Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, wątek już poruszył chyba wszystkie aspekty związane z motoryzacją i nie tylko związaną z Subaru :) to i może pokusi się ktoś o konkluzje, podsumowanie w punktach etc. w temacie? 
Ktoś kto jest/będzie żywo zainteresowany kupnem E-Boxera będzie musiał przebrnąć przez nie lada lekturę :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, McSudi napisał:

No właśnie, wątek już poruszył chyba wszystkie aspekty związane z motoryzacją i nie tylko związaną z Subaru :) to i może pokusi się ktoś o konkluzje, podsumowanie w punktach etc. w temacie? 
Ktoś kto jest/będzie żywo zainteresowany kupnem E-Boxera będzie musiał przebrnąć przez nie lada lekturę :D

Proponuje nastepujacy temat pracy magisterskiej: Skomplikowane Systemy Ekspertowe wspomagajace decyzje zakupowe na przykladzie marki Subaru ze szczegolnym naciskiem na technologie E-Boxer :)

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blejzu napisał:

Ostatni raz widzialem takich pasjonatow predkosci w podstawowce jak gralismy w Top Trumps

Jacy pasjonaci prędkości, ja poprosiłem szczęśliwych właścicieli e-boxerów żeby się oszczędnym spalaniem pochwalili. ;)

 

 

 

 

Bo się chce pośmiać. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dawidz napisał:

Tak dziwnych ludzi jak w tym temacie chyba nie spotkałem jeszcze na żadnym forum ;)

Ciężko uwierzyć że piszą tu dorosłe osoby.

 

Szukałem tu info o eboxerze ale zamiast tego można znaleźć stek bzdur i uszczypliwości..

 

Bo tu spora grupa facetów ma szereg zaburzeń. Na szczęście mamy wśród nas kilku lekarzy różnych specjalności. Co prawda psychiatra sie jeszcze nie ujawnił, ale mamy radiologa, ktory na odległość diagnozuje rozdwojenie jaźni i wysyła do podologa każdego, kto nie umie operować prawą stopą w e-boxerze :)

Masz dwie opcje - szybko zlikwidować konto albo stać się częścią tego świata ;)

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dawidz napisał:

Tak dziwnych ludzi jak w tym temacie chyba nie spotkałem jeszcze na żadnym forum ;)

Ciężko uwierzyć że piszą tu dorosłe osoby.

 

Szukałem tu info o eboxerze ale zamiast tego można znaleźć stek bzdur i uszczypliwości..

 

Ludzi mających dystans i w większości poczucie humoru :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, polak900 napisał:

Nie jest tak źle , równanie jest proste , e-boxer nie jedzie to już wiemy przynajmniej w porównaniu do XT Forestera, poza tym to akceptowalny samochód , sam bym go żonie kupił , ale moja żona lubi responsywne auta w pełnym zakresie obrotów emoji12.png

No to musisz zafundować żonie tesle:D bo tylko elektryczny samochód jest responsywny w pełnym zakresie obrotów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaca68 napisał:

(no może z wyjątkiem RX 450h bo tam siedzi potwór pod maską

Przepraszam Ty mówisz o tym „POTWORZE” który napędza to auto w 7,7 do setki czy coś pomyliłem? :blink:
Chyba ze jest jeszcze jakaś inna „BESTIA”, ktorej na stronie lexa nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Dzisiaj umyłem auto. Nawet żona stwierdziła, ze czysty jakoś tak średnio wyglada. Chyba go jutro potaplam na nowo ;)

Zaatakuj Odrę w okolicy Wrocławia;) :biglol:

Edytowane przez Grzesiek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Przepraszam Ty mówisz o tym „POTWORZE” który napędza to auto w 7,7 do setki czy coś pomyliłem? :blink:

No w porównaniu do nowego Forka to jest potwór, nadaje dwu tonowemu klocowi dynamikę Forka XT spalając mniej paliwa niż e-boxer. :biglol:

 

Tak, tak wiem, że Q50 jest szybszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca68 napisał:

Włącz tryb EV to powietrze nie potrzebne. :)

Proszę Cię, tego EV jest tyle, że nie wiem czy komuś nagrzeje zapalniczkę do papierosa ;-) To mi się w Aurisie podobało, że jeśli chcę EV to mogę wcisnąć ten przycisk i wtedy jeśli nie depnę mocniej to naprawdę mam szanse przejechać na prądzie kilkaset metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się dzisiaj wychwalaną crv hybrid, e-boxer ani trochę nie odstaje, żeby nie włączał się silnik spalinowy trzeba mieć równie delikatną prawą stopę.

moze lepiej jest wyciszony silnik. 
Jedyne czego nie ma to tego szarpnięcia przy włączaniu się spalinowego , jak w subaru. 
poza tym nie ma tej przestrzeni co w subaraku.

Edytowane przez radiolog
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...