Skocz do zawartości

Moc moc moc - po co to komu


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, msi napisał:

Kiedyś usłyszałem, że najwięcej o męskości mają do powiedzenia Ci którym im jej brakuje. Zakładam też że tacy męscy mężczyźni osiągnęli sukces w życiu i mają kasy jak lodu. Wtedy nie jeździliby plebejskimi autostradami tylko latali własnym samolotem/śmigłowcem na tor. Macie tak? Nie? Ups to chyba mało męsko u was i musicie odreagować na ulicy... Takie to męskie :)

 

Można na różne sposoby uspokajać sumienie ale co by nie mówić, powoli ach sukcesywnie chłopy babieją, baby chłopiejo :D

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, msi napisał:

Wolę jechać 120 na lewym niż nie dojechać do celu

Do większości się zgodzę, poza tym jechaniem na siłę lewym pasem. Może moje myślenie jest dziwne, ale ja jak tylko mogę za wszelka cenę uciekam z lewego jak tylko kogoś wyprzedzę. Nawet jeśli mam do wyprzedzenia kilka pojazdów ale np widzę ze ktoś się do mnie zbliża jadąc jeszcze szybciej to jeśli moge bezpiecznie wjechać pomiędzy to to robię czekając aż powyprzedzają i wówczas sam wracam do wyprzedzania. A już w ogóle wnerwia mnie jak widzę typa co jedzie totalnie pusta droga lewym pasem i tak przez kilka km.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tommo napisał:

Wystarczy poczytać ten temat :P

Nowatorska definicja. Rozumiem, że splodzenie syna, zbudowanie domu i zasadzenie drzewa już wyszło z mody? Teraz posiadanie auta,  bycie pierwszym na światłach i 6s do setki? 

 

7 minut temu, Blixten napisał:

Tutaj wersja bez motorów i hulajnóg. 

W 1917 jego koledzy siedzieli w okopach i zastanawiali się czy przezyja więc kiepski przykład IMHO. 

Ale uważacie, że tak wygladali typowi mężczyźni wtedy i teraz? Czy po prostu wyciagacie przykłady które pasuja do postawionego tezy? Ja mógłbym wyciagnac wojowników drelichu w paskach wpi... jako przykład wspolczesnego typowego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blejzu napisał:

Nowatorska definicja. Rozumiem, że splodzenie syna, zbudowanie domu i zasadzenie drzewa już wyszło z mody?

A to definiuje bycie męskim?

drzew własnymi rękoma posadziłem kilka tysięcy, domów też kilka budowałem, jedynie syna nie spłodziłem, mam wyłącznie córkę. Jednak nie jestem męski:P

 

18 minut temu, blejzu napisał:

Z autopsji te przemyslenia? Niezwykle glebokie... :facepalm:

nie, wychodząc na ulice i obserwując facetów:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radekk napisał:

A to definiuje bycie męskim?

 Są to równie mądre definicje.

 

6 minut temu, radekk napisał:

nie, wychodząc na ulice i obserwując facetów:mrgreen:

 Ja częściej widzę pijanych trolglodytow dracych jape lub modnisi z nerka na piersi i w dresie w złote paski niż takich "hipsterow".

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blixten napisał:

Może to słuszny pomysł nie ukrywać się za avatarem??

Ja od zawsze mam swoja meska fote :) Na nartach, swiezo po carvingu w Alpach. Ale mam kask to moze jednak wstyd i nie do konca meska fota.

 

Ale tak na serio to najbardziej mescy sa strazacy, zolnierze w niektorych jednostkach, lekarze i przedstawiciele innych zawodow ktorzy moga zginac w trakcie pracy. To czy ktos jedzie 200KM/h po autostradzie albo chodzi w obcislych gatkach (patrz rowerzysci lub motocyklisci :p) nie jest wyznacznikiem (nie)meskosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blejzu napisał:

I teraz mi smutno ;( 

Carving i śmig to dwie różne techniki, ale jedna drugiej nie przeszkadza :drinks:

Tak naprawdę, w zależności od warunków i sytuacji na stoku warto znać oba style.

