Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Auto zastępcze z ASO Subaru? Raz dostalem na 1 dzień, starszego focusa. Auto zastępcze od ubezpieczyciela, z duzym udziałem własnym. Zrezygnowałem. Zanim sam znalazlem auto i przekonalem ubezpieczyciela odebrałem naprawione auto. ASO Subaru nie mają aut dla serwisu. A ile testowek jest? Po jednej z modelu? To nie skoda, toyota gdzie na placu zawsze coś jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MKK napisał:

Auto zastępcze z ASO Subaru? Raz dostalem na 1 dzień, starszego focusa. Auto zastępcze od ubezpieczyciela, z duzym udziałem własnym. Zrezygnowałem. Zanim sam znalazlem auto i przekonalem ubezpieczyciela odebrałem naprawione auto. ASO Subaru nie mają aut dla serwisu. A ile testowek jest? Po jednej z modelu? To nie skoda, toyota gdzie na placu zawsze coś jest. 

No tu muszę stanąć w obronie ASO Subaru - za kazdym razem dostawałem Subaru - Forestery i XV. Kilka razy w sumie - bezproblemowo. To juz chyba zależy od ASO.
W ASO Jeep dostałem wprawdzie nie Wranglera, ale BMW X3 z przebiegiem poniżej 1000km więc pod względem aut zastępczych to dla ASO duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mechanik napisał:

No tu muszę stanąć w obronie ASO Subaru - za kazdym razem dostawałem Subaru - Forestery i XV. Kilka razy w sumie - bezproblemowo. To juz chyba zależy od ASO.
W ASO Jeep dostałem wprawdzie nie Wranglera, ale BMW X3 z przebiegiem poniżej 1000km więc pod względem aut zastępczych to dla ASO duży +

To muszę szuka innego ASO. Korzystałem z uslug 3 ASO w Warszawie i w każdym byl wielki problem z autem zastępczym także przy planowanej wizycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dawidz napisał:

Z Twojego opisu wynika że w toyocie nie jest lepiej.

W Lexie jest. Auto zastępcze na każdy przegląd, przednią szybę wymieniałem z AC, dostałem ISa, hak montowałem i dostałem UXa.

Oba na dwa dni tak że po odstawieniu auta do GDA jechałem zastępczym do domu i zwracałem następnego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kiedy oddawałem Forka na diagnozę problemów z aku do MMCars to też dostałem chyba Suzuki sx4, teraz wybrałem na naprawę ASO, którego nie było na liscie warsztatów współpracujących z wartą, dlatego nie dostałem samochodu zastępczego (mógłbym dostać na 15 dni ale sobie darowałem, mając na uwadze problemy z aku, zostawiłem sobie te dni do wykorzystania na wiosnę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MKK napisał:

To muszę szuka innego ASO. Korzystałem z uslug 3 ASO w Warszawie i w każdym byl wielki problem z autem zastępczym także przy planowanej wizycie. 

Polecam Rzeszów. Dla mnie kupili forestera, jako zastępcze, na 3 miesiące, po czym jak oddałem po naprawie mojego auta tamten poszedł do sprzedania. Czyli kupili tylko po to żebym miał czym jeździć, naprawdę szacun :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dawidz napisał:

Do ASO mam 50 km w jedną stronę, nie po to place żeby jeździć i ponaglać ;)

Dlatego wymyślono telefony. Życie uczy, że brak zainteresowania własną sprawą i grzeczne czekanie na kolejne terminy, nie przynosi niczego dobrego. Nie raz się na tym przejechałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jaca68 said:

W Lexie jest. Auto zastępcze na każdy przegląd, przednią szybę wymieniałem z AC, dostałem ISa, hak montowałem i dostałem UXa.

Oba na dwa dni tak że po odstawieniu auta do GDA jechałem zastępczym do domu i zwracałem następnego dnia. 


A ja śmiem twierdzić, że marka ma tu drugorzędne znaczenie.  Ja likwidując szkodę w wielkim salonie toyoty dostałem autko zastępcze (to było proste bo obciążało OC sprawcy) - ale co z tego jak złożenie do kupy paru elementów przerastało zdolności manualne Panów z serwisu blacharsko-lakierniczego.  Nie latałem z suwmiarką ale na oko to źle wyglądało. Reklamacja, potem kolejna, potem kolejna - już wówczas ASO nie było takie ochocze dawać auto zastępcze.
Parę lat wstecz likwidowałem szkodę w corollce w ASO Lexus właśnie - też źle zderzak zamocowali. 

