Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Paweł J. napisał:

Michał, też o tym pomyślałem. Niech ten eboxer trochę pojeździ i pozbędzie się wad wieku dziecięcego. Może z czasem silnik elektryczny będzie mocniejszy. Wtedy po lifcie, przy dobrej cenie, warto rozważyć zakup.

Lub dzięki liftowi ta wersja SK będzie na wyprzedaży i to jednak na nią się załapiemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spawalniczy napisał:

Wszystko fajnie, tylko dlaczego obraz z kamery wyświetla się na tym małym ekraniku a nie na dużej stacji?

Pewnie jest jak do tej pory czyli kamera przednia i boczna na małym ekranie a tylna na dużym.

 

24 minuty temu, Fiji napisał:

IMG_20190604_1950247.thumb.jpg.486ef2a548993fc57b0215fea3c1523b.jpg

 

Zwróćcie uwagę że w Belgii jest 5 lat gwarancji bez żadnych zabaw w ubezpieczenia.

Fajnie ale które ceny są do zapłacenia, druga kolumna?

Gwarancja SUPER, nie wiem czemu u nas tylko trzy.

Wygląda na to że wersja Comfort ma być poniżej 145 tyś co jest mniejszą podwyżka niż sugerował Pertyn. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Przypominam słowa @Dyrekcja - nie sugerujcie się cenami z innych krajów. W każdym z nich obowiązują inne podatki / opłaty.

Tak, czytałem to ale z tego co kojarzę to w krajach unii mieliśmy jedne z niższych cen. Nie wiem jakie były ceny w Belgii na inne modele lub generację ale podejrzewam, że nie niższe jak u nas, więc zakładam, że i teraz nasze krajowe nie będą wyższe od nowych w Belgii.

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GREGG napisał:

 

Chyba raczej masa całkowita albo masa przyczepy...

 

wg. danych na rynek RU, masa calkowita to 2223 kg (niezaleznie od wersji), masa wlasna z silnikiem 2.0i - od 1599 do 1614 kg (w zaleznosci od wyposazenia)

Max. masa przyczepy to 1300 kg dla 2.0i oraz 1400 kg dla 2.5i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja na temat HUD, chociaż wydaje mi się to nie prawdopodobne. Z tego, co się orientuję nie ma tego w Japonii. 

Fotele elektryczne z pamięcią dla kierowcy. Mam nadzieję, że też się znajdzie w Polskiej specyfikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

wg. danych na rynek RU, masa calkowita to 2223 kg (niezaleznie od wersji), masa wlasna z silnikiem 2.0i - od 1599 do 1614 kg (w zaleznosci od wyposazenia)

Max. masa przyczepy to 1300 kg dla 2.0i oraz 1400 kg dla 2.5i

Skoro 2223 kg to masa całkowita a masa pojazdu wyniosła by 1870 kg to niewiele pozostanie dla 5-ciu pasażerów i bagaż. Coś tu jest nie tak?

 

56 minut temu, ppmarian napisał:

Ile waży porównywalne Raf4 w hybrydzie?

Toyota tak za bardzo mnie nie interesuję i szczerze to nie wiem ile waży.

Bardziej mnie interesuję wzrost masy względem poprzedniej wersji, spodziewałem się nadwagi w granicach 150 kg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michał W. napisał:

Skoro 2223 kg to masa całkowita a masa pojazdu wyniosła by 1870 kg to niewiele pozostanie dla 5-ciu pasażerów i bagaż. Coś tu jest nie tak?

 

 

Z tego co pamiętam Subaru zawsze podaję masę własną z kierowcą (chyba 75 kg). Co nie zmienia faktu, że Subaru mają bardzo małą ładowność - nie wiem z czego to wynika.

13 godzin temu, Michał W. napisał:

Pewnie jest jak do tej pory czyli kamera przednia i boczna na małym ekranie a tylna na dużym.

 

Nie wiedziałem, że jest to w ten sposób rozwiązane. Chyba jednak lepszy byłby duży ekran i obraz zmieniający się zależnie od potrzeb.

 

Godzinę temu, Topi napisał:

Fotele elektryczne z pamięcią dla kierowcy. Mam nadzieję, że też się znajdzie w Polskiej specyfikacji. 

