Jump to content

Recommended Posts

4 minuty temu, Jaca68 napisał:

No dobra krzyczę, za to fani "Grubej Baśki" wszem i wobec udowadniają że inne panny niż Baśka są do niczego. 

Bo tylko Baśka:

- daje prawdziwą frajdę z jazdy, jazda innymi pannami jest nudna i bez emocji

- ma prawdziwy najlepszy i jedynie słuszny napęd który pozwala wybrać się z nią w błotko i zaznać rozkoszy, inne panny są dla pozerów i do lansu

- ma jedyny prawdziwy system bezpieczeństwa, jazda innymi pannami to igranie z życiem swoim i rodziny na granicy samobójstwa

itd.....:biglol:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex? Przeciez tego kwiatu jest pol swiatu i kazdy moze sobie wybrac czy chce miec gruba baske ktora potrafi gotowac czy wypacykowana lalunie za ktora sie inni faceci ogladaja...  A jezeli to jakas tesknota to przyzwoitosc nakazywalaby siedziec cicho i nie komentowac cudzych zon publicznie :)

• Like 1
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przedawkował TVP

@RoadRunner, @Jaca68, @mechanik, @blejzu, @skwaro i reszta ekipy. Sorry, ale to chyba Wy w jakiś patologiczny sposób kochacie Subaru, a nie my - posiadacze e-boxera. Przecież ja kilk razy pisałem co m

@Michał W. widzisz, nie bierzesz pod uwagę jednej kwestii ... tutaj, na forum są Subarowicze związani z marką kilkanaście i więcej lat. Każdy z nich by chciał, aby Subaru pokazało innym "gdzie raki zi

Posted Images

Teraz, blejzu napisał:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex? Przeciez tego kwiatu jest pol swiatu i kazdy moze sobie wybrac czy chce miec gruba baske ktora potrafi gotowac czy wypacykowana lalunie za ktora sie inni faceci ogladaja...  A jezeli to jakas tesknota to przyzwoitosc nakazywalaby siedziec cicho i nie komentowac cudzych zon publicznie :)

A ktoś się ogląda za Azjatką, która ubrała się w droższą sukienkę, żeby zamaskować pochodzenie z biedniejszego domu? ;)

• Like 1
Teraz, Tsunetomo napisał:

A ktoś się ogląda za Azjatką, która ubrała się w droższą sukienkę, żeby zamaskować pochodzenie z biedniejszego domu? ;)

W sumie to mi tez sie Lexusy nie podobaja, maja jakies forum? ;P

Teraz, blejzu napisał:

W sumie to mi tez sie Lexusy nie podobaja, maja jakies forum? ;P

Mnie tez się nie podobają , a pozatym Lexus to teraz stał się autem takim popularnym ze mam wrażenie ze co 3-4 samochód to lexus....:P:D

1 minutę temu, Grzesiek89 napisał:

Mnie tez się nie podobają , a pozatym Lexus to teraz stał się autem takim popularnym ze mam wrażenie ze co 3-4 samochód to lexus....:P:D

No bo to porzadne auto jest. Mam takiego znajomego emeryta, jezdzi teraz Skoda, i ostatnio mi sie zwierzyl ze na starosc chce sobie RX kupic. Bo taki elegancki ale tez na rybki mozna nim pojechac. Te hybrydy to sie dobrze gazuje? :D

Rozumiem, że komuś coś może nie odpowiadać i krytykuje ale niech ta krytyka też będzie na poziomie, a nie podśmiechujki na poziomie gimbazy.

• Upvote 1
10 minut temu, Grzesiek89 napisał:

Chyba w USA ;) U nas mało kto to kupuje ;) No chyba ze odniesiemy się do sprzedaży e-boxera to może faktycznie popularność duża 

41 minut temu, blejzu napisał:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex?

31 minut temu, blejzu napisał:

No bo to porzadne auto jest. Mam takiego znajomego emeryta, jezdzi teraz Skoda, i ostatnio mi sie zwierzyl ze na starosc chce sobie RX kupic.

Sam sobie odpowiedziałeś, bo krzyczą że każda inna niż "gruba Baśka" w tym moja obecna są do niczego. No ewentualnie dla emeryta. :OO:

2 minuty temu, Jaca68 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś, bo krzyczą że każda inna niż "gruba Baśka" w tym moja obecna są do niczego. No ewentualnie dla emeryta. :OO:

Roznica jest subtelna: ja siedze z Gruba Baska na kolanach i obgaduje inne panny, ty siedzisz u Grubej Baski na plocie i krzyczysz jej ze jest gruba. :)

• Haha 3
1 minutę temu, mechanik napisał:

Jasne 

http://lexus-forum.pl/

Praktycznie każda marka ma forum. 

