Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, spawalniczy napisał:

Auto centrum nie zrobiło rzetelnego testu. Przecież to nie jest normalny start.

Wszystkie te testy są zrobione źle, bo testujący nie umieją dodawać gazu, wciskają pedał do oporu zamiast trzymać 66,6%.

Efekt: wycie i słabe przyspieszenie. :OO:

Poproście użytkownika @radiolog o nakręcenie filmu to zobaczycie jak dynamicznie się zbiera. :yahoo:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jak już wiemy z lektury wątku, parametr „do setki” nie jest nikomu potrzebny i podniecają się nim jedynie dzieci w przedszkolu ;) 

Dlatego bardziej interesujące byłyby pomiary przyspieszeń użytecznych 80-120, 100-140, bo dotychczasowe informacje wskazują, że powyżej 100 e-boxer puchnie totalnie.

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co to za różnica czy sekunda w tą czy drugą ? Hybryda w budzie suva z parchawym silnikiem NA i elektrykiem o mocy kosiarki nie pojedzie jak turbo, wolnossące 3.0 czy jak hybryda z mocnym elektrykiem. Niezależnie jak byśmy nie mierzyli i ile sobie wmawiali. A im większe obciążenie tym bardziej różnica będzie się pogłębiać. Jak dla

mnie eBoxer jest w grupie powolnych aut i tam zostanie niezależnie czy mu zmierza 10 czy 12. Po prostu wiadomo czego się spodziewać od auta o takiej masie i mocy. 

Edytowane przez RoadRunner
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RoadRunner napisał:

No dobra, ale co to za różnica czy sekunda w tą czy drugą ?

Mnie bardziej ciekawi nie ta sekunda lub dwie różnicy w przyśpieszeniu a to czy Australijczyk kupując Forestera E-Boxer dostaje to samo co Polak lub ktoś z Ameryki Południowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Dlatego bardziej interesujące byłyby pomiary przyspieszeń użytecznych 80-120, 100-140

Tam na którymś filmie to widać, przyspieszenie 100-140 zajmuje tyle ile 0-100, jakieś 12 sekund. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się kanałem, że ogarniając ten akumulator, rozlaczyli mi też wideorejestrator, także wszystko co sobie kupiłem na wakacje, odłączyli mi drugiego dnia urlopu ;d

Jak zadzwoniłem, to się dowiedziałem że nie wiedzą czy odłączyli alarm i rejestrator, a elektryk jest na urlopie ;d

więc mogę sobie podjechać za dzień albo dwa.

 

 

Wracając do tematu eboxera, spalanie forka na trasie Krynica morska - Mrągowo 6.3l na stówkę.

Prędkości przepisowe, na drodze szybkiego ruchu 100-120.

Samochód z boxem, rowerami, dwie osoby i zawalony bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dawidz napisał:

Dzisiaj się kanałem, że ogarniając ten akumulator, rozlaczyli mi też wideorejestrator, także wszystko co sobie kupiłem na wakacje, odłączyli mi drugiego dnia urlopu ;d

Jak zadzwoniłem, to się dowiedziałem że nie wiedzą czy odłączyli alarm i rejestrator, a elektryk jest na urlopie ;d

więc mogę sobie podjechać za dzień albo dwa.

 

 

Wracając do tematu eboxera, spalanie forka na trasie Krynica morska - Mrągowo 6.3l na stówkę.

Prędkości przepisowe, na drodze szybkiego ruchu 100-120.

Samochód z boxem, rowerami, dwie osoby i zawalony bagażnik.

A jak box się sprawuje ?nie czuć jakiś oporów dodatkowych? Jaki model boxa thule masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dawidz napisał:

Thule Pacific 780, przy prędkościach do 120km/h bez zarzutów 

A powiedz mi jak z długością ? Bo on ma prawie 2 m nie wystaje z przodu nad szyba dużo? Klapa z tylu otwiera się bez problemu? Ja teraz będę kupował boxa thule i zastanawiam się między właśnie Pacific a Motion XT, ( Motion XT ma 175 cm) nie wiem czy warto dopłacał do Motion XT( kilka dodatkowych nowości), a z drugiej strony czy Pacific nie będzie za wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Thule Dynamic 800 wygląda tak. Jest idealny, prawie go nie słychać i prawie nie wpływa na spalanie (Zieleniec-Wrocław, 4 osoby i full sprzętu, zgodnie z przepisami 7,5 l ... a frajda z podjazdu prawie pod sam wyciąg w śniegu za kolana niezapomniana ...)

 

IMG_2650.JPG.52e7728d7dba32733fa2b4f29e62d9d3.JPG

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzesiek89 napisał:

Ja teraz będę kupował boxa thule i zastanawiam się między właśnie Pacific a Motion XT, ( Motion XT ma 175 cm) nie wiem czy warto dopłacał do Motion XT( kilka dodatkowych nowości), a z drugiej strony czy Pacific nie będzie za wielki.

 ja mam w xv thule force XT L . Na XV wygląda tak:

Jest zbliżony do serii Motion ale o 5 cm krótszy i dośc szeroki. Do forka byłby w sam raz

Edytowane przez Karas
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dawidz napisał:

Dojechałem na mazury i znowu Aku padł.

Zastanawiam się czy Subaru odda mi pieniądze za urlop.

@Dyrekcja powinna przyjrzeć się działaniom tego ASO co Ci naprawiali bo to skandal jest. Na "czuja" coś odpięli i sprawa niby załatwiona. 

Teraz najbliższe ASO to Olsztyn :D 

Edytowane przez RoadRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dawidz napisał:

Dojechałem na mazury i znowu Aku padł.

Zastanawiam się czy Subaru odda mi pieniądze za urlop.

Za bardzo go obładowales... bagaż, rower, Box... nie dziw się, ze nie dał rady ;)

a poważnie... zal, współczuje :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dawidz napisał:

Nie wiem co elektryk z nim zrobił ale otworzyłem kilka raz drzwi, kilka razy bagażnik jak to na polu i wieczorem już nie odpalił 

A co w serwisie zrobili wymienili akumulator na nowy? Czy podładowali tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dawidz napisał:

Podładowali.

Totalny wstyd ze strony ASO . Powinni wymienić go od ręki na nowy ale widać że zał parę stówek żeby klient był zadowolony i sprawa załatwiona. Dziwie się że SIP pozwala na takie praktyki. Fabryka widzę że też próbuje zaoszczędzić każdego yena.Totalnie bez sensu.

Edytowane przez Lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dawidz napisał:

Podładowali.

Powinni sprawdzić czy on jeszcze do czegoś się nadaje i wymienić na nowy jak nie.... 

Napisz bezpośrednio do Dyrekcji na forum żeby przyjrzała się tej sytuacji , i może coś poradzi od góry, pomoże ,  bo to nie jest normalne , nowy samochód który ma problem z przejechaniem kawałka   , serwis sobie nie potrafi poradzić z usterka....

 

Edytowane przez Grzesiek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dawidz napisał:
Podładowali.


To przesadzili, jaki to serwis, żebym omijał go szerokim łukiem?
Straszny brak profesjonalizmu, ale wyglada , ze coś żre prąd nielegalnie

 

Stawiałbym na wideorejestrator, jak go masz wpiętego w zasilanie na stale ,a nie tylko pod gniazdo z zapalniczki

Edytowane przez radiolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...