Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tsunetomo napisał:

A znasz uzależnienie, ktore nie męczy?

 

Zrobiłem szybki przegląd swoich uzależnień i ostatnio nabyte palenie cygar, relaksuje mnie. :faja: . Najbardziej męczącym uzależnieniem od lat jest praca zarobkowa ale w tym przypadku widzę światełko w tunelu. Niestety nie wiedziałem, że można było z pracą zrobić tak jak kiedyś powiedział o pracy Bogdan Łazuka, któremu praca obrzydła od czasu gdy mu do niej wpadł włos.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blixten napisał:
7 minut temu, Szürkebarát napisał:

A to a propos czego? :D

Męczących uzależnień 

Mam skojarzenie ale już go nie ujawnię bo jednak do tytułowego wątku niczego nie wniesie. Bo choć mnie wykolejacie rozmaitymi propozycjami "co zamiast XV" to ja nadal cieszę się swoim Szarym Mnichem choć nawet po plaży go nie przegoniłem, nie mówiąc o godnych go wyzwaniach w śniegu czy głębszym błocie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał:

Mam skojarzenie ale już go nie ujawnię bo jednak do tytułowego wątku niczego nie wniesie. Bo choć mnie wykolejacie rozmaitymi propozycjami "co zamiast XV" to ja nadal cieszę się swoim Szarym Mnichem choć nawet po plaży go nie przegoniłem, nie mówiąc o godnych go wyzwaniach w śniegu czy głębszym błocie.

I to jest podejście ktore cenię. Świadomy zakup i cieszenie się z tego co się ma. Tak trzymać :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

ja nadal cieszę się swoim Szarym Mnichem

Nie tylko Ty, kolego Szürkebarát , jesteś zadowolonym użytkownikiem swojego XV. Ja również nie kombinuję " co zamiast ...", chociaż wątek ten czytam z zainteresowaniem. To ma być moje ostatnie auto, a jednocześnie jest pierwszym, przy którym oprócz wozidła zyskałam coś więcej, jakiś "styl życia". Mam tu na myśli forum, zloty, czasopismo Plejady. Dostrzegam pewne wady Subarynki, ale zalety przeważają :)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Zmieszany 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HannaXV napisał:

 

Nie tylko Ty, kolego Szürkebarát , jesteś zadowolonym użytkownikiem swojego XV. Ja również nie kombinuję " co zamiast ...", chociaż wątek ten czytam z zainteresowaniem. To ma być moje ostatnie auto, a jednocześnie jest pierwszym, przy którym oprócz wozidła zyskałam coś więcej, jakiś "styl życia". Mam tu na myśli forum, zloty, czasopismo Plejady. Dostrzegam pewne wady Subarynki, ale zalety przeważają :)

Nie przejmuj się Skodziarzem.

 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 13:16, moominko napisał:

OBK? Dla mnie rozsądne pieniądze kończą się na poziomie XV (mojego)

W pełni podzielam. Najnowszy Forek zaprojektowany pod wymogi rynku amerykańskiego, za wyjątkiem ceny oczywiście ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.03.2020 o 18:34, Paweł Koc. napisał:

Witam Moi Drodzy!

Wiem, że wielu z Was wolałaby cieszyć się domowym zaciszem, niż wyściubiać nos na dwór i ryzykować. I tak zróbcie!!!!

Zadbajcie przy okazji o wasze Subaraki. Jak? Zadzwońcie i zamówcie nasz serwis Door2Door. Nasz pracownik odbierze od Państwa auto, a po skończonym przeglądzie, bądź naprawie, odwiezie je z powrotem.

 

Co sądzicie o tym pomyśle?

Jakie są wasze obawy?

Czego oczekujecie?

 

33 minuty temu, yarthecat napisał:

Co z serwisem, np wymiana opon itd, wstrzymujecie wizyty, czy serwisy proponują jakieś rozwiązania by jednak działać?

Jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yarthecat napisał:

Co z serwisem, np wymiana opon itd, wstrzymujecie wizyty, czy serwisy proponują jakieś rozwiązania by jednak działać?

 

Pierwszy warunek - maska i rękawiczki. 

Drugi warunek - nie wpuszczać nikogo do wnętrza auta. 

 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Pierwszy warunek - maska i rękawiczki. 
Drugi warunek - nie wpuszczać nikogo do wnętrza auta. 
 

Albo 3-ci...mieć całoroczne w tej niewesołej sytuacji mały plusik dla całorocznych opon wyszedł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yarthecat napisał:

Co z serwisem, np wymiana opon itd, wstrzymujecie wizyty, czy serwisy proponują jakieś rozwiązania by jednak działać?

 

Dzwoniłem przed chwilą do Mazdy, nie ma problemu, żeby wjechać na stanowisko i wyjechać autem samemu. 

Jak zapytałem o ruch i wolne terminy, to usłyszałem "na pewno znajdziemy dla pana dogodny czas, bo znacznie się przerzedziło....."  

 

Punkt gdzie wymieniam i przechowuję opony dla XV, też raportuje sporo wolnych terminów. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blixten napisał:

Drugi warunek - nie wpuszczać nikogo do wnętrza auta. 

 

Jak klienci zaczną sami jeździć po hali serwisowej, to się prędzej pozabijają, niż wirus ich dopadnie ;)

Nie za bardzo widzę takie rozwiązanie...

  

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, GREGG napisał:

 

Jak klienci zaczną sami jeździć po hali serwisowej, to się prędzej pozabijają, niż wirus ich dopadnie ;)

Nie za bardzo widzę takie rozwiązanie...

  

A ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, nie w jednym warsztacie sami proszą żeby wjechać i naprowadzają na podnośnik. 

To rozwiązanie, przy koronowirusie to żadne "widzi mi się" ale środek ostrożności.  

ASO Mazdy zgodziło się bez żadnego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blixten napisał:

nie w jednym warsztacie sami proszą żeby wjechać i naprowadzają na podnośnik. 

 

Być może, są też zakłady, w których normalnie klient ma zakaz wstępu na halę ze względów bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...