

Znalazłeś nowe lampy?

nie znalazłem nic poza tymi zamiennikami TYC - z regulacją manualną, bez możliwości wstawienia silniczka :(