Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Bagażnik nie jest problemem bo można boxa dołożyć. Problemem jest szerokość jak z tyłu mają być 3 osoby lub 2 foteliki + jedna osoba. Forek ma około 10 cm więcej na wysokości ramion. To dużo. 

Maja być w sumie trzy osoby a nie piec oni już nie potrzebują fotelika

Bez problemu się zmieszczą 2metrowiec siada na luzie za 2 metrowcem pisałem o tym

Ich jest 3 osoby ale nawet 4 się zmieści

Poza tym testy są na youtubie

Dla mojego znajomego ważna była cena a ta jest bardziej niż atrakcyjna oraz światła multibean to znaczy ze w nocy jest jasno jak w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest test Pertyna outlandera PHEV

ale jazda z pustymi bateriami to horror spalania , załączam fotkę z początku, potem spadło do 18, co i tak poraża .

Stajesz się niewolnikiem poszukiwań ładowarki. Już wole e-boxera.

F1D1B576-532E-4C3A-B573-727A44DA9CC6.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest test Pertyna outlandera PHEV
ale jazda z pustymi bateriami to horror spalania , załączam fotkę z początku, potem spadło do 18, co i tak poraża .
Stajesz się niewolnikiem poszukiwań ładowarki. Już wole e-boxera.
F1D1B576-532E-4C3A-B573-727A44DA9CC6.jpeg.d499914e37fa49e920feec63a1c955a9.jpeg

Pisałem ze to kolejny tłuk i się zgadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radiolog napisał:

Już wole e-boxera.

Wiemy, wiemy. :OO:

 

Godzinę temu, polak900 napisał:

Pisałem ze to kolejny tłuk i się zgadza

A ja pisałem że jedyny sensowny napęd hybrydowy produkuje Toyota/Lexus (nie licząc wyjątków potwierdzających regułę jak Q50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na kalane SCF jest test tego samochodu w trasie i po mieście (długi materiał) i jakieś maskary nie ma (bardziej dokucza mała pojemność  zbiornika paliwa). Ale to prawda Toyota/Lexus potrafi więcej - poczekamy jeszcze na wersie PHEV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dobi1972 napisał:

 

No i takimi samochodami (PHEV) trzeba umieć jeździć (aby wykorzystać ich potencjał) - gdzieś w środku filmu Pertyn ma gościa :-) 

 

Coś czuje że następnym gościem Petryna będzie Radiolog z poradnikiem jazdy E-boxerem:)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

Coś czuje że następnym gościem Petryna będzie Radiolog z poradnikiem jazdy E-boxerem:)

Moim zdaniem za swoją robotę na Forum w zakresie naprawdę mocnej promocji e-boxera @radiolog powinien dostać darmowy serwis gwarancyjny od SIP, karnet na suberiadę autostradową ;) i etat w SJS.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kokos napisał:

Moim zdaniem za swoją robotę na Forum w zakresie naprawdę mocnej promocji e-boxera @radiolog powinien dostać darmowy serwis gwarancyjny od SIP, karnet na suberiadę autostradową ;) i etat w SJS.

Artykuł w najnowszych Plejadach o Foresterze to pewnie też jego:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisek napisał:

Artykuł w najnowszych Plejadach o Foresterze to pewnie też jego:)

 

Nie mój, ale uważaj, bo jak Dyrekcja poczuje się urażona, to będziesz musiał jeździć na serwis za wschodnią granicę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisek napisał:

Artykuł w najnowszych Plejadach o Foresterze to pewnie też jego:)

Nie czytałem, rozumiem że wychwalają E-Boxera pod niebiosa. :D

 

53 minuty temu, radiolog napisał:

Nie mój, ale uważaj, bo jak Dyrekcja poczuje się urażona, to będziesz musiał jeździć na serwis za wschodnią granicę

Dlaczego za wschodnią, jeśli już to z Wrocławia lepiej za południową lub zachodnią. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kokos napisał:

za swoją robotę na Forum w zakresie naprawdę mocnej promocji e-boxera @radiolog powinien dostać darmowy serwis gwarancyjny od SIP, karnet na suberiadę autostradową ;) i etat w SJS.

SIP powinien się pospieszyć, bo taki pierwszy bezkrytyczny zachwyt autem mija dość szybko.;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radiolog napisał:

Mnie się to auto podoba i nic mi tego nie obrzydzi :)

Mi E-Boxer też się podoba i parokrotnie go tu broniłem przed zajadłą krytyką fanów turbo ale jestem daleki od patrzenia na niego tylko przez różowe okulary.

Zawsze od auta kolejnej generacji oczekuję postępu względem poprzedniej, poprawionych błędów poprzednika itp. Niestety E-Boxer mimo niewątpliwego rozwoju w wielu dziedzinach, w kilku kwestiach zrobił krok w tył i nie czepiam się tu już hybrydowego napędu a innych rzeczy których nie wypadało popsuć i na domiar złego jego cena została wywindowana niemalże do poziomu wyżej pozycjonowanego Outbacka co dla mnie jest lekkim nieporozumieniem.

Ale wierzę, że kolejna generacja ma szansę skraść me serce a może już lifting coś zmieni? :)

Edytowane przez Michał W.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi E-Boxer też się podoba i parokrotnie go tu broniłem przed zajadłą krytyką fanów turbo ale jestem daleki od patrzenia na niego tylko przez różowe okulary.
Zawsze od auta kolejnej generacji oczekuję postępu względem poprzedniej, poprawionych błędów poprzednika itp. Niestety E-Boxer mimo niewątpliwego rozwoju w wielu dziedzinach, w kilku kwestiach zrobił krok w tył i nie czepiam się tu już hybrydowego napędu a innych rzeczy których nie wypadało popsuć i na domiar złego jego cena została wywindowana niemalże do poziomu wyżej pozycjonowanego Outbacka co dla mnie jest lekkim nieporozumieniem.
Ale wierzę, że kolejna generacja ma szansę skraść me serce a może już lifting coś zmieni? 

A konkretnie o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polak900 napisał:


A konkretnie o co chodzi

Konkretnie to bolą mnie w nim trzy cechy, które nie każdemu przeszkadzają ale dla mnie i zastosowań do jakich Forka preferuję są sporym minusem zwłaszcza, że w SJ było wszystko ok.

1. Pojemność baku.

2. Brak koła zapasowego. 

3. Dłuższe zwisy.

Napęd hybrydowy też mnie nie zachwyca ale w tym wypadku rozumiem, że Subaru nie bardzo miało inne wyjście a pionierskie rozwiązania często są nie dopracowane. Tak czy owak gdybym dziś miał kupić SUVa hybrydowego i wybierał z japońskiej czwórki (RAV4, CRV i Outlander) to oczywiście biorę Forka i psioczę na forum na to co zepsuto (reszta jest naprawdę fajna ;)) w moim mniemaniu ale z drugiej strony gdy nie ogranicza mnie kategoria SUV w hybrydzie to kupuję Outbacka i mam to co lubię.:thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radiolog napisał:

 

Nie mój, ale uważaj, bo jak Dyrekcja poczuje się urażona, to będziesz musiał jeździć na serwis za wschodnią granicę

Jakieś 9 lat temu w Plejadach były moje zdjęcia z wyprawy do Etiopii więc może nie będzie tak źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, polak900 napisał:

takie subaru powinny być kupuje odrazu , a nie e-boxer

 

Pełna zgoda, bardzo fajne auto, a ten silnik w Foresterze by dopełnił gamę i byłby godnym następcą FXT, a nie dychawiczny e-boxer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...