Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz Czarnecki napisał:

No  faktycznie kolor słaby. Pozywiom uwidzim. Ale używki raczej nie kupie.  

Jakie masz kryteria używany/nieużywany ? Demo są jak najbardziej używane :) Rozumiem uczucie towarzyszące odebraniu auta nowego, ofoliowanego, itp. ale demowki tego nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 5.01.2020 o 19:56, Lisek napisał:

Pedal to the metal?:D Zgadlem?:)

Nie. Takie rzeczy bywały ( bywają ?) w centrach logistycznych.  W porcie Rotterdam - nie. Dlatego m.in. mamy bezpośredni transport z Rotterdamu do naszych własnych magazynów ( Kraków, Rzgów ).  O Japonii można w tym kontekście naturalnie zapomnieć...

  • Dzięki! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 23:09, Łukasz Czarnecki napisał:

Liczyłem ze w tym roku bedzie podobna wyprzedaż co w 2019. Nawet sie już naprawiłem na starego forka. A tu klops. No cóż trzeba poszukać innego.... w grę wchodzi rav4 i outlander co byście kupili? Wiem , ze oba są z zupełnie innej bajki. Ale obie marki lubię i nic na to nie poradzę. Tak jak subaru zresztą.  

Outlander to już mocno stare auto, po chyba 3 liftingach. Ja bym się zastanawiał między rav4 a cr-v, jeśli już japończyk. A jeśli może być coś innego to w bardzo dobrej cenie mozna kupić teraz bmw 2 active tourer, są tez z x-drive, nie jest to suv ale wielkością całkiem jak suvy

 

Swoją drogą, zobaczyłem o co chodzi z cenami, o ile poprzedni forester 2.0 jest teraz w całkiem dobrych cenach (ok 120 tys.) to ten nowszy hybryda faktycznie odjechał na 170 tyś. Kto to kupi, nie wiem, ale zapewne usłyszymy że są listy i ogólnie reglamentowana podaż  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota zdecydowała się na modyfikację cen na swoje samochody w wersji z napędem hybrydowym.

Obniżka na modele Yaris Hybrid, Corolla Hybrid oraz C-HR Hybrid dotyczy egzemplarzy z rocznika 2020 i wynosi 1,5%. Natomiast RAV4 oraz Camry rocznik 2020 z napędem hybrydowym 2.5 są teraz tańsze o 7,3%.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem nad Sekwaną https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/citroen-c5-aircross-hybrid-elektryfikacja-prosto-z-francji/nv85x0r#slajd-6


Grupa PSA kończy kompletowanie hybrydowych SUV-ów. Po Oplu i Peugeocie czas na Citroena. Jeszcze przed wakacjami pojawi się w salonach C5 Aircross z hybrydowym napędem o łącznej mocy 225 KM i baterią, która powinna starczyć na 50 km jazdy wyłącznie na prądzie.

  • Pod dobrze znaną karoserią skrywa się ośmiostopniowa automatyczna skrzynia biegów e-EAT8, benzynowy silnik spalinowy 1.6 PureTech 180 KM i elektryczny o mocy 80 kW
  • Francuska hybryda to odmiana plug-in, co oznacza możliwość ładowania z gniazdka (do 7 godzin lub w 2 godziny po podłączeniu do stacji Wallbox 32 

Za podstawową wersję trzeba będzie zapłacić ponad 39 tys. euro. W cenie 8-letnia gwarancja na baterię ograniczona przebiegiem do 160 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka a Czech:

Czesi wybrali swój Samochód Roku 2020. Kto wygrał?

[...]

Dodatkowo na swoich faworytów w różnych kategoriach mogła równolegle głosować w Czechach szeroka publiczność. Na liście nagrodzonych modeli znalazły się takie samochody jak m.in. Skoda Scala, Volvo S60/V60 i Peugeot 208, jak również Subaru e-Forester oraz Hyundai i30 Fastback N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, xemir napisał:

Ciekawostka a Czech:

Czesi wybrali swój Samochód Roku 2020. Kto wygrał?

[...]

Dodatkowo na swoich faworytów w różnych kategoriach mogła równolegle głosować w Czechach szeroka publiczność. Na liście nagrodzonych modeli znalazły się takie samochody jak m.in. Skoda Scala, Volvo S60/V60 i Peugeot 208, jak również Subaru e-Forester oraz Hyundai i30 Fastback N.

Mam rodzinę na Dolnym Śląsku i często bywamy w Czechach. Tereny górzyste. Całkiem sporo Subaraków jeździ, starszych i nowszych. Na STI mieli nawet program przedłużonej gwarancji na 5 lat i 200k km. Marka jest tam lubiana raczej, nie każdy jeździ Skodą ;)

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xemir napisał:

Czesi wybrali swój Samochód Roku 2020. Kto wygrał?

No dobra, to kto w końcu wygrał? 

 

EDIT: wyguglałem

1. BMW Serii 3 (1125 punktów)
2. Mazda CX-30 (1036 pkt)
3. Skoda Kamiq (1004 pkt)
4. Kia XCeed (905 pkt)
5. Peugeot 208 (900 pkt)
6. Suzuki Jimny (790 pkt)

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Mam rodzinę na Dolnym Śląsku i często bywamy w Czechach. Tereny górzyste. Całkiem sporo Subaraków jeździ, starszych i nowszych. Na STI mieli nawet program przedłużonej gwarancji na 5 lat i 200k km. Marka jest tam lubiana raczej, nie każdy jeździ Skodą ;)

 

a propos -- fotka z małej upy sprzed tygodnia. pamiętam, że dwa lata temu pod tą samą chatą stał OBK III generacji na lokalnych blachach.

 

wiem,  że niezbyt na temat, ale na śnieg zawsze przyjemnie popatrzeć ;) 

IMG_1282.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zyzol napisał:

No dobra, to kto w końcu wygrał? 

 

EDIT: wyguglałem

1. BMW Serii 3 (1125 punktów)
2. Mazda CX-30 (1036 pkt)
3. Skoda Kamiq (1004 pkt)
4. Kia XCeed (905 pkt)
5. Peugeot 208 (900 pkt)
6. Suzuki Jimny (790 pkt)

 

 

Forester wygrał w głosach szerokiej publiczności, to co podałeś to ranking jury dziennikarzy.

V hlasování veřejnosti na webu autoroku.info bylo odevzdáno 46.000 hlasů. V kategorii malých a mini vozů dostal nejvíc hlasů Peugeot 208, v nižší střední a střední třídě vyhrála Škoda Scala, mezi luxusními vozy vyhrálo Volvo S60/V60. Nejoblíbenějším malým crossoverem je Škoda Kamiq, mezi středními crossovery a SUV je vítězem Subaru Forester a nejoblíbenějším velkým SUV je BMW X7. Mezi sportovními vozy zvítězil Hyundai i30 Fastback N a nejoblíbenějším pick-upem je Ford Ranger Raptor.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...