Skocz do zawartości

Kolor 95H


Pan Dziedzic

Rekomendowane odpowiedzi

Wrx 02 kod koloru 95H.

Jakiś czas temu wymieniłem prawe  przednie drzwi prawdopodobnie a raczej napewno z wersji wolnossącej o tym samym kodzie, nie malowane, wszystko elegancko.

Niestety drzwi, kolory sie różnią.

Patrząc pod słońce ori kolor przechodzi w fiolet, te zakupione nie, chociaż też mają domieszkę brokatu. 

Czy występowały rożne odcienie pod tym samym kodem ? 

 

image.jpeg

image.jpeg

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EnterAir napisał:

Weź też pod uwagę warunki w jakich wcześniej były przechowywane i pielęgnacja. Myślę,że porządna polerka powinna Ci wyrównać kolor 

Brałem je ze " szrotu ".

Ile stały, nie wiem.

Na wiosnę mam zamiar go odświeżyć, tylko właśnie nie wiem czy lakiernik ( jak polerka nie wyda ) dobierze tak lakier, by pod pewnym kątem wpadał we fiolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#EnterAir

Możesz niegłębokie, do lakieru właściwego, zarysowania wypolerować, żeby nie było śladu. Nie mniej jednak nie da się takiej różnicy skasować jak na zdjęciu. To inny odcień i już.

Edytowane przez ech
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej. Takiej różnicy nie skasujesz żadna polerka, żadnym detailingiem itd. kod lakieru może być ten sam, ale odcień będzie inny i pupa.

Przerobiłem to samo w a4b5 gdzie miałem identyczna sytuację. Drzwi pasażera, podobny granat. W zacienieniu wydaje się być to samo, ale w.sloncu jest różnica:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...