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Tutaj wersja bez motorów i hulajnóg. 

something-went-terribly-wrong-937.jpg

Śmiesza mnie te memy z Cary Grantem jako archetyp męskości z dawnych lat, a w rzeczywistości to facet z wieloma homo romansami na koncie, każdy może żyć jak chce, ale śmieszne ze obrońcy tradycyjnych wartości wybrali sobie akurat jego na bohatera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

Ja częściej widzę pijanych trolglodytow dracych jape lub modnisi z nerka na piersi i w dresie w złote paski niż takich "hipsterow".

zmień odwiedzaną dzielnię:P też w wielu miejscach zdarza mi się takich widywać, ale to nie znaczy że całość społeczeństwa stoi pod blokami. Zresztą tych to tak samo widywało się i 20 lat temu i teraz, ta grupa przynajmniej w moim odczuciu zmienia się nieznacznie. Mi chodzi że kiedyś w większości wypadków chłop to był chłop, nie ważne czy w dresie, garniturze czy czym innym, łysy, czy z długimi włosami, ale nadal chłop. Teraz coraz częściej widuję facetów co przed wyjściem po bułki na śniadanie, wstali kilka godzin wcześniej bo musieli się wypicować na wyjście. Ułożyć fryzurę, nałożyć kilka warstw kremu, itp. Czy tak samo facetów co np nie zmienią koła w samochodzie bo zwyczajnie nie ogarniają, albo nawet jak wie w którą się odkręca śrubę i miałby siłę to zrobić, to przecież może się ubrudzić. Znam też przykład że jak to właśnie przebili oponę to laska zmieniała, bo jak widziała jak facet się do tego zabierał to nie wytrzymała. Toleruję tak samo wspominaną tu grupę dresów, hipsterów, meneli jak i każdą inną. Jednak często widując niektóre osoby, a już tym bardziej słysząc je zastanawiam się dokąd to zmierza.

 

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Panowie, nie pitolcie, tylko wrzucajcie swoje prawdziwie męskie foty

tyle że sam wygląd nie musi świadczyć o męskości. Ja często chodzę na różowo, zdarza mi się założyć jeden but czerwony, jeden niebieski, często pewnie jestem wytykany palcami na ulicy. I to że widziałbym kogoś takiego na ulicy nie oznacza że definiuję go jako mało męskiego. Tak samo mało męski może być facet w garniturze, dresie czy zwykłych jeansach i koszuli.

 

Godzinę temu, blejzu napisał:

Ja od zawsze mam swoja meska fote :) Na nartach, swiezo po carvingu w Alpach. Ale mam kask to moze jednak wstyd i nie do konca meska fota.

to twoja decyzja, twoje bezpieczeństwo i nic mi do tego, szanuje i nie znaczy że jesteś mało męski czy męski.

 

Nie wiem czemu tak sporo tu twierdzeń jakby sam wygląd zewnętrzny definiował męskość czy jej brak

 

Tylko co to wszystko ma do tego po co nam tam moc:mrgreen:

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, radekk napisał:

Teraz coraz częściej widuję facetów co przed wyjściem po bułki na śniadanie, wstali kilka godzin wcześniej bo musieli się wypicować na wyjście. Ułożyć fryzurę, nałożyć kilka warstw kremu, itp

Po prostu przestan ogladac mecze pilki noznej to rzadziej bedziesz takich gagatkow ogladal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, viggen napisał:
3 godziny temu, Blixten napisał:

Tutaj wersja bez motorów i hulajnóg. 

something-went-terribly-wrong-937.jpg

Śmiesza mnie te memy z Cary Grantem jako archetyp męskości z dawnych lat, a w rzeczywistości to facet z wieloma homo romansami na koncie

I wyszło, że jesteś nietolerancyjnym homofobem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jesteś jakiś nie dzisiejszy. Luknij na reakcje jakie masz pod postem. Forum już przestawiło zwrotnice, zgodnie ze światowym trendem.
Posłużę się tym obrazkiem, żebyś uchwycił sedno sprawy
 
image.png.e90d4df830d3e148b74b49aa5f009505.png
Serio serio?

To też ten sam okres, podoba się? :)
f11c2ff03afc9beff99fa9ab03855d8b.jpgc446bf657c807bff5b256af776a12c32.jpg
  • Super! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, blejzu napisał:

Po prostu przestan ogladac mecze pilki noznej to rzadziej bedziesz takich gagatkow ogladal :)

Chyba nigdy z własnej nieprzymuszonej woli nie obejrzałem meczu piłki nożnej, a jak oglądałem to pod przymusem i policzyłbym to na palcach jednej ręki. Wiec nie trafiłeś:P

 

34 minuty temu, Dottoree napisał:

Ależ wy jesteście silni psychicznie,

 

 

no a jak:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...