 

W plejadach wyczytałem, że ten system który monitoruje twarz kierowcy będzie też umożliwiał dopasowanie ustawień fotela i UWAGA - lusterek do konkretnego zapamiętanego kierowcy.

Jeśli tak, to będzie przełom w historii Subaru. Wreszcie - kilkadziesiąt lat po konkurencji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fiji napisał:

(...) Zwróćcie uwagę że w Belgii jest 5 lat gwarancji bez żadnych zabaw w ubezpieczenia.

 

a w Niemczech jeszcze lepiej maja...

 

*5 Jahre Vollgarantie bis 160.000 km. Optionale 3 Jahre Anschlussgarantie bis 200.000 km bei teilnehmenden Subaru Partnern erhältlich. Die gesetzlichen Rechte des Käufers bleiben daneben uneingeschränkt bestehen.

 

 

19 minut temu, spawalniczy napisał:

(...) będzie też umożliwiał dopasowanie ustawień fotela i UWAGA - lusterek do konkretnego zapamiętanego kierowcy.

Jeśli tak, to będzie przełom w historii Subaru. Wreszcie - kilkadziesiąt lat po konkurencji.

 

niby tak, ale z innej strony, w obecnych Subakarach lusterka sa tak duze, ze nie wlasciwie nie ma potrzeby zmieniac ich ustawien (np. moja zona jest duzo mniejsza ode mnie i po przesiadce poza fotelem zmienia tylko ustawienia centralnego lusterka wstecznego)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eddie_gt4 napisał:

niby tak, ale z innej strony, w obecnych Subakarach lusterka sa tak duze, ze nie wlasciwie nie ma potrzeby zmieniac ich ustawien

 

Moja żona i ja mamy podobny wzrost i w każdym samochodzie muszę przestawiać lusterka - mimo, że fotel może zostać praktycznie bez zmian. To akurat jest bardzo indywidualna kwestia i wielkość lusterek nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OBK co prawda jest automat który dopasowuje ustawienia foteli w zależności z którego kluczyka otworzyłem ale rzeczywiście lusterka są wielkie i nie trzeba ich zmieniać...

Natomiast w XV po tym jak siadam po żonie..... to...

 

kiedy-wsiadasz-do-samochodu-po-tym-jak-prowadzila-go-twoja-zona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, eddie_gt4 napisał:

niby tak, ale z innej strony, w obecnych Subakarach lusterka sa tak duze, ze nie wlasciwie nie ma potrzeby zmieniac ich ustawien (np. moja zona jest duzo mniejsza ode mnie i po przesiadce poza fotelem zmienia tylko ustawienia centralnego lusterka wstecznego)

Ja muszę przestawiać wszystko (nawet kierownicę;)) mimo zbliżonego wzrostu, więc w kolejnym żono-wycieczko-wozie pamięć foteli i lusterek będzie priorytetem.

 

Strasznie smętne to wnętrze w porównaniu z XV :( Biała nitka zamiast pomarańczowej, carbonix został zastąpiony matową kratką, metaliczna listwa zrobiła się czarna. Mam nadzieję, że trafi do nas wersja z brązową skórą.

 

felgi 18” tylko w first edition?

Godzinę temu, spawalniczy napisał:

Nie wiedziałem, że jest to w ten sposób rozwiązane. Chyba jednak lepszy byłby duży ekran i obraz zmieniający się zależnie od potrzeb.

Integracja wszystkich ekranów i logika za tym stojąca jest, jaka jest, czyli żadna :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie nie każdy facet do smutas, który rozróżnia jeden kolor - czarny :P

 

 

2 godziny temu, ppmarian napisał:

Ile waży porównywalne Raf4 w hybrydzie?

Wysłane z tel.
 

Sprawdziłem

 

A37BAACB-E248-4059-88D3-0FA37B785D30.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michał W. napisał:

Są już oficjalne cenniki i rozpiska wyposażenia?

 

Masz oko lub duży ekran, ja na smartfonie ledwie dojrzałem telewizor. :)

 

Ładny jest ten E-Boxer ale dla mnie jest tylko ciekawostką. Zanim dojrzeje do zmiany mojego SJ na SK to ten będzie już po liftingu. Ale chętnie go sobie obejrzę jak już przyjadą. ;)

 

W Bełchatowie była niespodzianka i wjechały 2 BRZty, może w Janowie na Plejadach będzie nam dane zobaczyć nowego Forka. 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...