Jump to content

Co zamiast XV???

Recommended Posts

3 minuty temu, Blixten napisał:

Wypożyczyłem kiedyś w Belgii zwykłą 500-tkę. Walizki 2 osób do bagażnika nie weszły więc na tylnej kanapie, ciasno, głośno, niewiele ponad 100km prostej autostrady, a wyszedłem połamany....   

Istny dramat. 

Sprzedaje się i tyle wystarczy. 

Dodatkowo produkowany jest tylko w Polsce.

Co do wielkości, są też inne wersje 500ki (X, L, C) - dostałem jakąś taką wyrośniętą 500 gdy wymieniano mi szybę w aucie. Uważam osobiście że ładna jest tylko 500, no i oczywiście Abarth 500. To auto nie jest praktyczne i nie ma być praktyczne, ma być fajne, stylowe. Wersje praktyczne są oferowane i wyglądają ochydnie, to już lepiej Skodę brać. 

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Obiecałem relację z weekendowej jazdy próbnej do Zakopanego autem Infiniti QX 30, silnik benzynowy, 2 litry. Jazda do Zakopanego w sobotę, spory ruch na trasie, zapoznawanie się po drodze z nowym

Informuję, że w dniu dzisiejszym wyjechałem z salonu nowym Infiniti QX 30. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Oby tak dalej. Zdjęcie dokumentujące ten fakt poniżej. Za parę dni w dziale "Sprzed

No dobra, bo już mnie oczy bolą od czytania tego jakie to SUBARU jest na tle konkurencji ale i w ogóle nędzne, zmontowane takerem i tytyrtkami z kawałków sklejki. W ciągu ostatniego pół roku zrob

Posted Images

2 godziny temu, Blixten napisał:

Wypożyczyłem kiedyś w Belgii zwykłą 500-tkę. Walizki 2 osób do bagażnika nie weszły więc na tylnej kanapie, ciasno, głośno, niewiele ponad 100km prostej autostrady, a wyszedłem połamany....   

Istny dramat. 

A czego oczekiwać po typowym mieszczuchu? To ma mieścić drugie śniadanie do pracy i zakupy z Biedry. Tego nowego w wersji bateryjnej mógłbym mieć. Trochę „damski”, ale w sumie sympatyczny ;) 

• Upvote 1
20 minut temu, Zyzol napisał:

A czego oczekiwać po typowym mieszczuchu? To ma mieścić drugie śniadanie do pracy i zakupy z Biedry. Tego nowego w wersji bateryjnej mógłbym mieć. Trochę „damski”, ale w sumie sympatyczny ;) 

Mnie się podoba Abarth 500.

• Upvote 1

Znalazłem odpowiedź na tytułowe pytanie "Co zamiast XV ?". 

Żadne auto nie spełnia kryteriów w pełni jak... kolejne XV :biglol: 

Poniżej stary niebieski i nowy niebieski ;) 

20210316_195717.jpg

• Like 5
  • Upvote 2
8 godzin temu, Blixten napisał:

W pełni się z Tobą zgadzam. Czyli co zamiast XV? Odp. Nowe XV! :thumbup:

• Like 3
13 godzin temu, Blixten napisał:

Poniżej stary niebieski i nowy niebieski ;)

Skoro podpis pod avatarem Ci się nie zmienił to zakładam że to sąsiada. :)

50 minut temu, keyman napisał:

Skoro podpis pod avatarem Ci się nie zmienił to zakładam że to sąsiada. :)

Tak, to auto sąsiada, ale nie jego główne ... B)

Mój XV zostanie ze mną jeszcze kilka lat, za to chętnie założyłbym wątek "Co zamiast Mazdy CX-5 ?" (którą chcemy zmienić i mamy zawrót głowy, bo nie wiemy co wybrać .... ) ale taki wątek średnio pasuje na Forum Subaru :blush:

31 minut temu, Blixten napisał:

