Jump to content

Kolor 95H

Pan Dziedzic
 Share

Recommended Posts

Wrx 02 kod koloru 95H.

Jakiś czas temu wymieniłem prawe  przednie drzwi prawdopodobnie a raczej napewno z wersji wolnossącej o tym samym kodzie, nie malowane, wszystko elegancko.

Niestety drzwi, kolory sie różnią.

Patrząc pod słońce ori kolor przechodzi w fiolet, te zakupione nie, chociaż też mają domieszkę brokatu. 

Czy występowały rożne odcienie pod tym samym kodem ? 

image.jpeg

image.jpeg

Edited by Pan Dziedzic

Godzinę temu, EnterAir napisał:

Weź też pod uwagę warunki w jakich wcześniej były przechowywane i pielęgnacja. Myślę,że porządna polerka powinna Ci wyrównać kolor 

Brałem je ze " szrotu ".

Ile stały, nie wiem.

Na wiosnę mam zamiar go odświeżyć, tylko właśnie nie wiem czy lakiernik ( jak polerka nie wyda ) dobierze tak lakier, by pod pewnym kątem wpadał we fiolet.

#EnterAir

Możesz niegłębokie, do lakieru właściwego, zarysowania wypolerować, żeby nie było śladu. Nie mniej jednak nie da się takiej różnicy skasować jak na zdjęciu. To inny odcień i już.

Edited by ech
Pomyłka

Dokładnie jak kolega wyżej. Takiej różnicy nie skasujesz żadna polerka, żadnym detailingiem itd. kod lakieru może być ten sam, ale odcień będzie inny i pupa.

Przerobiłem to samo w a4b5 gdzie miałem identyczna sytuację. Drzwi pasażera, podobny granat. W zacienieniu wydaje się być to samo, ale w.sloncu jest różnica:/