Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio posiedzialem w nowym eboxerze i musze powiedziec jakoscia wykonania auto dogonilo a moze i przegonilo OBK. Wielkoscia bagaznika i w ogole miejsca w kabinie rowniez niczym mu nie ustepuje. Co do napedu to sie nie wypowiadam bo nie jechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OBK CVT napisał:

 

jakie macie fabryczne opony w e-foresterze?

W teście Auto Świat miał Pirelli Sottozero 3 ale to zimowa.

https://www.auto-swiat.pl/testy/testy-nowych-samochodow/test-subaru-forester-20i-l-e-boxer-hybrydowy-bokser/dw052sz

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Perun napisał:

Pytanie czy chodzi o mocowania pod isofix czy po prostu o to by było wystarczająco dużo przestrzeni na zmieszczenia trzeciego fotelika - zwłaszcza na szerokość. Foteliki mocowane na pasy bezpieczeństwa, zwłaszcza te montowane tyłem, także są bardzo bezpieczne.

 

 

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to isofix przewyższa pasy i tutaj nie ma dyskusji. Oczywiscie dzieci do 3 roku według wskazania zawsze powinny jeździć tyłem, ale niestety u mnie 18miesięczny syn nie pojedzie tylem i uj...

U mnie dwa foteliki na pokładzie, oba na isofixa. Starszy 9 latek jeździ w Concord transforems xt a ten młodszy w Cybex sirona m2 ( aktualnie zamontowany do jazdy przodem). 

Proszę spójrz sam, ale według mnie nie ma opcji na 3 fotelik w środku:

20200513_1350451.jpg

20200513_1350171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze opony:

Zimowe Pirelli sottozero

Letnie Bridgstone dueler

 

To zestaw z salonu, jeden z powodów dla których nie czekałem z autem do kwietnia/maja tylko wziałem w lutym, jakby nie patrzeć zawsze to jakies 2-3 tyś zł na opony w kieszeni.

Edytowane przez emdzy
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Michał W. napisał:

A ja myślałem, że do Forestera XT ;)

nie, nie. Zbieżność nazwy. Concorda kupowałem jakies 4 lata temu, a cybexa ponad rok temu, nie miałem pojecia o tym że przyjdzie mi jeździć foresterem. Tak, dobrze czytacie nie byłem ani nie jestem jakimś zapaleńcem Subaru (mam nadzieje że nie obudzę forumowych demonów które mnie tu wyklną). Do Subaru trafiłem przypadkiem, po informacji że bardzo poprawili bezpieczeństwo i po testach porównawczych z Volvo na plus było właśnie Subaru. A jeszcze miałem mega przyjemność odbyć kapitalną jazdę próbną z Panem Jarkiem Baranem z salonu Subaru we Wrocławiu, który po prostu mnie rozkochał w tym aucie, wszedłem w te buty i nie jest źle :) ... ale mocy brakuje ;)

 

 

PS. ten plus na stronę Subaru dokładnie to było jakieś 60 tyś zł mniej niż  Volvo :)

Edytowane przez emdzy
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, emdzy napisał:

 A jeszcze miałem mega przyjemność odbyć kapitalną jazdę próbną z Panem Jarkiem Baranem z salonu Subaru we Wrocławiu, który po prostu mnie rozkochał w tym aucie, wszedłem w te buty i nie jest źle :) ... ale mocy brakuje ;)

To już wiesz co czuł Kajetan Kajetanowicz zdobywając swoje tytuły bo on też rajdowe jazdy odbywał z Jarkiem Baranem. Mocy trochę mniej ale pilot właściwy. :D

Oczywiście żartuje tak jak i wcześniej z tym „XT”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emdzy napisał:

aha jeszcze opony:

Zimowe Pirelli sottozero

Letnie Bridgstone dueler

 

To zestaw z salonu, jeden z powodów dla których nie czekałem z autem do kwietnia/maja tylko wziałem w lutym, jakby nie patrzeć zawsze to jakies 2-3 tyś zł na opony w kieszeni.


Ten sam zestaw

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to isofix przewyższa pasy i tutaj nie ma dyskusji. Oczywiscie dzieci do 3 roku według wskazania zawsze powinny jeździć tyłem, ale niestety u mnie 18miesięczny syn nie pojedzie tylem i uj...
U mnie dwa foteliki na pokładzie, oba na isofixa. Starszy 9 latek jeździ w Concord transforems xt a ten młodszy w Cybex sirona m2 ( aktualnie zamontowany do jazdy przodem). 
Proszę spójrz sam, ale według mnie nie ma opcji na 3 fotelik w środku:
20200513_1350451.jpg.ba195b9f4c7f9b6f9a101dac0bd1ef4c.jpg
20200513_1350171.jpg.5a88d100f6aefd7d3a7c7f3c37093311.jpg
Nie chodzi o to, czy te montowane na isofix są bezpieczniejsze, bo są, tylko o tę przestrzeń. Dzięki za fotki

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Perun napisał:

Nie chodzi o to, czy te montowane na isofix są bezpieczniejsze, bo są, tylko o tę przestrzeń. Dzięki za fotki emoji106.png

Ktoś tu na forum wspominał, że nawet w Audi Q8 jest problem by zmieścić trzy foteliki z tyłu - a auto to jest ogromne. 

Można jeszcze podjechać/zadzwonić do fotelik.info i może tam mają pomysł na trzy foteliki w nowym Foresterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, aflinta napisał:

Ktoś tu na forum wspominał, że nawet w Audi Q8 jest problem by zmieścić trzy foteliki z tyłu - a auto to jest ogromne. 

Można jeszcze podjechać/zadzwonić do fotelik.info i może tam mają pomysł na trzy foteliki w nowym Foresterze?

W Ascencie zmiescilyby sie i 4 foteliki:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Karas napisał:

nowa crv ma 3 rząd foteli  w opcji  jest też większa a kosztuje podobnie.  dla duzej rodziny chyba nie ma obecnie lepszej opcji

Od września można zamawiać Toyotę Highlander w specyfikacji europejskiej a odbiory mają być od stycznia 2021.

Prawie 5m długości i 244KM w hybrydzie Toyoty będzie raczej ciekawszą opcją od CRV ale zapewne też droższą.

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...