Mój XV zostanie ze mną jeszcze kilka lat, za to chętnie założyłbym wątek "Co zamiast Mazdy CX-5 ?" (którą chcemy zmienić i mamy zawrót głowy, bo nie wiemy co wybrać .... ) ale taki wątek średnio pasuje na Forum Subaru :blush:

Ja bym zamienił Mazdę na nowego Outbacka i właściwie już tak zrobiłem w 2013 roku gdy byłem dogadany w Maździe na zakup CX-5 ale w ostatniej chwili kupiłem Outbacka i nigdy nie żałowałem. ;)

I będzie wszystko pasowało do forum. :)

• Like 2
  • Upvote 1
  • 4 weeks later...
11 minut temu, Blixten napisał:
6 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Zmieniasz ? ;) 

Nivę w latach 90tych rozpatrywałem i skończyło się na rozpatrywaniu i ... maluchu. :biglol:

Jeśli zaś chodzi o Szarego Mnicha to został kupiony jako samochód dośmiertny ;) .

Edited by Szürkebarát
46 minut temu, Szürkebarát napisał:

Jeśli zaś chodzi o Szarego Mnicha to został kupiony jako samochód dośmiertny ;) .

Makabryczna dwuznaczność... ;)

• Upvote 1
14 minut temu, FanSub napisał:
Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Makabryczna dwuznaczność... ;)

Wiem wiem, nie brzmi to zbyt dobrze. W szczególności gdy się nim jeździ, prowadząc :unsure: . Ciśnie się na usta "greatfull death"...

Ale osiągnąwszy pewny wiek, inwestycje z wieloletnim zwrotem stają się dośmiertne. Według GUS, nie mam szans dożyć 99 lat jak książe Filip choć i tak wydłużono mi "przewidywaną dalszą długość trwania życia" jak dla kobiet. Które wiadomo, że (przeciętnie) przeżywają mężczyzn ze swojego rocznika o jakichś 7 lat.

Edited by Szürkebarát
5 minut temu, Rok z Bagien napisał:

Kurde podoba mi się.  A szczególnie felgi i kamerka z przodu.

Tylko ten silnik...

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-nowy-xv-1-6i-exclusive-rocznik-2021-od-reki-aso-subaru-koper-ID6DJLx0.html#81aeee4207

Tak, tak zamiast XV nowy 2021 XV....by było w temacie....:P

Na moim felgi nie są za piękne ale te to już w ogóle. De gustibus non disputandum est.

1 godzinę temu, Rok z Bagien napisał:

Kamerka z przodu fajna sprawa, ale te felgi to koszmar stylistyczny....

Tak w sumie pomyślałem, że jeszcze rok-dwa i powinien być nowy XV? 

2 godziny temu, GREGG napisał:

Kamerka z przodu fajna sprawa, ale te felgi to koszmar stylistyczny....

Tak w sumie pomyślałem, że jeszcze rok-dwa i powinien być nowy XV? 

Fakt, ale widać też z jakim gigantycznym opóźnieniem nowe generacje wchodzą do oferty w Europie. Outback (którego w PL praktycznie nie ma) będzie miał niedługo dwa lata.. 

• Upvote 1
19 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Bardzo fajna opcja dla kogoś kto chce bawić się w terenie. W tekście chyba są błędy, bo sądzę że torsen znajduje się z tyłu. Tym nie mniej dla kogoś kto chciałby SUVa który coś tam w terenie może pojeździć to bardzo dobra propozycja w tej cenie.

13 godzin temu, Rok z Bagien napisał:

Tylko ten silnik...

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-xv-nowy-xv-1-6i-exclusive-rocznik-2021-od-reki-aso-subaru-koper-ID6DJLx0.html#81aeee4207

Tak, tak zamiast XV nowy 2021 XV....by było w temacie....:P

130k za auto z wolnossacym silnikiem 1,6 ... Swiat zwariował

• Upvote 1