To byla proba ironicznego zasugerowania, ze nie podoba mi sie jakies auto wiec pojde narzekac na ich forum :P Widocznie za malo zasygnalizowalem ironie. Przepraszam, postaram sie zmienic :P

Wiadomo - każda potwora znajdzie swego amatora, więc możecie skończyć te dziwne dywagacje:OO:

Posted (edited)
5 godzin temu, chojny napisał:

:blink:

Silniki Subaru są wysokoobrotowe, turbo bez problemu w serii kręcą się ponad 7000, Australia 7500 a w wersjach na Japonię do 7900. 

Wolnossący silnik BRZta wręcz błaga aby go kręcić pod czerwone. 

Piszę o silnikach które miałem w autach i które są obecnie w ofercie. FB20 nie lubi wysokich obrotów i błaga o litość przy wyższych niż 3500. Nieposłusznych karze wciągając olej. 

FA20F, w Foresterach XT, to trudno powiedzieć, jest raczej neutralnie, CVT odbiera trochę frajdę. Silnik dysponuje odpowiednią mocą i momentem, soft dba o to by nie kręcił się zbytnio. No na pewno dźwiękiem nie powala.

Silnik FA20D czyli z Toyoty Gt86/BRZ nie testowałem, ale patrząc na dane faktycznie potrzebuje obrotów. 

Wypowiadam się jednak o silnikach z którymi mam doświadczenie, dlatego twierdzę że do Hondy im daleko. 

Jeśli chodzi porównanie obecnej oferty tych marek w Europie to Subaru niestety nie ma do Hondy podejścia, nad czym boleję - (Civic Type R 320 KM). 

Edited by mechanik
3 godziny temu, Grzesiek89 napisał:

Dla mnie on wyglada  nareszcie jak nowoczesny samochód , a nie jak z poprzedniej epoki ( to jest moje zdanie , szanuje ze inni maja inne zdanie ).:P:D

Mam poprzedniego i wg mnie z zewnątrz wyglada lepiej :P

• Upvote 1
58 minut temu, Paweł J. napisał:

Mam poprzedniego i wg mnie z zewnątrz wyglada lepiej :P

O gustach nie powinno się dyskutować, każdy ma swój:)

Co prawda nie E-Boxer ale Forester SK podczas zabaw w błocie od „Car by Car”.

W dniu 23.06.2020 o 21:49, Grzesiek89 napisał:

Tutaj taki teścik, ciekawe jak by wypadł forester?

W kolejnej odsłonie  terenwizji XT nie idzie,  tylko się olej w skrzyni gotuje,a w piachu odmawia jazdy i trzeba resetować klemą.

Godzinę temu, radiolog napisał:

W kolejnej odsłonie  terenwizji XT nie idzie,

Wiemy, czas na test e-boxera. ;)

Królową zamieniłeś na KTMa? To masz teraz więcej koni w moto niż w forku. :biglol:

12 minut temu, Jaca68 napisał:

Królową zamieniłeś na KTMa? To masz teraz więcej koni w moto niż w forku. :biglol:

Jak więcej, e-boxer to 150+16

Posted (edited)

No to sobie nie pojeździłem, 2 dni, 200 km, na razie na plus, zobaczymy pewnie większe wady zacznę dostrzegać po kilku miesiącach.

Z minusów, to system, który monitoruje pasy, rozumiem ze na grafice pogrubia linie, kiedy je wykryje? Nie miałem jeszcze czasu doczytać w isntrukcji ale jeżeli tak jest to bardzo często ich nie widzi, mimo że są wyraźne.

Spalanie po 200 km - 8,7l, szału nie ma, tragedii też nie. Ruch typowo miejski, Katowice i okolice w godzinach szczytu.

Na dalsze testy przyjdzie czas jak Forek wróci ze spa ;)

Edited by dawidz
13 godzin temu, Jaca68 napisał:

Nie wiem czy jest sens skoro e-Boxer jeszcze cięższy od FXT a mocy mniej ... i też z CVT.

19 minut temu, subleo napisał:

Nie wiem czy jest sens skoro e-Boxer jeszcze cięższy od FXT a mocy mniej ... i też z CVT.

Ale w trybie x-mode ma wysoki moment prosto z elektryka. To może być jedna z większych zalet tego auta. Oczywiście większa moc XT ma znaczenie (pamiętam jak przyspieszał do 80 km/h na poniemieckim torowisku) ale przy pełzaniu po przeszkodach terenowych e-boxer może być dobrym autem. Nie przesądzam, ale uważam że na starcie nie ma co go spisywać na straty, szczególnie po tym co już pokazał @Czarne_Koronkowe w swoich produkcjach :)

15 godzin temu, radiolog napisał:

Jak więcej, e-boxer to 150+16

A to się sumuje w e-boxerze??? Bo sam chyba tu pisałeś że powyżej 3,5 tys obrotów elektryczny silnik nie działa, a moc maksymalna spalinowego dopiero przy 5600. ;)

bdd7f12beecaf1b459fd9bd2401da6d4.jpg&key=22224faee9ac30fb8f6eb16c7f7615f9eeb839f53dd7c3d71a88e317e66d6146

Mówili ze forek nie jedzie , a dojechał na koniec Polski, i to drogami krętymi ,górzystymi przez góry stołowe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk