Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Skodziarz napisał:

Pojawił się idealny kandydat na następcę XV, pozbawiony praktycznie wszystkich jego wad: Cupra Formentor.

 

Samochód o prawie identycznych wymiarach i sylwetce. Wreszcie dynamiczny tak, że nikt nie powinien narzekać. Napęd 4x4. I nawet bagażnik słuszniejszych rozmiarów.

Trochę wysoka cena (190 kPLN), ale porównując do e-Boxera już tak bardzo nie razi.

 

Można wątek zamknąć :rolleyes:

alteca jest od dawna na rynku   nawet 2 forumowiczów XV I gen  bez chwili namysłu zmieniło właśnie na takie cudo. Na forum przestali się udzielać  bo w sumie po co kopać leżącego  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alteca jest od dawna na rynku   nawet 2 forumowiczów XV I gen  bez chwili namysłu zmieniło właśnie na takie cudo. Na forum przestali się udzielać  bo w sumie po co kopać leżącego  :mrgreen:

Tzn. Seata ?
A jak ktoś się upiera na jazdę w terenie, to wraca Jimny na rynek europejski


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eryk napisał:

Ciekway filmik... tak troche poza tematem - Ci dwaj panowie fajnie prowadzili ten program - jakby ktos kiedys chcial wskrzesic Sonde - to tych dwoch panow by sie do takiego programu bardzo nadawalo.

Też miałem takie odczucie.... ale tu się słabiej do tematu przygotowali i nie znali dobrze testowanych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blixten napisał:

Dlaczego poza tematem - pytanie czy kupujemy auto na 3 czy na 10 lat, jest tak samo aktualne -  japońskie wciąż rzadziej się psują niż niemieckie czy hiszpańskie. 

Poza tematem bylo moje stwerdzenie o prowadzacych i to ze mogliby Sonde prowadzic...  a w temacie to sie zgadzam ze z trwaloscia japonskie auta wygrywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eryk napisał:

Poza tematem bylo moje stwerdzenie o prowadzacych i to ze mogliby Sonde prowadzic...  a w temacie to sie zgadzam ze z trwaloscia japonskie auta wygrywaja.

 

... chyba, że są produkowane w Europie :biglol:

Miałem Corolle montowaną w Turcji i źle wspominam.

A propos Toyot, czy dobrze słyszałem, że dzisiejsza RAVka produkowana jest w Rosji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GREGG napisał:

 

Ateca a Formentor to dwa zupełnie inne modele

 

Formentor to tak taki nowy Leon na sterydach. Nastąpiła zdecydowana poprawa względem Ateki (szczególnie we wnętrzu), która w tym momencie jest imho bezsensowną ofertą.

 

 

7299CD5A-38BC-491A-B04A-A2AB545C89ED.jpeg

2A59608F-1F3E-427D-9B09-C56E6C145815.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zyzol napisał:

Nastąpiła zdecydowana poprawa względem Ateki (szczególnie we wnętrzu), która w tym momencie jest imho bezsensowną ofertą.

 

Musi być poprawa, w końcu chcą z Cupry zrobić markę premium...

Ateca jest dalej dobrą ofertą dla kogoś, komu wystarcza prosty kompaktowy SUV, dostępny już za połowę ceny Formentora. Nie wszyscy mają wolne 200 koła na nowe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Axell napisał:

ciekaw jestem co najbardziej jest zbliżone do xv biorąc pod uwagę sprawność napędu ? 

 

Sprawność napędu to względne pojęcie 

Cenowo bardzo dobrą alternatywą jest obecnie Mitsubishi ASX, dwulitrówka z CVT w dobrej wersji kosztuje koło 100k   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...