Skocz do zawartości

Naklejki lasu na Forka - które wybrać ?


klev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak sądzicie, które najfajniej będą się prezentować - nie chce zrobić "wiejskiego tuningu" ale chciałbym żeby było je widać, malutkie wyglądają jak błoto spod koła na drzwiach....

 

zaznaczam, że to tylko wizualki, nie produkowałem się co do milimetra. Kolor to będzie taki ciemny grafitowy. Zaciski i silikony mam niebieskie ale niebieski las odpada, a zielony nie pasuje do niebieskich dodatków. Stąd pomysł na ciemny grafit (bardzo ciemny szary)

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.27.24(1).jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.27.24.jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.29.32.jpeg

WhatsApp Image 2019-02-07 at 14.30.31.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, i dziewczyny oczywiscie, na moim forku nie ma grama rdzy! poza tym te listwy sa z plastiku hehe (jak to w s-turbo)

Co do gór to jestem z mazur.... wszedzie plasko.

Jako ze pracuje w agencji reklamy mam wszelkie tego typu bajery mozna powiedziec "w cenie zawodu". Stad tez zaczalem kombinowac z taka naklejka. Mam tez mozliwosc okleic calego forka na bazie "monster" ale nie o to mi chodzi. Fakt ze ma ponad 200KM, ale ma jak najbardziej przywodzic na mysl czlowieka ktory kocha las, cisze, spokoj i zwierzeta.... (co widac tez po moim awatarze) wiec typowy "foresterowy las" przyszedl mi jako pierwszy na mysl. 

Nie zamierzam wyklejac na aucie rysonkow mojego syna z podstawowki w stylu lasu, chmorek, slonka i najlepiej rzeczki :) raczej chcial bym cos spokojnego i fajnego :)

Moze macie jakies inne propozycje? (Poza sarkazmem hehe)

Pozdro i dzieki za wszelkie sugestie.

Edytowane przez klev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj inspiracji tutaj http://www.seitenstreifen.com/epages/63489622.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63489622/Products/3002

Gościu trafia w mój gust może i tobie coś siądzie i jest w czym wybierać chociaż nie ma nic na forku.
@klevWtryski Już opanowałeś że z naklejkami ruszasz ? ;)
 

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...