Skocz do zawartości

Kluczyk do Imprezy 2003-2005


marc120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

chciałem zapytać, czy ktoś może mi powiedzieć, jakie parametry powinien mieć kluczyk do Imprezy. z 2004 r. 125 km, tzn. jaki symbol grotu i jaka częstotliwość 433 MHz czy 315 MHz? 

Kluczyk  oryginalny mam, tylko chciałem dorobić sobie zapasowy ponieważ moje Subaru potrafi się samo zatrzasnąć, a jak zatrzaśnie się z kluczykiem w środku to będzie nie wesoło, dlaczego stwierdziłem, że przydałby się drugi, gdyby taka sytuacja się zdarzyła, albo gdybym zgubił. 

Na Aliexpress można dokupić całe kompletne kluczyki za nieduże pieniądze ale, jak pisałem, nie wiem jaki symbol grotu, no i częstotliwość. Z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2019 o 18:43, Kookazoo napisał:

Mam amerykana i kluczyk z pilotem sa osobno. Dorabiałem samego pilota i musieli dobierac cos z mazdy chyba, wlasnie na 315, bo te zwykle zintegrowane mialy inna czestotliwosc

Mam to samo i wszystko śmiga ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostępne pasma częstotliwości są dokładnie zdefiniowane. Są na stronach www. Stany a Europa to dwa różne światy. Krok na AM inny, krok na FM inny, pasmo na "kluczyki" inne. Teoretycznie, używanie "pasma kluczyków" z US jest u nas zakazane. Nikt tego nie sprawdza, bo to jest trudne, ale reguły istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiąże do tematu kluczyka. Po zakupie Imprezy z USA jak zbaczyłem kluczyk to pomyślałem że ktoś sobie jaja robi i to jest prędzej kluczyk od kłódki a nie od stacyjki:lol:

Ale ten kluczyk okazał sie tym od stacyki który odpala auto, działa jak należy. Rozumiem że w tym przypadku wystarczy kupić jakiś ładny surowy kluczyk i tylko go dociąć tak?

No bo z takim nie będę jeździł :D foto poniżej mojego kluczyka.

image10.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...