Jump to content

Naklejki lasu na Forka - które wybrać ?

klev
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak sądzicie, które najfajniej będą się prezentować - nie chce zrobić "wiejskiego tuningu" ale chciałbym żeby było je widać, malutkie wyglądają jak błoto spod koła na drzwiach....

zaznaczam, że to tylko wizualki, nie produkowałem się co do milimetra. Kolor to będzie taki ciemny grafitowy. Zaciski i silikony mam niebieskie ale niebieski las odpada, a zielony nie pasuje do niebieskich dodatków. Stąd pomysł na ciemny grafit (bardzo ciemny szary)

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.27.24(1).jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.27.24.jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.29.32.jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.30.31.jpeg

Godzinę temu, Nargond napisał:

Dla mnie te przedostatnie są dobre - ale w tle dorobiłbym góry, aż się prosi o nie :)

Jeszcze chmury i słońce tylko nie wiem czy nie będzie za dużo.

Ja bym robił ostatnią opcje. Dokładając góry, chmury czy ssaki łatwo przedobrzyć choć na tylnych drzwiach na skraju lasu można upchnąć jakiegoś łosia - myślę że dopełni „leśne” klimaty.

Chlopaki, i dziewczyny oczywiscie, na moim forku nie ma grama rdzy! poza tym te listwy sa z plastiku hehe (jak to w s-turbo)

Co do gór to jestem z mazur.... wszedzie plasko.

Jako ze pracuje w agencji reklamy mam wszelkie tego typu bajery mozna powiedziec "w cenie zawodu". Stad tez zaczalem kombinowac z taka naklejka. Mam tez mozliwosc okleic calego forka na bazie "monster" ale nie o to mi chodzi. Fakt ze ma ponad 200KM, ale ma jak najbardziej przywodzic na mysl czlowieka ktory kocha las, cisze, spokoj i zwierzeta.... (co widac tez po moim awatarze) wiec typowy "foresterowy las" przyszedl mi jako pierwszy na mysl. 

Nie zamierzam wyklejac na aucie rysonkow mojego syna z podstawowki w stylu lasu, chmorek, slonka i najlepiej rzeczki :) raczej chcial bym cos spokojnego i fajnego :)

Moze macie jakies inne propozycje? (Poza sarkazmem hehe)

Pozdro i dzieki za wszelkie sugestie.

Edited by klev

Poszukaj inspiracji tutaj http://www.seitenstreifen.com/epages/63489622.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63489622/Products/3002

Gościu trafia w mój gust może i tobie coś siądzie i jest w czym wybierać chociaż nie ma nic na forku.
@klevWtryski Już opanowałeś że z naklejkami ruszasz ? ;)

Edited by Bartosz-B

• 2 weeks later...

@555marcin co moge dodac od siebie po czasie :) teraz napewno zrobilbym wieksze. Mialem wstepnie inny projeky zrobiony pozbiej. I mial byc od nadkola do nadkola i na wysokosc klamki, cena jednej naklejki wychodzila okolo 100-120 zl :)