Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za dane, toyota ma całkiem sensowną wagę jak na hybrydę. 
1870 kg to za dużo, może gdzieś jest błąd lub ważyli z czterema Japończykami na pokładzie.
Outlander PHEV waży 1885kg

Tyle że on ma "wieksza" baterie i zasięg w trybie EV ok 50km.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ppmarian napisał:

Outlander PHEV waży 1885kg

Tyle że on ma "wieksza" baterie i zasięg w trybie EV ok 50km.

 

Pomijając już porównywanie do konkurencji to podają że zespół elektryczny waży 100 kg z groszem a auto jest cięższe grubo ponad 200. Ciężko to precyzyjnie wyliczyć bo co wersja to inna waga ale wyraźnie przytył. Może te wszystkie elektroniczne bajery tyle ważą, lub wygłuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eddie_gt4 masz specyfikacje tych wersji?

Brazowa skóra nawet na desce się pojawiła :)

domyślam się, że to najdroższa opcja.

 

Do kompletu prezentacja XV E-Boxer na tym samym torze co Forester chwilę wcześniej. 

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Michał W. napisał:

@eddie_gt4 masz specyfikacje tych wersji?

Brazowa skóra nawet na desce się pojawiła :)

domyślam się, że to najdroższa opcja. (...)

 

Wg. sprzedawcy nie maja jeszcze ani specyfikacji, ani homologacji, nie moga tym autem nawet nigdzie wyjechac...

 

Sprzedaz ma ruszyc na jesien, ale juz mozna skladac zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam specyfikacje i cennik austriacki :) 

Forester E-Boxer € 36.990 - 44.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

XV E-Boxer € 31.990 - 36.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

 

Troche mozna sie dowiedziec o wariantach wyposazenia i wersjach - tanio nie jest, nawet jak na warunki austriackie. 

preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05

 

 

 

Edytowane przez Christoph
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Christoph said:

Ja mam specyfikacje i cennik austriacki :) 

Forester E-Boxer € 36.990 - 44.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

XV E-Boxer € 31.990 - 36.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

 

Troche mozna sie dowiedziec o wariantach wyposazenia i wersjach - tanio nie jest, nawet jak na warunki austriackie. 

preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05

 

 

 

 

Wow, rzeczywiście, cenami trochę pojechali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Christoph napisał:

Ja mam specyfikacje i cennik austriacki :) 

Forester E-Boxer € 36.990 - 44.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

XV E-Boxer € 31.990 - 36.990: https://www.subaru.at/technologie/e-boxer/forester/preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05.aspx

 

Troche mozna sie dowiedziec o wariantach wyposazenia i wersjach - tanio nie jest, nawet jak na warunki austriackie. 

preisblatt-20my-forester-e-boxer-2019-05

Trochę mnie to zdziwiło bo nie raz czytałem posty kolegi @Skodziarz, który pisał że na rynku austriackim Subaru jest jedną z najtańszych marek. Wspominał, że Dacia jest niewiele tańsza ale gorzej wyposażona a już np Skoda to przy Subaru drogie auto. :huh:

Subaru tak podrożało, czy inne marki jeszcze wyżej się cenią?

 

8 minut temu, Zyzol napisał:

jakby nie patrzeć, wychodzi raczej cena poprzedniego XT w wersji sport

Myślę, że bardziej należy się sugerować cennikiem belgijskim bo porównując ceny poprzedniej wersji wolnossącej Comfort, u nich jest około 500 euro taniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał W. napisał:

Subaru tak podrożało, czy inne marki jeszcze wyżej się cenią?

 

Auta generalnie zauważalnie podrożały. 

 

 

BTW, ładny ten brązowy środek! @eddie_gt4, dotykałeś "skóry"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chojny napisał:

(...) BTW, ładny ten brązowy środek! @eddie_gt4, dotykałeś "skóry"?

 

siedzialem i troszke "pomacalem" - jak to w Subaru, "skora" nie jest najwyzszych lotow (oraz... zapachow ;) ), ale spasowanie naprawde niezle jak na auto nie-premium - Subaru zaiste nie ma czegos sie wstydzic

 

 

 

P.S. ale brak chociaz minimalnej regulacji podparcia ledzwiowego to istny... :toobad::facepalm:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eddie_gt4 napisał:

siedzialem i troszke "pomacalem" - jak to w Subaru, "skora" nie jest najwyzszych lotow (oraz... zapachow ;) ), ale spasowanie naprawde niezle jak na auto nie-premium - Subaru zaiste nie ma czegos sie wstydzic

 

Hm... tak zwyczajnie jest dobrze, fajnie i ładnie? Bez Twojego legendarnego już narzekania na nowe modele Subaru zaczynam się obawiać że Cie przekupili... ciastkami, krówkami, dywanikami do auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał W. napisał:

Trochę mnie to zdziwiło bo nie raz czytałem posty kolegi @Skodziarz, który pisał że na rynku austriackim Subaru jest jedną z najtańszych marek. Wspominał, że Dacia jest niewiele tańsza ale gorzej wyposażona a już np Skoda to przy Subaru drogie auto. :huh:

Subaru tak podrożało, czy inne marki jeszcze wyżej się cenią?

obecnie ceny wszystkich nowych modeli aut , nie z wyprzedaży ani nie modeli schodzących z rynku czyli modeli poprzedniej generacji jak twój forek ,  poszły mocno w góre dotyczy to również Daci ... Niestety wszystko drożeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

Hm... tak zwyczajnie jest dobrze, fajnie i ładnie? Bez Twojego legendarnego już narzekania na nowe modele Subaru zaczynam się obawiać że Cie przekupili... ciastkami, krówkami, dywanikami do auta. 

 

niestety nic z tych rzeczy ;)

 

moge narzekac na waska oferte, aktualne ceny czy brak mocniejszych silnikow, ale nie moge nie docenic tego, ze z pokolenia na pokolenie w Subarakach jest coraz przytulniej i bardziej jakosciowo (choc takiego wrazenia solidnosci i tego, ze auto zostalo stworzone "na lata" - jak w przypadku ongis posiadanej Tribeki B9 - niestety nie odczulem ani w przypadku nowego XV, ani Forka, mam cicha nadzieje, ze przynajmniej nowy OBK dorosnie do poziomu B9)

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karas napisał:

Jak zobaczyłem cene nowej crv w hybrydzie prawie spadłem z krzesła. Tak się zastanawiam kto za takie $$ będzie te auta kupował. 

 

OT: to nie ceny sa zbyt wysokie, to my zarabiamy zbyt malo... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...