Uważam, że poprostu są dobre ASO i mniej dobre :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał W. napisał:

Latający E-Boxer w nowej reklamie XV 2021. :D

Ciekawe czego może oczekiwać ;) potencjalny klient przed jazdą próbna nowym XV po obejrzeniu tej reklamy?

 

Wczoraj takim jeździłem...świetne auto, bardzo fajne zawieszenie (nie czuć miejskich dziur), hamulce dużo lepsze niż w XT, wykonanie i system multimedialny super (ten w XT to średniowiecze), przyspieszenie też subiektywnie OK :) ... jest jedno ale .... spalanie (liczyłem na lepszy wynik, jednak reszta plusów znacznie przebija ten minus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M-Nowy napisał:

Wczoraj takim jeździłem...świetne auto, bardzo fajne zawieszenie (nie czuć miejskich dziur), hamulce dużo lepsze niż w XT, wykonanie i system multimedialny super (ten w XT to średniowiecze), przyspieszenie też subiektywnie OK :) ... jest jedno ale .... spalanie (liczyłem na lepszy wynik, jednak reszta plusów znacznie przebija ten minus).

Jakie było to spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzesiek89 napisał:

Jakie było to spalanie?

Ostatnie ponad 900 km to 10,7 (ale to demówka więc kręci się w kółko pewnie nie rozgrzany ... tak to sobie tłumaczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M-Nowy napisał:

Ostatnie ponad 900 km to 10,7 (ale to demówka więc kręci się w kółko pewnie nie rozgrzany ... tak to sobie tłumaczę).

No to więcej niż forester w eboxerze:))) to nie możliwe , w normalnym użytkowaniu to pewnie  będzie mniej, z tego co słyszałem to Ok6-7l pali:)

Ale fajne auto jest, chodzi mi po głowie cały czas a jak jeszcze zobaczyłem ta reklamę ze potrafi takie fikołki robić...:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzesiek89 napisał:

No to więcej niż forester w eboxerze:))) to nie możliwe , w normalnym użytkowaniu to pewnie  będzie mniej, z tego co słyszałem to Ok6-7l pali:)

Ale fajne auto jest, chodzi mi po głowie cały czas a jak jeszcze zobaczyłem ta reklamę ze potrafi takie fikołki robić...:biglol:

Auto naprawdę świetne i milion różnych fajnych systemów ... ponoć realnie w mieście 8-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M-Nowy napisał:

Auto naprawdę świetne i milion różnych fajnych systemów ... ponoć realnie w mieście 8-9.

Mój forester eboxer po mieście pali 7-8l,od wiosny do jesieni teraz zima to 8-9 a jak przycisnęły to i 10 spali:) a na trasie to różnie zależy jak płynnie jedziesz , im płynniej, bez gwałtownych przyspieszeń, stała predkoscia do 7,5 jest do zrobienia bez żadnego problemu:)

W ASO mi powiedzieli ze XV średnio spała w stosunku do forestera 1-2l mniej. Jak tak jest naprawdę to niezły wynik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, M-Nowy said:

Auto naprawdę świetne i milion różnych fajnych systemów ... ponoć realnie w mieście 8-9.


To prawda, tylko ta cena. Jak ja kupowałem Forka e-boxera w 11.2020 to przyglądałem się XV - ale różnica w cenie między Forkiem (exclusive) a XV(exclusive) był mniej niż 10k pln :(
XV e-boxer winien kosztować nieco mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lazy_moose napisał:


To prawda, tylko ta cena. Jak ja kupowałem Forka e-boxera w 11.2020 to przyglądałem się XV - ale różnica w cenie między Forkiem (exclusive) a XV(exclusive) był mniej niż 10k pln :(
XV e-boxer winien kosztować nieco mniej.

Tak nie jest tani ale jak ostatnio porównałem sobie z cena mazdy 3 to mi szczena opadła jaka droga jest mazda 140 tys zł i ani 4x4....:facepalm::toobad:

to w stosunku do obecnych cen aut to XV chyba nadal wychodzi korzystnie... ceny szaleją, inflacja rośnie nie miłosiernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał W. napisał:

Latający E-Boxer w nowej reklamie XV 2021. :D

Ciekawe czego może oczekiwać ;) potencjalny klient przed jazdą próbna nowym XV po obejrzeniu tej reklamy?

 

Czego może się spodziewać klient? To proste. Subiektywnie dobrych wrażeń po jeździe bulwarami miast poludniowych stanów USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...