Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Jaca68 napisał:

No dobra krzyczę, za to fani "Grubej Baśki" wszem i wobec udowadniają że inne panny niż Baśka są do niczego. 

Bo tylko Baśka:

- daje prawdziwą frajdę z jazdy, jazda innymi pannami jest nudna i bez emocji

- ma prawdziwy najlepszy i jedynie słuszny napęd który pozwala wybrać się z nią w błotko i zaznać rozkoszy, inne panny są dla pozerów i do lansu

- ma jedyny prawdziwy system bezpieczeństwa, jazda innymi pannami to igranie z życiem swoim i rodziny na granicy samobójstwa

itd.....:biglol:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex? Przeciez tego kwiatu jest pol swiatu i kazdy moze sobie wybrac czy chce miec gruba baske ktora potrafi gotowac czy wypacykowana lalunie za ktora sie inni faceci ogladaja...  A jezeli to jakas tesknota to przyzwoitosc nakazywalaby siedziec cicho i nie komentowac cudzych zon publicznie :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blejzu napisał:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex? Przeciez tego kwiatu jest pol swiatu i kazdy moze sobie wybrac czy chce miec gruba baske ktora potrafi gotowac czy wypacykowana lalunie za ktora sie inni faceci ogladaja...  A jezeli to jakas tesknota to przyzwoitosc nakazywalaby siedziec cicho i nie komentowac cudzych zon publicznie :)

A ktoś się ogląda za Azjatką, która ubrała się w droższą sukienkę, żeby zamaskować pochodzenie z biedniejszego domu? ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tsunetomo napisał:

A ktoś się ogląda za Azjatką, która ubrała się w droższą sukienkę, żeby zamaskować pochodzenie z biedniejszego domu? ;)

 

W sumie to mi tez sie Lexusy nie podobaja, maja jakies forum? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blejzu napisał:

W sumie to mi tez sie Lexusy nie podobaja, maja jakies forum? ;P

Mnie tez się nie podobają , a pozatym Lexus to teraz stał się autem takim popularnym ze mam wrażenie ze co 3-4 samochód to lexus....:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzesiek89 napisał:

Mnie tez się nie podobają , a pozatym Lexus to teraz stał się autem takim popularnym ze mam wrażenie ze co 3-4 samochód to lexus....:P:D

No bo to porzadne auto jest. Mam takiego znajomego emeryta, jezdzi teraz Skoda, i ostatnio mi sie zwierzyl ze na starosc chce sobie RX kupic. Bo taki elegancki ale tez na rybki mozna nim pojechac. Te hybrydy to sie dobrze gazuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzesiek89 napisał:

Mnie tez się nie podobają , a pozatym Lexus to teraz stał się autem takim popularnym ze mam wrażenie ze co 3-4 samochód to lexus....:P:D

Chyba w USA ;) U nas mało kto to kupuje ;) No chyba ze odniesiemy się do sprzedaży e-boxera to może faktycznie popularność duża 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, blejzu napisał:

Nawet jezeli tak jest to dlaczego siedzisz na tym plocie a nie trzymasz na kolanach nowej panny i z nia nie spedzasz czasu? Co cie obchodzi co krzycza obecni faceci twojej ex?

 

31 minut temu, blejzu napisał:

No bo to porzadne auto jest. Mam takiego znajomego emeryta, jezdzi teraz Skoda, i ostatnio mi sie zwierzyl ze na starosc chce sobie RX kupic.

Sam sobie odpowiedziałeś, bo krzyczą że każda inna niż "gruba Baśka" w tym moja obecna są do niczego. No ewentualnie dla emeryta. :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaca68 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś, bo krzyczą że każda inna niż "gruba Baśka" w tym moja obecna są do niczego. No ewentualnie dla emeryta. :OO:

Roznica jest subtelna: ja siedze z Gruba Baska na kolanach i obgaduje inne panny, ty siedzisz u Grubej Baski na plocie i krzyczysz jej ze jest gruba. :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

 

:blink:

 

Silniki Subaru są wysokoobrotowe, turbo bez problemu w serii kręcą się ponad 7000, Australia 7500 a w wersjach na Japonię do 7900. 

 

Wolnossący silnik BRZta wręcz błaga aby go kręcić pod czerwone. 

 

Piszę o silnikach które miałem w autach i które są obecnie w ofercie. FB20 nie lubi wysokich obrotów i błaga o litość przy wyższych niż 3500. Nieposłusznych karze wciągając olej. 

FA20F, w Foresterach XT, to trudno powiedzieć, jest raczej neutralnie, CVT odbiera trochę frajdę. Silnik dysponuje odpowiednią mocą i momentem, soft dba o to by nie kręcił się zbytnio. No na pewno dźwiękiem nie powala.

Silnik FA20D czyli z Toyoty Gt86/BRZ nie testowałem, ale patrząc na dane faktycznie potrzebuje obrotów. 

Wypowiadam się jednak o silnikach z którymi mam doświadczenie, dlatego twierdzę że do Hondy im daleko. 

Jeśli chodzi porównanie obecnej oferty tych marek w Europie to Subaru niestety nie ma do Hondy podejścia, nad czym boleję - (Civic Type R 320 KM). 

 

 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzesiek89 napisał:

Dla mnie on wyglada  nareszcie jak nowoczesny samochód , a nie jak z poprzedniej epoki ( to jest moje zdanie , szanuje ze inni maja inne zdanie ).:P:D

Mam poprzedniego i wg mnie z zewnątrz wyglada lepiej :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 21:49, Grzesiek89 napisał:

Tutaj taki teścik, ciekawe jak by wypadł forester?

 

W kolejnej odsłonie  terenwizji XT nie idzie,  tylko się olej w skrzyni gotuje,a w piachu odmawia jazdy i trzeba resetować klemą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie nie pojeździłem, 2 dni, 200 km, na razie na plus, zobaczymy pewnie większe wady zacznę dostrzegać po kilku miesiącach.

Z minusów, to system, który monitoruje pasy, rozumiem ze na grafice pogrubia linie, kiedy je wykryje? Nie miałem jeszcze czasu doczytać w isntrukcji ale jeżeli tak jest to bardzo często ich nie widzi, mimo że są wyraźne.

Spalanie po 200 km - 8,7l, szału nie ma, tragedii też nie. Ruch typowo miejski, Katowice i okolice w godzinach szczytu.

Na dalsze testy przyjdzie czas jak Forek wróci ze spa ;)

Edytowane przez dawidz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, subleo napisał:

Nie wiem czy jest sens skoro e-Boxer jeszcze cięższy od FXT a mocy mniej ... i też z CVT.

Ale w trybie x-mode ma wysoki moment prosto z elektryka. To może być jedna z większych zalet tego auta. Oczywiście większa moc XT ma znaczenie (pamiętam jak przyspieszał do 80 km/h na poniemieckim torowisku) ale przy pełzaniu po przeszkodach terenowych e-boxer może być dobrym autem. Nie przesądzam, ale uważam że na starcie nie ma co go spisywać na straty, szczególnie po tym co już pokazał @Czarne_Koronkowe w swoich produkcjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, radiolog napisał:

 

Jak więcej, e-boxer to 150+16

A to się sumuje w e-boxerze??? Bo sam chyba tu pisałeś że powyżej 3,5 tys obrotów elektryczny silnik nie działa, a moc maksymalna spalinowego dopiero przy 5600. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...